• Paggini
    19.6k
    zaista užasna pripremaJos-Optimus

    Priprema je bila dobra jer smo dominirali potpuno utakmicom do 35. minute, nakon čega su oni izašli jako visoko i probijali nam linije, što je on prepoznao nasreću na vrijeme i prilagodio se i ostavio Qarabag s pimpekom u rukama, tako da ne bih rekao nikako da je priprema bila loša uopće.
  • javolimtebejako
    1.5k
    šta nije da ćemo svakako prezimiti po novom formatu, jer se igra još u prvom mjesecu?
  • don
    5.5k
    da, igra se do 1. mjeseca ali referirao sam se na čestitku jer je puno bliži rođendanu taj scenarij nego sami ulazak u Lp za tjedan dana :lol:
  • Jos-Optimus
    2.1k
    jer protivnik isto nece nista mijenjati? Ti stvarno pises samo da bi bio suprotan vecini
  • Jos-Optimus
    2.1k
    je li moguce da nisi prepoznao sarkazam? :)
  • mali M
    5k
    jer protivnik isto nece nista mijenjatiJos-Optimus

    Skroz se slažem, ali čak i da protivnik ne mjenja nego tvoja ekipa počne otpadati od inicijalne ideje, normalno je da ti reagiraš i promjeniš nešto, neovisno o protivničkoj ekipi.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    ma mislim, kritika je ok...ali sad mu je uteg jer je napravio dobre zamjene jer, pazi, da je sve postavio kako treba onda zamjene ne bi bile potrebne. Puno pozdrava Undertakeru Od Fergusona i Solskjaera
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ma skuzio sam ,al prekasno. Godinu Dana na klupi dinama , jbg lapsuz ,Ali i dalje svojim na svemu gore navedenom:heart:
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Utakmica je bila jako dobro pripremljena, igra je bila super sve do zabijenog gola. Nakon gola smo se bez ikakve logike skroz povukli, razumijem da se može prepustiti više lopta Qarabagu, ali igrači su bili doslovno uvučeni na našu polovicu i nismo mogli preuzet posjed na duže od par dodavanja. Jakir je to vjerojatno pokušao objasnit igračima na poluvremenu i zato je dao još šansu prije mijenjanja formacije, ali onda je vidio da ne ide i promijenio formaciju što je bio odličan potez po meni. Pogodio je apsolutno sa svim izmjenama što prijašnji treneri baš i nisu radili i to me jako živciralo. Bili su predtvrdoglavi. Jakir je ipak shvatio da ima odlične igrače za obe ove formacije, igrači znaju igrat odlično u obje i može se promijenit formacija bez problema kad god je potrebno.
  • Majki2111
    3.1k
    Pokazao je da zna biti tvrdoglav s tim i volio bih da ne gledamo pola sezone takav sastav i istih 14 igrača.jedan u nizu

    Matjaž Kek se nebi složio




    Prskalo
    Ristovski(Martić jedna tekma kada je imo Rile 3 žuta kartona)-Elez-Mitrović(Župarić)-Žuta
    Bradarić-Mišić(Maleš)
    Vešović-Franko-Gorgon(Bezjak)
    Gavranović

    Šah-mat, 86 bodova HNL, kup, i playoff LP.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Jakir je u Rijeku i Zrinjski donio brz nogomet u kojem je 10-15 igrača u obje ekipe individualno značajno napredovalo. Logično de je obje ekipe time podigao na puno višu razine nego kad ih je preuzeo.

    Od dolaska kod nas očekujem da to napravi s našom ekipom. Kod nas ima ograničenje jezgre ekipe kojoj njegov nogomet ne leži, međutim, klupa nadire velikim koracima i vjerujem da će napraviti toliki pritisak da će ih se morati ispoštovati. Prošla sezona je bila teška muka, preteško je bilo čistiti sav nered od ranije, izdržati nesređenosti "na katu" i skupljati bodove, ali je ipak dovukao brod do luke. Ovo zasad izgleda da je na tragu rasta kojeg je imao u Rijeci i Zrinjskom. Brojni su bolji nego ranije, a posebno pratim Špiku i Ademija. Od mnogih sam očekivao da će biti pojačanje, od njih dvojice nisam, a prema odigranom se čini da će biti baš to. Nije velik uzorak, ali odradili su njih 2 svoje vrhunski!
  • jedan u nizu
    8.2k


    Kek nije imao ovakav roster kakav mi imamo. Njegova druga ekipa bi bila u donjoj polovici hnla. Nasa druga ekipa bi i dalje osvojila hnl.
    Takoder, nisu igrali u europi
  • scooniepenn
    3.2k

    Taj isti protivnik koji nije mijenjao ništa je nakon ulaska Kuleta, Roga i kasnije Cordobe pregažen pa je očigledno da su možda nešto trebali mijenjati kad smo kod mijenjanja. Što se tiče ovog što spominješ, kontriraš kontriranja radi. Mi smo do 35. minute bili puno bolji protivnik, vodili 1:0 i ne znam kako je to onda bila u startu kriva postavka kako ti kažeš. Promjene i prelazak na 352 je mogao biti napravljen 5 do 10 minuta prije i to je to.
  • The Undertaker
    5.1k
    Mi smo u drugoj minuti primili gol koji je poništen zbog zaleđa. Toliko smo bili dobri. Promjenom formacije, a važno je napomenuti, i igrača, mi smo počeli dominirati. Protivnik nije ništa bitno mijenjao. Prema tomu, reakcija je bila odlična ali da je utakmica bila dobro pripremljena onda bi odmah krenuli sa tom formacijom. Elementarna logika. Ja čak mislim (dojam a ne činjenica) da je i imao tu ideju otpočetka ali nije znao kako ukomponirati sve veterane.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.