• Mr Anderson
    7.9k
    Imam godišnju koju sam kupio po cijeni koja je bila i osobno nemam problema s tim ako klub uđe u neke korekcije cijena. Ako nama na najvažniju utakmicu dođe samo 14-15 tisuća onda bi možda klub trebao dobro analizirati razloge. Možda je stvarno cijena previsoka, pa ju treba sniziti. Iako je meni nevjerojatno da netko se ne želi učlaniti i onda jambra na cijenu karte. Članarina je 20 € (1,67 mjesečno), a uz to dobiju i neke pogodnosti. Ali ako je i članovima preskupa onda treba razmisliti o cijeni.
  • don
    5.5k
    Malo će se ljudi stisnut, popit cugu manje, dofurat par gableca od doma i moći će si priuštit kartu.Direktor

    oće, ljudi će se stisnut jednu- dvi utakmice. Neće svaku.

    Kao šta je @Dinaminjo rekao, ako je netko sinoć bio na utakmici to ne znači da nisu skupe karte bile.
  • Sajla
    5k
    kako ja ovo razumijem, SG nije bio 30€ za nečlanove zato jer je netko želio bit skup, nego zato da se pomisli - za 30 eura gledam jednu utakmicu, a ako dodam samo još 10€, gledam ih pet!
    20€ članstvo + 20€ karta za Qarabag i dobijem još 4 besplatne za npr. Goricu, Varaždin, Lokomotivu i Slaven. dakle, idem na 5 utakmica za u prosjeku 8€, a još postajem i član, imam popust u shopu i sve ostalo što dolazi sa članstvom. sve one priče o paketima ulaznica za Azere i Goricu i kajaznam su upravo ovo - postani član i ulaznica za Azere postaje paket karata za 5 utakmica. ista priča za zapad gore, samo što je 20+30€.
    možda se sve to moglo i spretnije iskomunicirati, ali oni koji odbijaju i pomisliti na učlanjenje ionak nikad neće biti zadovoljni. i naravno, cijene su određene puno prije nego se znalo tko će biti protivnik. je li moglo biti više ljudi? jest. ali moglo je biti i manje. pozitivna stvar je da ljudi koji o tome odlučuju neće zaboraviti ove podatke nego će ih uzeti u obzir kod donošenja sljedećih odluka.
  • Tradicija bunta
    6.4k


    Poskupili su i troskovi organizacije utakmica. Klub ce na kraju vjerojatno i napravit korekciju cijena jer se najvise zale ljudi koji realno najmanje i idu na utakmice. Da se ne lazemo.

    Oni koji idu, imaju godisnje. Oni koji koji dolaze izvan Zagreba su jedini koji se imaju pravo zaliti. Na kraju ce zavrsit tako da ce TZD bit cjenovno na razini na kojoj je bila 2019. u istoj fazi istog ovog natjecanja. Ko se tad zalio na cijene?

    A zanimljivo kako se nitko ne zali na to da za pisljivih 20 eura imas 4 domace utakmice gratis. I nitko ne kaze ok, mozda cu dat 40 eura za PO lige prvaka za zapad dole, al zato na Sibenik i Goricu idem za dz. Zato jer takav mentalni sklop to ne registrira. Realno, Dinamo ima ocajnu publiku. Do neki dan je bila dignuta kuka i motika da sta se skrtari na pojacanjima. Da je jucer tu bio Galatasaray prodalo bi se do zadnje karte osim mozda TSG.
  • Simpatizer
    270
    nisu svi koji se žale ne članovi, ja sam učlanjen odavno, iskoristio sam te ulaznice za džabe, uostalom kako stvari stoje to će se ukinut ili znatno smanjiti od 1.1.2025.

    Opravdanje nemaju samo oni izvan Zagreba, situacija je takva kakva je i mnogi danas rade full time za smiješne novce i svaki euro je teško zarađen mnogima

    Dinamo nije za to kriv ali mora to imati na umu
  • Petar86
    884
    Pa s obzirom koje novce bi dobili ulaskom u LP, cijene neka ostaju iste ili se povecaju za 10-20% bez obzira na protivnika. Za top europske klubove su cijene i vise nego OK
  • Papastrumf
    12.2k
    nisu svi koji se žale ne članovi, ja sam učlanjen odavno, iskoristio sam te ulaznice za džabe, uostalom kako stvari stoje to će se ukinut ili znatno smanjiti od 1.1.2025.Simpatizer

    Neće se sljedeće godine sigurno ukidati. Problem će biti godinu iza zbog mogućeg preseljenja na Kranjčevićevu i jako smanjenog kapaciteta.
  • deda
    32.5k
    Dok moj mladi kolega Links odmara da vam kažem - preko 230 karata za Goricu u prva dva sata prodaje.
  • Old school
    40
    Užas. Na ovoj temi ekipa koja se naziva navijačima dinama doslovno likuje kaj jučer stadion nije bio krcat jer su time kao dokazali neke svoje konstrukcije o navodnim tisućama ljudi koji nisu došli na tekmu jer je uprava odredila brutalno visoke cijene ulaznica. Blago nama sa takvim "navijačima".
    P.s. Da, sjever gore je vjerovatno preskup. Vjerujem da ima prostora za promisliti o korekciji
  • Mario dzg
    29
    Pozdrav dragi moji Dinamovci, kakva večer! Čestitke svima, potegnuli smo nas 5 iz Vinkovaca, bilo nas je još i nadamo se da se vidimo opet uskoro.
    Mislim sigurno je ovo već prožvakana tema i ljude se mora motivirati na neke načine da se dođe na stadion, a očito je cijena utjecala na posjetu jučer u kombinaciji sa mogućom kišom, ali to se više ne smije dogovoriti
    Da li je po vama legitiman način motivacije tipa da se ljudima iskomunicira tko dođe na Qarabag ima pravo prvokupa karata za Ligu Prvaka ili je to previše? Vjerojatno sam nešto propustio pa ako tko može reći samo da li će ići paketi kada potvrdimo prolaz ili pojedinačne tekme? LP svima
  • Boycie
    1.1k
    A sta je to tocno podbacilo jucer? Sta ste dokazali?
    Necu gledat sluzbeni broj jer je totalno promasen i kriv, dovoljno je pogledat slike tribina. Unatoc najavljenoj kisi i 'neatraktivnom' protivniku kak kazete, ovo je situacija jucer. Dakle samo TSG sto se vecina i slaze, je tribina na kojoj treba poraditi...
    Rupe na TZD su sponzorske, TSD je krcata bila, kao nekada mocna.

    https://i.postimg.cc/FsVCZVt8/20240820-210603.jpg

    https://i.postimg.cc/9FmYW3Sg/Screenshot-20240821-134250-Telegram.jpg
  • Liks90
    1.9k
    bio na drugom poslu :lol: dostupan sam uskoro :)
  • Brusa
    1.5k
    ovo sa prvokupom se ne bi složio, da taj koji je kupio kartu za ovu tekmu ima prvokup za lp. Ispravno je , po meni: godišnjaci, članovi, ostali
  • Simpatizer
    270
    godišnjaci nemaju prvokup jer već imaju ulaznice za lp
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.