• Zagi
    7.6k
    da ponovim post:
    Zanimljivo, Yamal u sezoni 22/23 ima jednu jedinu utakmicu za Barcelonu. Cijelih 7 minuta.
    U istoj sezoni je odigrao sedam utakmica za seniorsku reprezentaciju. 3 prijateljske i 4 kvalifikacijske sa ozbiljnom minutažom.
  • Ludovic IX
    7.2k
    ja čekam ime tog koji bu trebao bit pozvan na mjesto desnog boka i da bude zasluzeno.. fran tudor, jedvaj, uremovic???? Čime oni zaslužuju to mjesto. Zato što imaju 25+ godina. Zato što su nekad davno obecavali?? Nije mikic bolji od jure ili stanisica ali je možda na toj poziciji bolji od ovih. Samo to kažem. Olic ga je zvao u u21. Ako tam bude najbolji jel smije onda preskočit stepenicu?
  • Daliban
    1.6k
    Još će se 2 stranice naštancat bez da itko da bolji prijedlog od Mikića. Sva sreća da danas igramo PO, inače bi bilo 10 stranica poklopaca i ispraznog pametovanja.

    Imamo dobru reprezentativnu perspektivu na desnom beku, ali trenutno smo u toj nezgodnoj zoni gdje klinci koji trebaju iskočiti još nisu upisali seniorske nastupe. S obzirom na ozljede potrebna nam je zakrpa za jedan reprezentativni prozor u LN, dakle ne pričamo ni o kvalifikacijama ili ičemu suviše ozbiljnom s rezultatskim imperativom, a izbor pada na alibi rješenja ili dugoročnu reprezentativnu perspektivu.

    Uopće me ne čudi tko na Zoni pada u koji kamp. Sasvim očekivano.
  • Orc123
    7.8k
    lamine Yamal debitirao za Barcelonu 13.8. a za rep. 8.9. ......skupio 4 nastupa u prvih 11 prije debija za repku. ...tj. istina debitirao je jos u 4mj. I proveo na terenu 8mimuta.
    Lamine Yamal ne da je talent generacije nego vjerojatno ovoga stoljeca.
  • Daliban
    1.6k
    Lamine Yamal ne da je talent generacije nego vjerojatno ovoga stoljeca.Orc123

    Lamine Yamal da igra u Dinamovim juniorima tebi bi bio rizik da dobije priliku protiv Rudeša.
  • Orc123
    7.8k
    S kim ja vodim raspravu. Strasno.......
  • db-izbjeglica
    15.3k
    ja čekam ime tog koji bu trebao bit pozvan na mjesto desnog boka i da bude zasluzeno..Ludovic IX

    vjerojatno neće biti pozvan nitko i mjesto će se popuniti igračima koji to mogu odigrati.
    ni prvi, ni zadnji put...
  • austrijanac
    4k

    Da li je to ispravan potez, objektivno, pred natjecanje koje služi kao "prijateljsko" u trenucima kada moramo postepeno odrađivati smjenu generacije?
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Da li je to ispravan potez, objektivno, pred natjecanje koje služi kao "prijateljsko" u trenucima kada moramo postepeno odrađivati smjenu generacije?austrijanac

    liga nacija nije nikakvo prijteljsko natjecnje, neke reprezentacije preko lige nacija izbore veliko natjecanje"!

    liga nacija se igra za trofej!
    baš je bilo glupo, nebitno i "prijeteljski" kad je par desetaka tisuća hrvata otišlo u rotterdam na F4 i kad smo umalo uzeli trofej...

    ajd nemojte me zajebavati, pa ovo je gore od magareće teme na sportnetu.
    ljudi bi u reprezenaciju zvali igrača bez ijedne odigrane minute u seniorskom nogometu!

    stišćite prvo naš klub da mu da ozbiljniju šansu!
  • Zagi
    7.6k
    skupio 4 nastupa u prvih 11 prije debija za repku.Orc123
    Čak i da je to istina , ista je poanta nedokazanosti u seniorskoj konkurenciji.

    Ali TM kaže da nije.
    https://www.transfermarkt.com/lamine-yamal/leistungsdatendetails/spieler/937958/plus/0?saison=2022&verein=&liga=&wettbewerb=&pos=&trainer_id=
    Gdje su ti nastupi? Ovi "on the bench" ?
  • austrijanac
    4k



    - u nijednom trenu nisam rekao da bi ga zvao
    - Ligu Nacija bi repka poput Hrvatske (bas kao i sve druge repke iz prvog pota) trebala tretirat kao prijateljski turnir, jer ako ne mozemo izborit regularnim putem, onda ne moramo ni igrat to "veliko natjecanje" (sam si shvatio da Liga Nacija nije veliko natjecanje)
    - ne kuzim s kim se boris jer te lijepo pitam da li je to ispravan potez, koristit unutarnjeg igraca, u trenutku smjene generacija, u utakmicama gdje rezultat nije imperativ
  • db-izbjeglica
    15.3k
    ne kuzim s kim se boris jer te lijepo pitam da li je to ispravan potez, koristit unutarnjeg igraca, u trenutku smjene generacija, u utakmicama gdje rezultat nije imperativaustrijanac

    da, ja bi napravio identičnu stvar jer ne vidim ni jednog igrača kojem se trenutno isplati dati priliku!

    i liga nacija za mene nije nikakvo prijateljsko natjecanje već nešto što treba shvatiti ozbiljno i ostvariti barem minimalni cilj, a to je ostanak u elitnoj skupini, ganjanje prolaska u 1/4 finale je jako poželjna stvar.
  • Orc123
    7.8k
    odi si na rezultati com i pogledaj si kad je debitiral i koliko je odigrao utakmica....provjeri barem prije nego repliciras. Transfermarkt? Dokazano da nije potpun, pogotovo ne sa prikazom utakmica....

    Ali sitina bezveze raspravljamo o necem sto uopce nema veze sa temom.....zz
  • Zagi
    7.6k
    Ok. Evo ti like.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.