• Brusa
    1.5k
    imaš pravo. Zabrijo sam. Mislio sam da godišnja vrijedi samo za play off.
  • Paggini
    19.6k


    Daj bože da svaku utakmicu ovako podbacimo
  • Crni86
    3.5k
    Mislim da smo se samo malo razmazili kada nam je 14 tisuca pdobacaj :smile:

    Doc ce sve na svije mjesto, polako.
  • Liks90
    1.9k
    Za Goricu prodano oko 373 ulaznice
    285 SD
    88 ZD
  • Hnlovac
    1k
    Po meni je dobro ak nas na Gorici bude 8k

    Nekak mislim da se sada ipak masovno kupuje ugljen meso i piva za srijedu, a brojka 8k je također respektabilna, bili bismo najgledaniji klub kola
  • Papastrumf
    12.2k

    Ne, to je s godišnjim ulaznicama.
  • Dani Olmić
    222
    Al iskreno se nadam i vecem broju .. cak i ja iz Njemacke cu ic hahaha

    A euforija bi trebala bit velika
  • don
    5.5k
    ako je tebi to ok onda nemam komentara, play off Lige prvaka je. Dinamo treba imati standard od 10k ljudi na hnl utakmicama, naravno ne preko noći ali prije smo rasprodali cijeli stadion skupa sa istokom u europi a sad bi se trebali zadovoljavati sa ovim. Nikad.
  • Crni86
    3.5k
    rec da je 14 tisuca ljudi podbacaj je glupost. Do prije nekoliko godina smo na lp imali 5 tisuca ljudi. Ne znam di sam napisao da je okej, ali podbacaj svakako nije.

    Kao sto sam napisao sve ce doci na svoje mjesto i super da nam je problem sto je play offu bilo samo 14 tisuca ljudi to je znak da rastemo.
  • NitkoBitan
    17k
    Imam pitanje ovako za inace. Ako npr. ustupim mjesto za godisnju za sjever, jel bi mogao preuzet besplatnu clansku ulaznicu za zapad?

    285 SD
    88 ZD
    Liks90

    Dosta slabo ZD za sad. Dosta novih clanova vjerojatno ni ne zna da ima pravo na besplatne ulaznice.
  • don
    5.5k
    rec da je 14 tisuca ljudi podbacaj je glupostCrni86

    nego šta je nego podbačaj? :lol:
    Do prije nekoliko godina smo na lp imali 5 tisuca ljudiCrni86

    jesmo, zna se kad. Do prije stvarno nekoliko sezona smo protiv Young Boysa u play offu imali 30 tisuća ljudi, duplo više nego jučer i rasprodali cijeli stadion, dok smo sinoć samo sjever dolje.
    jadni mi ako ćemo se ovime zadovoljavat... čim je pročitana brojka na stadionu sam molio Boga da ju komentator nije rekao uživo na TV.
  • Crni86
    3.5k
    mislio sam da si u euforiji od jucer i da neces gledat stvari realno i razmisljat kak je bila mala posjeta vec uzivat u pobjedi :grin:

    Rasprodat sjever dole i vrlo vjerojatno zapad dole i zapad gore (makar nije bilo skuzbene objave, ali je na dan tekme ostao mali broj ulaznica) se ne moze nazvati podbacajem. Nije ni dobro, ali podbacaj svakako nije. Podbacaj bi bio da je bilo manje ljudi na po nego na sibeniku.
  • deda
    32.5k
    Mislim da je zapad dolje jači za nekih 40-50 karata jer je bilo nešto karata za ZD4 u ponudi, ali do vremena kad si se ti uključio već su prodane.
  • don
    5.5k
    mislio sam da si u euforiji od jucer i da neces gledat stvari realno i razmisljat kak je bila mala posjeta vec uzivat u pobjedi :grin:Crni86

    kakve to veze ima sa tim jer sam rekao da je podbacaj jučerašnja posjeta? :sweat:

    Rasprodat sjever dole i vrlo vjerojatno zapad dole i zapad goreCrni86

    vrlo vjerovatno, vrlo vjerovatno. Na kraju brojka tek nešto malo iznad 14k točnije 14073

    Podbacaj bi bio da je bilo manje ljudi na po nego na sibeniku.Crni86

    čuj haha, ozbiljno bi bio podbačaj da smo u najvažnijoj utakmici sezone imali manje gledatelja nego na do jucerašnjem drugoligašu? :monkey: Pa naravno da bi. To nije i ne smije biti mjerilo. Zato i je veliki plus brojka na Šibeniku di je zapad krcat bio, sa ljudima po stepenicama i krcatim sjeverom dok je na play offu LP bila tek koja tisuća više ljudi. To ipak nešto govori.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.