307
    Na kraju odlican rezultat
  • Fanboy
    2.6k
    Neosporno je da su Kule, Baturina i Nevestić odigrali vrhunske utakmice, no ja bi prije svega pohvalio Roga koji je odigrao maestralno, dao nam je trku, agresivnost i dominaciju u sredini i nije ni slučajnost da smo zabili od njegova ulaska 14 minuta pred kraj čak 2 gola, mogli i 4 te imali još jedan nedosuđen penal...

Rog je uvijek bio igrač za top klubove, sredile su ga nažalost ozljede, no imamo sreću da ga imamo.
  • Carrasco
    4.1k
    jesam, jesam... navikao sam vec na takve promasaje, bitno da smo dobili
  • Chempers
    115
    Nevjerojatna utakmica, ma ne sjećam se nečeg ovakvog. Do 70. minute spašavale nas vile i Nevistic, na kraju mi njih rastavili zadnjih 20 min i možemo "žalit" što nije 4-0. Čestitke svima

Mi svoje iskoristili, oni nisu. Nebitno jel rezultat realan ili nije. Ne smijemo samo pomisliti da je ovo gotovo i onda mora biti ok jer prostora će biti još više tamo.
  • Omake
    2.5k
    Samo jedan jedini prekršaj u njihovoj trećini nam je svirao.
  • Plavo Srce
    128
    Bravo dečki!

Nije da se hvalim, ali upravo sam ovo napisao dva sata prije tekme. Bit će teško, ali će ih početna momčad načet, a Kule i ekipa dovršit!

Samo kratko, nije još ovo gotovo, ali nismo daleko od toga. Puno vas je dramatiziralo oko njhovih napada, ali to je njihov stil: brza tranzicija, lopta u 16, pa pokušaj doći do šuta u 3 poteza. Lijepo je to, atraktivno, ali kada bi tako svaka ulazila, pa i svaka treća - oni bi bili Manchester City, a nisu ni blizu.

Znate kako bih ja njiihovu igru opisao?

Sjećate se Emrelija? E, upravo tako. On je mogao sve s loptom, volio je dribling, pucao je s obe noge iz svih pozicija, a koliko je golova dao? Jako malo. A kada mu iz par pokušaja nije ušlo, onda je postajao očajan.

Azeri su atraktivna momčad za ezgibiciju i promociju nogometa, ali DInamo je igrački jači i ozbiljniji. Da je bilo malo sreće, mogli smo im dati 5 komada u zadnjih 10 minuta.
    Ali mogli smo i primiti, pa je ovo više nego izvrstan rezultat.

Ponavljam, oni su atraktivni, ali mi smo staloženiji i igrački jači!

Zato ćemo proći dalje!

Dinamooooooooooooo.....

I komentar o par igrača:

Ogiwara - čista 10tka za ulaz koji nije očekivao
    Pierre Gabriel - bolji desno, nego lijevo, to znamo oduvijek!
    MMae - izvanredan u oba smjera

I što reći o Kuletu, ne samo zbog dva gola u 5 minuta - čovjek živi i diše za Dinamo. To se vidi u svakoj sekundi što je na terenu.

Mšić standardno svakakav, a Sučić može i mora bolje...

Dakle, idemo dalje i LIga Prvaka stiže u Zagreb!
  • Praskaton
    2.3k
    U zadnjih 5-6 godina rušili smo brojne europske velikane i svaka pobjeda je bila vrhunski osjecaj.

Al ova pobjeda veceras mi je mozda i najdraza.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Nećeš šveđo, nećeš proći u Zagrebu nikada!!!
    Bravo svi, iako smo imali sreće, imali su i ovi... Na kraju, da mi je netko prije tekme rekao 3:0 potpisao bi prekjučer :grin:
    Ali ljudi moji, Kule... Taj dečko je čista emocija i neopisivo mi je drago da ga hoće gol, hvala mu na svemu danas :cheer: :heart:
  • Dzgšb
    812
    Rog Kulenović Nevistić tri igrača po meni utakmice ,Rog i Kule od prve minute za siguran prolaz u LP, pijan sam ko macaaa
  • miro
    4.4k
    Ovi Azeri su TOP ekipa, dok ih Jakir nije razmrdao s 352
  • Orc123
    7.8k
    Ali Sudac, majke ti...ovi nasi su svi premija u hnl! Katastrofa sudac, ali katastrofa!
  • FrenchMontana
    625
    Ja se samo nadam da su Sparta i PAOK dovoljna škola Jakiru i Dinamu.i more je plavo

Znači Ludi Gorec ih je dobio tamo. Nema neke paklene atmosfere, idemo po pobjedu. Ako zabimo prvi gol, naši su.