• don
    5.5k
    ne znam zašto raspravljate o Mikiću u reprezentaciji dok nam je izbornik Dalić. Siguran sam da će prije Rakitića vratit da igra RWB(RB?) nego nekog mladog (u ovom slučaju Mikića)

    Ne mislim da Mikić treba biti pozvan ali jednostavno mi na toj poziciji nemamo ime igrača za kojeg ćeš reći da će biti bolji od Mikića.

    Čemu rasprava kada naš izbornik nakon skoro 3 užasne utakmice (skoro 6 poluvremena) na EP nije skužio da treba dati više prilika hrvatskom generacijskom talentu Martinu Baturini, koji i kad je ušao silom prilika je uradio više od svih naših veznjaka skupa na Euru. Taj isti Baturina će i u ovoj pišljivoj Ligi nacija biti na klupi i dobit 20 minuta kada budemo vodili protiv Poljske 2-0 (i to ako). A sutra će otić iz Dinama za 25 milijuna i biti standardan i važan igrač nekog velikog europskog kluba.
    Martin ima 21 godinu i trebao je već imat značajniju ulogu u reprezentaciji a mi raspravljamo o Mikiću dok je Zlatko tu... Nema šanse.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Vidim da i sn čitaju zonu pa su stavili i oni mikica u clanak
  • Zagi
    7.6k
    Super. Sada ćemo dobiti gnjev javnosti i averziju , a mali ionak nebi i neće biti pozvan.
  • Marley
    1.6k
    S obzirom da je Gvardiol skoro pa univerzalan, mozda bi mogao i ovo desno pokrit :rofl:
  • Paggini
    19.6k
    "De Mario bokte bio si dugo i ti u stožeru de lega sad meni malo boookte"

    - Domagoj Vida
  • Fanboy
    2.6k
    Svi veterani koji su bili važan kotačić u Rusiji su i dalje u pogonu, pred kraj karijere, ali u pogonu dok oni koji su u mirovini su već bili ili jesu u stožeru. Biti će zanimljivo vidjeti tko će postati novi član stožera kad nema više "legendi"...
  • Ludovic IX
    7.2k
    Nebi se čudio da mu to dolje netko nije "savjetovao"
  • Nolifer
    8.1k
    Mislim da bi se ovakav Sandro Kulenović itekako dobro uklopio, Daliću vrijeme je.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Cuo sam da mali uopce ne prica hrvatski. Mene ne bi cudilo da je njega trta sad kad su stvari postale ozbiljne i ne vjerujem da bi mu dolje savjetovali da odjebe nesto sto im nosi lovu koja im nasusno treba..
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Sigur odlučio igrati za Kanadurioda

    Bogu hvala.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Zar se moze promijeniti sportsko drzavljanstvo dva puta? Koliko znam Jozo Simunovic se odlucio za bih pa onda rekao da ipak nece igrati, ali nije vise bilo opcije da igra za hrvatsku iako nikad nije upisao nastup za bih.
  • Neki tip
    21.3k
    Kaže Ivica Olić:

    Bit će sigurno dosta polemike zašto sam zvao jako mladog Mikića. Ali, ono što sam vidio i čuo od trenera bilo je dovoljno. Želim ga u ovoj U21 vrsti. S obzirom na deficitarnu poziciju desnog bočnog, važno je da se na vrijeme prepozna talent i da se takvom talentu omogući razvoj, da što prije adekvatno uđe u seniorski nogomet. Svi kažu da je Mikić na toj poziciji najveći talent. Ima sjajne kapacitete, zato ne vidim razlog da se njegov razvoj ne bi ubrzao. Mene baš veseli da ću ga imati u momčadi.

    Čuj bit će polemike zašto je pozvan u U21 reprezentaciju kako bi ušao u seniorski nogomet.. Polemika se vodi zašto nije u A reprezentaciji Oliću moj, a ne zašto je pozvan u Mladu! :strong:
  • Jaro
    7.3k
    Sigur odlučio igrati za Kanadu

    Ovo je direktna posljeeica Dalica. Nije u top 2 beka HR, ali LN sa ozljedama je bas prilika za pozvat ga, ubacit ga makar 3 min i bezecirao si ga zauvijek pa ako se razvije, zatreba mos ga zvati. Bitnije je Perisica ovdje pozvati bilo jbg...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.