• Omake
    2.5k
    Ogiwara odigrao kao sensei
  • E46
    634
    Mislim da Ogiwara ima štošta za reci ove sezone na lijevom beku ako ne bude ozljeda, a koliko je smjesna aplikacija rezultati govori i ocjena za njihovu šesticu Romao 5.9, a covjek je bio jedan od najboljih na terenu.
  • Jaro
    7.3k

    Zakljucili da je bila ruka vani...
  • Common Sense
    796
    Ovo je tek bilo prvo poluvrijeme, nije još ništa gotovo. Azeri su ozbilja ekipa, uigrana do bola, tko god je igrao nogomet zna o čemu pričam. Vidi se da su gotovo čitav budžet nvestirali u napadački dio momčadi, a obrana im je daleko slabija strana.

    Jakir je sve promijenio prelaskom u 3-5-2 kada smo bili kompaktniji defenzivno i tada oni više nisu imali prostora za prolaske po bokovima.

    Naša sreća je što će se oni tamo morat maksimalno otvorit, a tu je onda naša šansa jer brzom tranzicijom preko Baturine, Hodže ili Pjace možemo lako doći do gola.
  • Orc123
    7.8k
    jba me pas ako su oni normalni....to je njima vani?
  • don
    5.6k
    Nevistić - zvijezda večeri, nema potrebe za dodatnim komentarima.

    Ristovski - ono što je odigrao, dobro je bilo. Vidjelo se koliko nam je obrana patila njegovim izlaskom.

    KTC - mučio se sa iznošenjem lopte, malo lošija utakmica ali on me ne brine.

    Mmaee - kapitalac.

    RPG - no comments needed :fire:

    Mišić - lošija utakmica s njegove strane, može i mora bolje.

    Sučić - isto lošija utakmica s njegove strane, ali trkom je ispunio normu.

    Pjaca - defanzivno je plivao ali isporučio je svoje golom.

    Baturina - MB10

    Petko - Petko ko Petko, iduću utakmicu će bit najbolji na terenu

    Ogiwara - dobro iskoristio minute

    Bernaeur - također

    Kulenović - SANDRO KULENOVIĆ!

    Cordoba - ne treba mu ništa negativno govoriti jer je gurnut odmah u vatru a nije ni loš bio.

    Rog - također dobro iskoristio minute.

    Jakirović - promijenom krila koji su bili loši u defanzivi i prelaskom na 3-5-2 smo se preporodili. Prošao prvi europski test.

    BRAVO SVI!
  • Benito
    822
    U kolko je danas Petko bio duela i pošteno su ga istukli, nisu ga štedili nimalo
  • Jaro
    7.3k
    Baturina: "Nekad ce uci, nekad nece" :rofl:
  • Nogo
    3.6k
    Trebali bi u uzvratu 3,5,2 krenuti odmah ali neke promjene u prvih 11
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Čudna utakmica, sretni što se nije primilo 3 komada, žalosni što se nije utrpalo 5 komada.

    Ovo se mora iskoristiti i ući u LP!
  • Efes Pilsen
    8.3k
    propustio je epsku sansu oca citirat.. hahaha kako bi to carski bilo.. dikod ude dikod ne ude :rofl:
  • đole
    317
    ajme kako mi je žao kaj nije rekao originalnu ćaćinu rečenicu
  • Common Sense
    796
    Jedna od najlegendarnijih izjava u nogometu ikad. U rangu one mudre Caniggia-ine: 'Ako je kokain droga, onda sam ja narkoman'
  • Ludovic IX
    7.2k
    Da ne čitam sve, idealno vrijeme ulaska kuleta. Taman oni pali a on ko navijen ih ujebo . Da je igrao od početka, nebi takve prilike imao a umorno bi se
  • San Lorenzo
    15.4k
    U kolko je danas Petko bio duela i pošteno su ga istukli, nisu ga štedili nimaloBenito

    U pola tih duela nije ni trebao biti...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.