• cibona
    2.9k
    Daliću Zlatko, nije ti lako!!

    Mislim da će broj reprezentativaca iz Dinama samo rasti!
  • Medford Hernan
    170
    Kakva utakmica!
    Qarabaq jako ozbiljna ekipa sa uigranim mehanizmima igre, stvarno su dobri.
    Mi smo odigrali pravu utakmicu i nagradilo nas je.. Bravo i za trenera zbog promjene sustava i pravovremene zamjene.
    Ajmo po prolaz, zaslužili smo to svi skupa!
  • Giovanni86
    120
    Petko puno komplicira i puno drzi loptu u nogama. To me bas nekad nanervira, a siguran sam da i vas
  • Dr Hofmann
    833
    Ne znam više uopće što i kako reći, valjda je stvarno neko novo vrijeme našeg kluba došlo, jer prije par godina bi ovo izgubili 6-2 :lol:. Ja moram pogledat neki sažetak i probati sve sabrati, priznajem da mi još puno toga nije jasno
  • wolfgang14
    1.4k
    Jos stignete uzivo pogledat presicu, nije jos pocela

  • sebenico
    552
    Jel im ovom Romau ovo treći žuti? Bilo bi dosta dobro da ne može igrati u uzvratu...
  • eol12
    588
    Luda utakmica, prelomila se Jakirovom promijenom sustava i čestitam mu na tome.
    Ugodno me iznenadio nas lijevonogi hrčak, ali kao sto je Dinamova službena stranica napisala Kule je heroj ulice, čovjek živi svoj san i nek ga posluzi zdravlje on će lako prebaciti 20+ golova ove sezone. Bravo svi!
  • Orc123
    7.8k
    Gotovo sam siguran da ce ekipa izgledati ovako u uzvratu 352 i to defenzivna postava bez krila na WB... Ako Risto bude van stroja onda ce Max upasti na desnog stopera.
    Znaci: Neva, Max, Ktc, Mmae, RPG, Ogi, Misic, Sucic(ademi,Rog), Bati, Kule i Petko....
    Mozda i neko krilo odigra uz napadaca tu drugu Spicu. Evo i Jakir hvali Cordobu da takvog igraca nemamo u momcadi, takvih karakteristika i da sve kaj su skautirali se vidjelo do sad i na treninzima, i da ga svlacionica odmah peihvatila, da se super uklopio.
  • Infinity
    16.3k
    Rezultat vrhunski.

    Prema nazad smo bili teska rupa, pogotovo prvo poluvrijeme. Misic i Sucic nisu postojali, curilo je na sve strane. Prema naprijed smo bili strasni, ne moze se reci da nismo zasluzili dati tri komada, jer smo mogli dati i jos tri. Ne znam koja luda sreca nas je spasila da ne primimo ni jedan, ali se necu buniti.

    Ne treba nam ovaj rezultat mazati oci, strucni stozer mora doci u dodir sa stvarnoscu i poduzeti nesto. Nama je jebeni Qarabag 17 puta tukao prema golu. Pa neke svjetske ekipe to nisu uspjele na Maksimiru, a uspio prvak Azerbajdzana. Bojim se na sta ce to liciti kada udjemo u grupu, jer bi nam veceras nekakav Real dao 7-8 komada. Obranu moramo popraviti odmah!

    U grupu cemo uci sigurno, mislim da ni Jakir nije sposoban ovo prokockati, jer Qarabag ipak nije Sparta ili PAOK. To je slabija ekipa koja cak bolje igra u gostima. Tamo mozda cak mozemo i izgubiti, ali cemo proci dalje.

    Samo jedno ime cu na kraju izdvojiti. Martin Baturina, tog decka moramo zadrzati barem jos ovu sezonu, perverzan igrac.
  • Paggini
    19.6k
    Jel Cordoba ima neku bakinu sestričnu da je Hrvatica??????

    Ovo je jedna od najsuludijih utakmica koje sam gledao. Ovakav tempo ne znam kad sam vidio, doslovno je sjevalo na sve strane.

    Najgore od svega što u meni ostaje taj neki žal za onom stativom na kraju, to je najgore kad nakon ovakve pobjede imam žal, ali jebiga šta je tu je.

    Nevistić trenutno NAJBOLJI hrvatski golman, Mmae, KTC, RPG. Ogiwara MASTERCLASS. Ljepota za gledati.

    Ali igrač utakmice, po ko zna koji put, MARTIN JEBENI BATURINA. Rekao sam već i reći cu opet - privilegija je gledati tog momka još ove sezone. Svaki njegov dodir je filigranski, svaka njegova kretnja je savrsena, dečko nosi cijelu igru. Nestvaran igrač, nestvaran.

    S druge strane, jebeni KULE. Taj dečko ima 24 godine, a prošao je više ups and downsa od 99.99 posto toga što prođu ostali nogometaši. Kakav ubojica, koja energija. Tribine su urlale njegovo ime, mislim da mu je to najveća nagrada od svega.

    S druge strane, ovaj Qarabag je ozbiljna, ozbiljna ekipa. Nije ovo zajebancija, uigrani su do ibera, vidi se da se razumiju i da znaju šta igraju. Uzvrat ću pratiti kao da je bilo 0:0 ovdje.
  • sebenico
    552
    U grupu cemo uci sigurno, mislim da ni Jakir nije sposoban ovo prokockati, jer Qarabag ipak nije Sparta ili PAOK. To je slabija ekipa koja cak bolje igra u gostima. Tamo mozda cak mozemo i izgubiti, ali cemo proci dalje.Infinity

    Ništa Qarabag nije slabiji od tih ekipa, a po meni je bolji. Pa samo da pogledaš kako su te ekipe igrale na Maksimiru, a kako Qarabag trebalo bi biti jasno koja je ekipa bolja.
  • Giovanni86
    120
    jedan dobar veznjak bi nama dobro dosao
  • San Lorenzo
    15.4k
    Qarabag je jedna od onih ekipa koja ima svoj stil kojeg će gurati i protiv Zire i protiv Barcelone, isto kao Bodo/Glimt, kad im se uđe u ritam mogu nakanatati bilo koga...
    Btw. Romao je igračina.
  • austrijanac
    4k
    Piše se 3-0 i to je jedino bitno nakraju.

    Između prvog i drugog gola, bilo je negledljivo
    Ima Jakir još dosta posla, ali u globalu je danas dobro reagirao, mrvu kasno, ali dobro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.