• Daliban
    1.6k
    Daj šuti više i vjeruj mladosti. Imamo Pavića koji je 1000x veći talent od bilo kakve tarabe koju si mi na zadnjem veznom možemo priuštiti. Dečku samo treba vjerovati i dati mu minute.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Što nije ni blizu? Ti si svjestan da je taj Qarabag na guzove ispao od momčadi koja je harala Europom? I jučer si tijekom tekme isijavao negativu. Imamo momčad za odgovoriti na različite zahtjeve, imamo Pavića i Roga. Rog je uspio jednom ugasiti Iniestu u svom prime-u, a sada kako izgleda - vraća se tamo gdje je nekad bio. Opusti se i uživaj
  • Laugreano
    2.5k
    Nekako imam osjecaj da ako prođemo, idu po Gnezdu Čerina i Šimića
  • Orc123
    7.8k
    Pavic je po stilu igre plemeniti vezni igrac kao i Sucic i Misic a ne destruktivac i agresivac... Nije igrac koji ce preorati teren i pritiskati, te stalno visjeti na leđima protivnickom igracu! A i tko je tebe sta pitao! Eto ti ces mi reci da sutim, lik koji promjenio 3 profila na forumu.....
    A i jesi li ti cuo kad za to da ljudi imaju razlicita misljenja? Kap sto moje misljenje ne mora biti tocno sto si toliko egoist i mislis da sve sto ti mislis je uklesano u kamenu?
  • Jurki
    11.6k
    u vezi smo krcati.. ni Gnezda Cerin a jos manje Roko ti mogu biti garancija bilocega.
    Kaj se veze tice.. forsati vise maloga Brankeca.. a za trecu spicu Ćutuk.. i bombon..
  • keppi
    208
    Ono što nam najprije treba je napadač. U sistemu 3-5-2 špice su Kule i Petko, a pravu zamjenu ustvari nemaš ili možeš eventualno nešto krpati. Uvijek je također mogućnost ozljeda.
    Vjerujem da se čeka rasplet koju ćemo ligu igrati pa će se ovisno o tome i količini love koja će doći još stići nešto napraviti po tome pitanju.
  • Droljo
    8k

    Sinoć je cordoba dobro odradio tu drugu špicu a to mogu pokriti pjaca i špika..
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Sinoc tekma nevjerovatna,mogli smo i izgubit a onakav rezultat na kraju je fenomenalan. Zalut za stativom maestralnog Baturine je perverzluk Ali joj se da je usla . Rog sve boljibude nam ogromno pojacanje ,jos stojkovic kad bude spreman. Bit. ce Jakir na mukama. Nekako sam Kao @Orc123dojma i ja da su nas lako probijali i da nam za takbe tekme treba destruktivac , Ali ovo sto mi imamo je ludilo. Pojacanja Mae ,rpg ,iz tea ,betonska odbrana. Ono sto nisu ocidtili kupio je neva. I ogi ni se svidio. Uci onako bez zagrijavanja i momentu kad su nas protislali svaka cast . Izmjene za 10. Ali opet sam se zaledio kad je Petko pao ,pa kule odmah nakon toga . A Petko sinoc igrac manje
  • Laugreano
    2.5k
    Rog ide na zimu, Sucic i Baturina pitanje vremena.
  • Laugreano
    2.5k
    Nadam se da nikad necu imat priliku gledat Špiku kao drugu špicu.
  • scooniepenn
    3.2k

    Ide li Rog na zimu je pitanje, to ni ti ni ja ne znamo u ovom trenutku. Ono što znam je da Dinamo radi na njegovom ostanju. Što se tiče Batija i Sučića ako uđemo u Ligu prvaka ne idu sigurno do idućeg ljeta. Do tada ćemo imati čistu sliku (dapače već do zime) što možemo očekivati od Kačavende i Stojkovića, ostaje li Rog pa ovisno o tome dovoditi ili ne dovoditi zamjene.
  • Nadmocniji
    219
    Meni se sinoc jako svidio onaj Romao, Qarabagov zadnji vezni. 26god, vrijednost po TM mu je 650k €.
  • Crni86
    3.5k
    Rezultat odlican i igra vecinom tekme top, ali isto tako u 35 minuta smo mogli primiti 5 komada bez da se iko zali. Neva nas je spasio uz njihov manajk koncentracije. Nemojte od quarabaga radit city jer eto borili su se s bayerom i mi smo ih sad pobjedili, ispali su i od rakowa prosle godine u kvalifikacijama i jedva prosli olimpiju nakon toga. Ajmo ne bit juzni nam rivali. Igra je poboljsana u odnosu na proslu sezonu, vidi se veliki napredak ali crne rupe iz europe su i dalje tu.

    Quaraba je dobra ekipa, ali je to rang ekipe koje dinamo mora pobjedivat, a ne da strahujemo da cemo primit 5 komada. Ovaj Romao je tip zadnjeg veznog kakvog bi ja volio vidjet kod nas, podsjeca me malo na Yayu Tourea. Pavic je nas talent kojeg moramo razvijati, ali opet igranjem na 3 fronta pavic ce imat prostora da ga se razvija uz neku iskusniju 6. Misicu hvala, ali jednostavno nije na razini vec godinu dana, sjetimo se paoka pa ovo jucer. Rugaj se ti protiv sibenika, istre al to moze i mali pavic, nama treba netko tko ce drzat kontrolu protiv quarabaga, paoka i sl.a ne da si protivnicki najbolji igrac.

    Isto tak nadam se da je ogi jucer pokazao u jednoj ozbiljnijoj tekmi da se na njega moze dosta ozbiljno racunat. 500k je sitnis za ovakvog beka.
  • sebenico
    551

    Meni isto svidio taj Romao i jučer i utakmicama s Bugarima. Baš bi nam dobro došao, a TM vrijednost 650K eura
  • The Undertaker
    5.1k
    Nakon jučerašnje utakmice vidljivo je da nam u vezi treba netko čvršći i agresivniji od Sučića i Mišića. S tim u vezi ja bih radije da prodamo Sučića a probamo zadržati Roga i, eventualno, dovesti Selahija ili takav profil igrača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions