• Blueshadow86
    1.6k
    sve pozicije su jako dobro popunjene osim stoperaDaliban

    S koje si ti galaksije sišao?
  • hardek
    2.8k
    Mi imamo kvantitativno dobar izbor na stoperu, ali kvalitativno je veliki upitnik. Mmae je jedini za kojeg mogu dat ruku u vatru da će biti kompetentan stoper za ligu prvaka. KTC je za HNL dobar ali u Europi je okidač za presing svakom našem protivniku. Max je odličan u izgradnji ali će vjerovatno biti meta za protivničke napadače. O Torrenteu nemamo pojma ništa jer čovjek nije igrao. Mauro je ozljeđen, Perić gotov s ozbiljnim nogometom.

    Torrente mora igrati protiv Gorice da vidimo ima li tu nečeg korisnog i ako ima na vrijeme se pripremiti za Europske utakmice bez KTC-a.
  • Daliban
    1.6k
    Točno tako. Eventualno RPG lijevo i RIle na desnom beku da postaje taj vanjski stoper u posjedu.
  • blubach
    230
    Imo, sve pozicije su jako dobro popunjene osim stopera i eventualno krila.Daliban
    Nije realno da uz Mmaeea, KTCa, Maxa, Torrentea, pa i Perkovića, Riste i Perića koji će se vratit i to povremeno igraju i još su tu, dovedemo još jednog stopera...
    A lijevo hoxha/pjaca i desno cordoba/špika, isto (bez odlazaka) nema smisla.
    Ja bih reko da nam je prioritet špica (jer sve češće igramo sa 2 špice) i terijer defanzivni vezni za utakmice di trebamo lomit protivnika u sredini, ovo ostalo smo idealno popunjeni i duplirani.

    Btw, jasno je meni da ti za stopera ciljaš nekog za prvih 11, ali ne vidim da ćemo u jednom roku dovest 3 nova stopera, a da se pritom nikog (bitnog) nismo riješili.
  • hardek
    2.8k
    Ovakvog sam i ja razmišljanja. Teško je za očekivati za će dolaziti još netko.

    Sada mi sve više ima smisla ono sa početka prijelaznog roka što je pisao Miro ili Haza da je menadžer Torrentea postao nervozan jer se odugovlačilo s potpisom Torrentea. Očito ni Marić nije bio siguran tada da je Raul materijal za startera ali su ga na kraju vjerovatno uzeli jer je bio besplatan. Volio bi da bude dobar i nametne se kao lijevi stoper pa možemo desno Mmaea staviti. Mora dobiti minute pod hitno da vidimo od čega je napravljen
  • Laugreano
    2.5k
    Mi tog vrhunskog stopera o kojem Daliban govori, moramo stvorit.
  • Zagi
    7.6k
    Jasno je dečki da se novog stopera u ovom trenutku neće kupovati. Svima je jasno.
    Ali KTC je opča opasnost. Trenutno ima status kao Zagorac kada je prošle sezone donio kratkoročnu stabilnost dok je Nevisitić imao svoju fazu.

    Ali svima je bilo jasno da Zagi nije dugoročno rješenje, a nije ni KTC.
    Bude neko njesra napravio u LP pa će se stav foruma drastično okrenuti protiv.
    Tada će biti kasno.
  • Daliban
    1.6k
    Kao Perić. Djeluje mi inteligentnije u čitanju igre od ostalih stopera koje imamo, bar u ovo malo minuta što sam ga vidio. Problem je što nije baš najbolji na lopti i spor je kao blato.
  • Droljo
    8k
    Pa Pavić.Daliban

    Ja se nadam da je prošlo vrijeme kad su se gurali klinci u lp samo za prodaju. Dečko u hnl-u nemre do minuta... Realnosti malo...
  • Laugreano
    2.5k
    Točno ovako bi postavio ekipu u uzvratu. Imaš 2 stopera jaka na lopti, imaš ekstremno brze wing backove, imaš motoričnu vezu. I imaš napadeče koji su jaki u skoku i mogu zadrzat loptu.
  • Zagi
    7.6k
    Konceptualno izgleda jako dobro ali nisam još uvjeren u Cordobu. Jednostavno, nema još dovoljno minuta.
    Ali da, recimo poluvrijeme on, pola Špika.
  • Laugreano
    2.5k
    Može i špika u tom slučaju. A moze i ktc na stopera, RPG na wing backa
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Nemaš što biti uvjeren, građen je kao Sammir, hoda kao Sammir, samo da ne pije kao on i bit će top :)
  • hardek
    2.8k
    Ja se još uvijek nadam da je barem malo bolji. Mislim da je u onom statističkom profilu imao dobar % progresivnih dodavanja u La ligi.

    Pripreme su bile davno ali znam da je u jednoj igrao puno bolje nego u ostale dvije. Nadam se da će biti bolji sada kad se aklimatizirao. Iako na Mmaeu se može vidjeti da čovjek doslovno može doći i drugi dan biti najbolji stoper ako ima stvarnu kvalitetu. Vidjet ćemo za vikend
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions