• scooniepenn
    3.2k

Čekaj, primili smo gol iz zaleđa? Jesi ti to sad stvarno napisao kao dokaz nečega. Sugeriram ti da pogledaš utakmicu u snimci kao što sam ja nakon dolaska kući nakon utakmice pa će ti neke stvari biti jasnije. Prije njihove faze dominacije rezultat je mogao biti i veći od 1:0 i do te 35. minute nisu nam ništa mogli. Kako je onda točno formacija bila kriva ako su oni mogli gubiti s nekoliko razlike (greda Baturine, Petko se spetljao u situaciji gdje mu je Batko dao čistu loptu s kojom bi izbio sam pred golmana i još nekoliko izglednih situacija)? Uvidjevši da zbog njihove otvorene igre i veće agresivnosti treba mijenjati to je i napravio, krajnji epilog se zna.
  • Mr Anderson
    7.9k

Bezvezniji i besmisleniji osvrt na neku utakmicu odavno nisam pročitao.
  • Dinamouberalles
    218
    Jakir nije izgubio zadnjih 18 sluzbenih utakmica za redom, 16 pobijeda i 2 remija od koji se jedan broji kao pobjeda . Nije otklonio sve sumnje sto je razumljivo al za sad palac gore za prve 4 utakmice ove sezone .
    Protiv Azera isto jako zadovoljan postavkama igre .
    Mora se uzet u obzir i sudac koji je nakon prvog gola sudio svaki dodir za azere i tome isto prepisujem jedan dio za onaj blackout od 30 do 70 min .
  • The Undertaker
    5.1k
    Antolić u SN
    "Ne, treba pošteno reći da je Dinamo jednostavno imao sreće. Do 64. minute Qarabag je bio ozbiljno nadmoćnija ekipa, da je iskoristio izvrsne prilike danas bi se pisali potpuno drugačiji komentari."

Strupar na poluvremenu
    " (Dinamo) je malo slabije ušao u utakmicu..."

Skoria na poluvremenu
    " Ja nisam baš vidio da je Dinamo bio dominantan do gola..."
    " Ne sjećam se da je Dinamu netko napravio tri mrtvaca u poluvremenu..."
  • Daliban
    1.6k
    Mi smo na poluvrijeme lako mogli ući sa -2, bilo to 0:2 ili 1:3. Imali smo sreće više nego pameti.

Sada već imamo pozamašan uzorak utakmica za zaključiti da nam je geometrija u 433/4231 loša u odnosu na kadar. Sustav s 2 napadača, bilo hibridni ili 352 nam daje mnogo više. Tečnije rotacije, više dubine, kombinatorniji raspored na terenu.
  • Paggini
    19.5k

Jel ovo još uvijek traje? Ozbiljno si dao antolićevo i scorijino mišljenje kao relevantno?

Evo napadački momentum prvog poluvremena, probaj pogoditi koji je Dinamo.

Osim gola, imali smo i prečku u prvom poluvremenu.

Ali da, izdominirani smo bili i nismo ništa napravili. Opet udaraš s kontrarijanizmom koji sam sebi postaje svrha.

Ozbiljno sumnjam da si gledao utakmicu.

Dalibana ni neću komentirati.
  • Daliban
    1.6k
    I što bismo trebali s tim momentumom? Mijenja li to činjenicu da su imali više velikih prilika od nas u prvom dijelu, a to se nastavilo tamo negdje do 70-e minute? Mi smo u ovom dvoboju poštenih 40 minuta bili ozbiljno potčinjena momčad. Na kraju se okrenulo na naš mlin promjenom igrača i sustava, ali do tada smo već mogli gubiti nekoliko razlike da ovi nisu mašili zicer za zicerom.
  • Brusa
    1.5k
    imali su oni više sreće nego pameti. Mogao je biti "quatro stagnioni" već na poluvremenu za nas... prečka Batija, onaj sjajan udarac s centra Mmaeea da je bio malo precizniji, gol Pjace i još jedan bi se našao. Tako da mogu biti sretni sa 0-1 na poluvremenu i 0-3 na kraju
  • Daliban
    1.6k
    Ma daj se uozbilji. Taj pokušaj s centra je bio odličan, ali to nije produkt nikakve zapažene igre i smiješno je isticati spekulativne lobove s centra kao argument da je Dinamo dobro stajao na terenu.
  • Paggini
    19.5k

Momentum pretpostavlja kontrolu neke ekipe. Mi smo imali momentum, znaci i kontrolu do 35. minute.

Prestanite govoriti da je bila grozna priprema i stvarati neki narativ koji ćete iducih 7,8 mjeseci bacati po zoni kao da je istina, jer priprema niti blizu nije bila loša. Na kraju, iz te pripreme se izrodio gol, prečka i još par "umalo" prilika. Ne budite smijesni.
  • Daliban
    1.6k
    Mi smo na poluvrijeme otišli s vodstvom, a trebali smo gubiti. Nekakav momentum tu ništa ne mijenja. Uostalom, na toj aplikaciji na kojoj gledaš momentum slobodno pogledaj odnos velikih prilika u prvom poluvremenu.
  • Paggini
    19.5k

Ali ti uporno drviš da je PRIPREMA bila loša. Jel ti čitaš šta pišeš ili šta pišu drugi?

Nama 35 minuta nisu dolazili takoreći do gola. Mi smo zabili i povukli se i oni su krenuli stiskati.

To nema veze s jebenom pripremom jer Jakir sigurno nije imao plan "dečki priprema je ovakva - zabijamo i povlačimo se".

Dogodio se neki switch u nasim i njihovim igračima, to veze nema sa Jakirom.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Mi smo u drugoj minuti primili gol koji je poništen zbog zaleđa. Toliko smo bili dobri.The Undertaker

Da li si realean da si ovo napisao. Daj molim te ostavi se nogometa i svojih kurcologija.

I da za sve ostale mogli smo izgubiti,mogli smo dobiti pet komada ali nismo i sad mucite. Mozda bi vam bilo lakse da jesmo da prodajete svoje kurcologije dalje. Real cijelu knockout fazu je losiji u svakoj tekmi i osvaja ligu prvaka
    5.1k
    Što misliš kako ćemo igrati u Bakuu, 3-5-2 ili 4-1-4-1?
  • Daliban
    1.6k
    Pa nismo odigrali ništa zapaženo ni do tog Pjacinog gola. Imali smo taj uvježbani korner i to je to. Jakir i stožer su i sami rekli da smo bili previše pasivni u obrani, a da u napadu nema dovoljno rotacija. S razlogom sam hvalio Šibenik, a ovdje ne hvalim. Ovo nije bilo dobro i bilo je bezidejno, Otvorilo se tek promjenom sustava i kad su ovi izgubili glave jer su otišli na još veći minus.