• Jos-Optimus
    2.1k
    Eto, imamo za Perišića i još nam ostane
  • Jurki
    11.6k
    nebumo sigurno dovodili jos stopera.. uz Mmaeea je najbolji nas stoper.. Max je slabiji stoper od njega.. a Torrentea nismo ni vidli takoreci.. isto tak da platimo stopera i 10 milja nam nije garancija nicega.. kaj se lige prvaka tice..
  • Zagi
    7.6k
    Onog Doekhia smo skoro doveli za ne previše love. Eno ga rastura po Bundesligi.
    Ne bih rekao da je baš nemoguće.

    Ovaj transfer rok ne ali na zimu?
  • Dani Olmić
    222
    al još jedan poput mmaea nam ne bi stetio… Po meni KTC vise nije za LP
  • Paggini
    19.6k
    Jedna prosječna utakmica KTC-a i više nije igrač za Dinamo. :)

    Ademi i Ristovski odigraju izvrsno u početku sezone - nisu to igrači za Dinamo. :)

    Čekam da Kule ne zabije jednu tekmu, pa da i za njega kažemo da nije igrač za Dinamo. :)

    Dajte ljudi dragi...
  • Jurki
    11.6k
    nikad dosta kvalitetnih igraca.. to se slazemo.. ali nije bas realno da dopeljamo 3 stopera ovog ljeta.
    Mislim da imamo jako dobar kadar, izbalansiran.. i svak bu trebal minute.. treba i klince uvoditi u seniorski nogomet..
    mozda dogodine da.. al sad ne.
  • rioda
    4.8k
    Najveći stoperski kiks jučer je njihova šansa kad su ispali Max i TheophileMr Anderson

    Po meni KTC-ovo propuštanje lopte u 43. minuti nakon čega su Azeri imali šansu 1 na 1
  • Dani Olmić
    222
    tocno to … ja sam dobio srcani kad sam to vidio… ne znam sta je razmisljao u tom trenutku da jednostavno pusti loptu…bio je jos dosta odaljen od gola haha
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ne znam jeli imao tu loptu, ali činjenica je da su tu bilo krivo postavljeni on i Mmae.
  • rioda
    4.8k
    Imao je, sa sjevera se to baš dobro vidjelo. Išla mu je točno u prsa, ali se izmaknuo i pustio, ne znam zbog čega, moguće da je krivo procijenio da će lopta doći do Nevistića ili nešto. Na kraju je Mišić ganjao njihovog igrača, totalno smo čudno bili postavljeni u toj situaciji
  • San Lorenzo
    15.3k
    Ja hoću još samo jednog napadača...ostale problematike možemo rješiti zamjenama figura na terenu.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Pa da, on i Mmae par metara jedan od drugog na centru. Možemo to još pripisati nesporazumu radi neuigranosti. Nismo kažnjeni, treba paziti na takve stvari.
  • Daliban
    1.6k
    I Mmaeeu se jednom skroz bezveze zavukao igrač u petercu ispred njega i imali su zicer iz ničega. Sreća pa je bilo preblizu i Nevistić je zatvorio.
  • Dinamouberalles
    218
    Ktc je jos uvijek nas najbolji stoper i najbolji strani stoper sto je igrao za Dinamo, Mmae je kapitalac al ne znam da bi ovako izgledao na pocetku da nema Kevina kraj sebe. Nije odigrao savrseno jucer , al ove sezone on i Mmae trebaju bit prvi izbor .
  • Marcinko
    595
    Stvarni "problem" je taj zadnji vezni jer u cijelosti to nije ni Mišić ni Sučić, nama Mišić mora igrati svaku utakmicu 90 minuta jer nema zamjenu, protiv jačih protivnika već sad u kontinuitetu pokazuje da defenzivno ne može pokrivati tu rolu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions