• Crni86
    3.5k
    kakve to veze ima sa tim jer sam rekao da je podbacaj jučerašnja posjeta? :sweat:don

    Pa takve da se fokusiras samo na dobre stvari i pozitivu kako si reko, a ne na negativu. Pa onda nastavi u tome tonu i dalje.

    iznad 14k.don
    Gdje skeneri opet nisu radili i ljudi su se svakako pustali. Gdje se objavio stvarni broj ulazaka, dok se na sibeniku objavio broj iznadih ulaznica, a koliko je stvarno ljudi bilo na utakmici pitaj boga. Jer zapad gore sigurni nema samo 2k mjesta.

    čuj haha, ozbiljno bi bio podbačaj da smo u najvažnijoj utakmici sezone imali manje gledatelja nego na do jucerašnjem drugoligašu?don
    To bi bio podbacaj da. Ne kuzim kaj te muci? Ova jucer brojka nije bila dobra, ali ju ne bi nazvao podbacajem.
  • don
    5.5k
    Pa takve da se fokusiras samo na dobre stvari i pozitivu kako si reko, a ne na negativu. Pa onda nastavi u tome tonu i dalje.Crni86

    ja sam rekao da uživam u euforiji i dobroj igri, a ne da uživam u broju gledatelja na stadionu :chin:
    druga stvar je kad skačeš na brojku jer si tvrdio da karte nisu bile skupe pa da opravdaš to.

    Gdje skeneri opet nisu radili i ljudi su se svakako pustali. Gdje se objavio stvarni broj ulazaka, dok se na sibeniku objavio broj iznadih ulaznica, a koliko je stvarno ljudi bilo na utakmici pitaj boga. Jer zapad gore sigurni nema samo 2k mjesta.Crni86

    to je onda problem i kiks kluba, ja znam šta je službeno i da se nije ni jedna tribina rasprodala osim SD.

    To bi bio podbacaj da. Ne kuzim kaj te muciCrni86

    pa naravno da bi bio podbačaj imati u Ligi prvaka manje ljudi nego na drugoligašu??
  • deda
    32.5k
    Inače nije ništa čudno recimo da Real doma više gleda protiv Girone ili Osasune nego npr. protiv Union Berlina u LP. Možda se mi krećemo prema tom trendu. Vrijeme će pokazati.
  • din
    442
    Samo da se nadovežem na vašu raspravu s brojkama, zašto vam je to toliko bitno? Meni osobno, a i znam neke mnoge druge koji često idu na tekme da im je draže ići na HNL jer nije toliko ljudi, nije tolika gužva, nema toliko turista koji ne navijaju itd. Ovo kad je rasprodan sjever dolje, pa još ljudi s sjevera gore skaču na donju tribinu, je nekad previše, ne možeš po pivu da se ne oznojiš ko konj dok se probiješ do šanka
  • Bosskovitz
    11.7k
    Mislim da se previše izdramilo oko tih cijena, na kraju je to bila pristojna posjećenost ako uzmemo u obzir da je padala kiša, da se radi o neatraktivnom protivniku i da cijene nisu bile "popularne".

    Ne mogu se iz jedne utakmice izvlačiti zaključci, ali mišljenja sam da bi TSG-u trebalo smanjiti cijenu, to je uvijek najnepopularnija tribina i treba prihvatiti realnost da zaista rijetki zaista žele na nju.
  • Liks90
    1.9k
    pa logično bez :rofl: :rofl:
  • Medvedgrad
    257
    Mislim da je tribina sjever gore najmanje popularna ne samo zbog udaljenosti od terena nego čak i više jer je to jedina tribina s koje se ne vidi sjever dole.
  • scooniepenn
    3.3k

    Koja je realna brojka jučer bila? Meni je sa Zapada bilo teško procijeniti ZD, a ZG naravno ne vidim. SD je sigurno bio krcat, prekrcat zapravo.
  • NORTE
    11.4k
    Koja je realna brojka jučer bila?scooniepenn

    14.500?
  • Crusades1986
    11.9k
    Ma jučer je moralo bit negdje oko 18 tisuća. Zapad 95% popunjen (ona rupa za sponzorske karte), velikom većinom i ZG, SD krcat, nešto i na SG je bilo. Nema šanse da je samo 14k bilo.
  • Dubbbrava
    446
    Nikakvih 18.000, zapad dolje s ložama cca 6000, nije bio ni blizu pun kao protiv Šibenika, zapad gore 3.500, sjever dolje sigurnih 5.000 i sjever gore cca 1500 što nam daje ravno 16k što je po meni u odnosu na cijene karata odlična brojka.
    Neka za LP cijene ostanu iste uz iznimku da sjever gore bude 10,00 EUR za članove a za ostale 15,00 EUR.
  • Boycie
    1.1k


    Napisao sam detaljno za Sibenik gdje je brojka bila skoro 11k.

    Kapacitet i slike koje sam postavio vec, moja procjena za jucer:

    ZD 6.371 - 5.9k
    ZG 4.333 - 4k

    SD 4.950 - pun + prebjegli sa SG - 5k
    SG 4.510 - nisam vidio sa sjevera dole, niti na slikama bolje, ali prema izvjestajima prodano 1.5 - 1.6k

    JUG 3.931 - 100

    Loža puna - 400

    Mozda ove brojke kapaciteta nisu 100% najtocnije i mozda ja zabrijavam da loze ne ulaze pod ZD, ali to je tu negdje +-, dakle 17k ukupno onako bez napuhavanja.

    Znaci bar za 3k ljudi fulanac.

    Meni osobno velika razlika da li pise 14k ili 17k
  • NitkoBitan
    17k
    Neka za LP cijene ostanu iste uz iznimku da sjever gore bude 10,00 EUR za članove a za ostale 15,00 EUR.Dubbbrava

    Ne dolazi u obzir. Ako na Maksimir dodu Real, Barcelona, Bayern i ostali velikani stadion ces rasprodat doslovno po bilo kojoj cijeni. Osobno bi bas oderao kozu neclanovima.

    Najavljene cijene za grupnu fazu LP:
    Sjever dolje/zapad dolje clanovi: 30/60 (+10 eura za neclanove)

    Po tim cijenama ce planut za vece utakmice. Neki bi bubreg dali da u Zagrebu mogu pogledat Modrica, Mbapea, Kanea, Olma itd.
  • NitkoBitan
    17k
    A sada sto se tice "manjih" utakmica u LP... recimo da ti dode jedan Sturm Graz. Ja bi se postavio tako zelim pod svaku cijenu ispunit stadion i dat maksimalnu podrsku igracima. Pobjeda 2 milijuna eura, remi 700 tisuca; puni veci prihod nego od ulaznica.

    Ako klub misli da ce se i za takve utakmice rasprodavat zapad dolje za 60 eura onda ok, ja cisto sumnjam. Pogotovo u situaciji kada (normalno klimatoloski) dolazi hladnije i kisovitije vrijeme, a stadion je takav kakav je.
  • Peškaman
    4.2k
    Staviti 2 sektora na tribini SG kao obiteljski sektori,staviti obiteljski paket / paket za umirovljenike sa sniženim cijenama.
    Privuć' će kompletne obitelji na stadion, a samim tim što će cijena biti niža,ljudi kojima je skupo će moći kupiti ulaznicu,povećat' će se potražnja za tom tribinom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.