• Zagi
    7.6k
    Biti će. Jeli u ovom trenutku, to je pitanje.
  • Jaro
    7.3k
    eto taj KTC je opca opasnost ovdje na forumu od kad se vratio pa je do sada najbolji dinamov stoper ma koliko vi pretenciozno bacali floskule o "okidacima za presinge", "slabim izlascima" i slicno...
    Malo manje upijati pizdarije koje serviraju wannabe strucnjaci s podcasta raznih , a malo vise gledati utakmice vlastitim ocima i maknuti te unaprijed postavljene filtre za pojedince.
    Mmae je jucer imao svoje 2-3 greske (bas kao i svaki stoper na svijetu) pa se ne potencira kao KTCu - i to njemu kad nema ni egzaktno nesto onda se potezu ovi imaginarni razlozi. Ista atvar ko onaj Los sa golmanima ...
    Takodjer, malo vise prema nasim igracima opcenito nebi bilo lose na ovoj temi pokazati. Koga god se zakaci, svi van kluba su bolji, spominju se neki "propusteni tranaferi" igraca koji KTCu ili ostalim nasim igracima na kraju katijere nece moci kopacke ocistiti a ne stati u isti kontekst...
    Dinamo ce obranu u tipu "Maldini - Baresi - Costacurta - Tassoti" imati samo i jedino ako se poklopi generacija klinaca takva.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Imamo stopere koje imamo, kupili smo dvojicu i sigurno ne budemo sad išli u nekakve nagle kupovine stopera. To što su nam stoperi jučer lošije izgledali je prvenstveno stvar što su nam prelako dolazili s puno igrača u zadnju trećinu, a to je greška ispadanja vezne linije i bekova. Pogledajte ponovo neke situacije, čudi me da to prepametni kolega nije skužio, on bi radije još par stopera. Najveći stoperski kiks jučer je njihova šansa kad su ispali Max i Theophile, tek što je Max ušao u igru pa je možda došlo do nesporazuma. Greška je Maxova pošto je Theophile išao u skok , on je trebao stajati šire i dublje.
  • Zagi
    7.6k
    Mislim da je u onom statističkom profilu imao dobar % progresivnih dodavanja u La ligi.hardek

    Ali i izrazito mali sample size. Na pripremama je to izgledalo tak-tak.
    Mislim da Torrente ima potencijal ali da će kvalitetu pokazati tek za godinu dvije.
  • Laugreano
    2.5k
    Hmm, vec prati na instagramu neke ZG starlete :lol:
  • mrgud
    95
    Za LP nam treba stoper,zadnji vezni i napadač,bez toga ćemo se mučiti u LP.S obzirom da će se dobro zaraditi nadam se da će MM krenuti po pojačanja do kraja prijelaznog roka
  • Jos-Optimus
    2.1k
    To je to, znao sam da je pravi
  • Daliban
    1.6k
    Meni je Mmaee super na lopti kao i Max, ali obrambeno mi je dosta bipolaran.

    Najbolja obrana nam je posjed.
  • Dani Olmić
    222
    Po meni recimo Sucic jos nije dorastao razinu LP. To se vidlo jucer. Ne znam dal ona ponuda Coma od 8+2 ipak nije solidna ako ne i dobra bila za njega. Dosta je spor i tehnicki je limitiran. A i kao sto smo rekli, nema ga iza i to cesto, sto je jucer vecinom bio razlog onih sto postotnih Qarabaga.

    Treba jedan prljavi zadnji vezni s iskustvom u Europi, koji ce veci dio tekme grist protivnika za petu i stalno mu ic na jetra….

    Misic i Sucic to po mom misljenju trenutno jednostavno nisu i nemogu dat.
  • Zagi
    7.6k
    Gle , nemoj se ljutiti ali ne slažemo se nimalo. I to je ok.

    Tko radi taj i griješi. Ne zanimaju me KTCovi kiksovi jer je stoper i to se dešava. Petko kiksa 15 puta po tekmi pa nikom ništa. Jednom pogodi petu na slijepo i heroj.
    Taj dio KTCu uopče ne zamjeram. Velim da će neki kiks biti okidač za pljuvanje ovdje na Zoni.

    Ali kada gledam tekmu. svojim očima da, u panici sam kada god ima loptu. I najsretniji sam kad ju nabije gore iako večinu puta to znači kraj našeg posjeda.
    Barem
    nije
    kod
    njega.
  • Orc123
    7.8k
    [re trebali smo vratiti Josipa Sutala ili Gvardiola.....oni su malo manje bipolarni,a cuo sam da je i Max malo anemican pa bi mu trebali šejkove od cikle raditi. Znaci imamo stopere koji su bipolarni, anemicni, staticni...hvala Bogu da jos koji nije Nebinarni....
  • Jurki
    11.6k
    za takve bezvezne opasne vezane za Ktc-a.. ja bi da se mene pita.. daval banove na 3 dana..
    Covjek je masina.. bez njega bi bili u govnima.. Cacic, Biscan, retardirana uprava ga je otpisala ko zadnje smece..
    covjek se vratio, posrao se po svim tim velikim strucnjacima i dokazal kakva je klasetina od stopera.
    Kurca bi mi osvojili, a ne duplu krunu da njega nije bilo.
    Covjek odrađuje svoj posao za koji je placen i vise nego korektno.
    Jedan Van Dijk ima hrpu kikseva pa ga Liverpoolovi navijaci ne razapinju ko Krista za razliku od nekih nasih kaj rade KTC-u.
    Molil bi svakog ko ima namjeru srati po KTC-u da dobro dva puta razmisli.
  • Daliban
    1.6k
    Ja ne mogu gledat to nabijanje lopte u bunar. I protiv Istre smo teško otvarali s KTC-om. Tamo nije svaka morala u bunar, ali je ipak štekalo. Ako protiv Qarabaga svaka mora u bunar, onda ništa bolje neće biti ni u LP.
  • Dani Olmić
    222
    nitko ne kaze da je KTC los igrac, boze sacuvaj ili da nam nije bio vazan i koristan za osvajanje duple krune… to smo mislim svi vidili vlastitim ocima..

    Al da bi dalje trebao bit standardni stoper ako bi usli u LP, ne znam bas
  • Nogo
    3.6k
    Od ovog transfera će nešto zaraditi i Dinamo. Iako Crnac nije nikad nastupio za prvu momčad Dinama, nego je upisao samo 18 nastupa za drugu momčad, on je u Dinamu bio od 12. do 18. godine, pa mu po FIFA mehanizmu solidarnosti pripada 2.5% transfera, odnosno ukupno 275.000 eura.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions