• flexXy
    2.3k
    Nekad stvarno ostanem u šoku što ovdje sve pročitam :lol:
    Idemo dati Noi Mikiću šansu da u prvoj seniorskoj utakmici u životu čuva stranu di su Rafael Leao i Nuno Mendes. Ili jesi ili nisi mali :lol:
  • Daliban
    1.6k
    ali ocekivati da ce ga Dalic sada zvati je onak djetinjstoOrc123

    Nitko ne očekuje da će ga Dalić zvati. Svi očekujemo da će pozvati neku alibi zakrpu reda radi.

    Neki samo vjeruju da je Mikić bolji od tih alibi zakrpa i ako već krpamo onda bolje da damo minute dečku koji je perspektiva nego da posežemo za alibi rješenjima na tih par nebitnih utakmica.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Jbg dečki, pohvalil je deda Zonu na temi Transferi - rasprave pa se odlučilo ovdje preseliti šizofreniju :lol:
  • austrijanac
    4k
    Mene samo zanima koga javnost vidi kao zamjenu? Ja ne vidim adekvatnu zamjenu koju će Dalić stavit.
    Mislim da će bit nešto ziheraški, baš kao i ovaj popis.
  • Daliban
    1.6k
    Prije dva tjedna si litanije pisao kako smo u kurcu na desnom krilu i kako je to objektivan kadrovski problem, paničario gdje su pojačanja, sad nam treće desno krilo odjednom treba igrati u reprezentaciji.Zambatine škude

    Pisao sam i prije toga da volim Špikića i da je podcijenjen. Da ne gledaš samo kako nekome zajedljivo poklopiti bilo bi ti i lakše interpretirati tuđe izjave u dobroj volji. Svi znamo Špikine probleme. ali kao RWB je trenutno najbolja moguća opcija ako ćemo igrati s trojicom iza. Ako ti znaš nekog boljeg, slobodno podijeli...?

    Za Mikića se ili zajebavate ili drogirate, trećeg objašnjenja nema.Zambatine škude

    A tko bi trebao? Smolčić ili jedan od petorice preostalih stopera? Brate, na HNL temi sam nekoliko puta napisao da Rijeci treba normalan desni bek. Sigurno onda ne mislim da Smolčića treba zvati da igra beka za repku.

    Ajde, dajte mi te desne bekove za koje vi mislite da ih Dalić sad treba pozvati. Molim vas, prosvijetlite me svojim superlucidnim pikovima.
  • Ludovic IX
    7.2k
    jedan joško gvardijol je u u17 repki još 19-e bio čak i na klupi jer je neki izbornik pretpostavio da ima boljeg od njega. 21-e je bio u prvih 11 A repke.

    apropo mikića - možda ga ne treba zvat dalić ali treba mu pruzit priliku u HNL-u. možda sa 18 pokaze da je još jedan gvardijol u nastajanju. možda jakir griješi što mu rile igra beka a ne mali.

    netko treba bit hrabar i ako je netko talent i to svi oko njega vide, treba mu dat šansu u kontinuitetu. ne zadnje kolo samo. recimo sad mali pavić.. pripreme odigra jako dobro i onda sad protiv šibenika ne dobije minutu.. doslovno svaku tekmu mu treba davat 30 minuta minimalno i postat će igrač sutra a ne za dve godine.

    nitko ne trazi da ga stavlja u prvih 11 ko što je mamić tjerao trenere da stavljaju halila, čorića ili kovu..
  • Neki tip
    21.3k
    Ja da sam Dalić probao bih s Nikom Šepićem.

    Ovo s Mikićem mi je čak preziheraški ak se razmisli malo.

    Mali Šepa bi svima bio iznenađenje, kužiš, jer još i ljevak, staviš ga desno pa može ulaziti u sredinu pomoći stoperima zatvorit prilaze progresivnih Portugalaca iz drugog plana.

    Ali već znam da Bezmudi Populist to neće napravit, ne usudi se riskirat.
  • Daliban
    1.6k
    Ali već znam da Bezmudi Populist to neće napravit, ne usudi se riskirat.Neki tip

    Ajde bez zajebancije. Kojeg desnog beka Dalić sada treba pozvati? Kurac na sunce.
  • Neki tip
    21.3k
    možda ga ne treba zvat dalićLudovic IX

    Misliš? Daj Ludovic pa ti si odrastao i ozbiljan čovjek. Mikić nam se svima koji smo ga gledali svidio i dalje se s tobom slažem, naravno da mu želimo priliku u HNLu (vjerujem da će je i dobiti), no uopće spominjati Miku na ovoj temi je samo smehodelanje.
  • Zagi
    7.6k
    Vrijeme je za ispeći kokice.
  • Ludovic IX
    7.2k
    da je bar izbornik španjolske ovako razmišljao pa da je stavio yamala dok ovaj još nije bio ni u primisli xavi ili kogaveć za prvih 11 barce.

    a nee, ipak je. stavio ga je u prvih 11 španjolske repke. ja neznam jel mikić taj. ali ako je, zasto čekat dve godine jer su svi kukavice probat. jel rile bolji od mikića trenutno.. sad je ovaj zabio 2 gola, igra dobro pa možda i je u ovom trenu. ali daj ovom 10 utakmica zaredom i možda će 11-u odigrat ko što rile nije nikad.

    ja sam valjda prvi pokrenuo mikića u repki pa e izgleda ovo sve zbog mene i nisam imao čak ni namjeru pomislit da je spreman za A reprezentaciju.. ali je mozda spremniji od frana tudora, jedvaja ili uremovića ne desnom beku a oni su kao neke zamjene koje će možda bit pozvane
  • db-izbjeglica
    15.3k
    reprezentacija je skup ljudi kao i bilo koji drugi, bolje rečeno čopor, koji ima svoju hijerarhiju, u kojem pojedinci imaju svoje uloge i na koji može utjecati brdo vanjskih faktora.

    nije ni u klubovima puno drugačije, ali reprezentacija je ipak drugačiji tip kolektiva, nije samo odrađivanje posla, nije surovi profesionalizam i emocije i međuljudski odnosi su puno bitniji.

    dalić jako dobro pliva u tim vodama i za njegovim kormilom se dogodilo tek jedno neuspješnije veliko natjecanje - ovo zadnje. mada, čak i tu je hrvatska reprezentacija doslovno jednu minutu bila udaljena od 4 ili 6 bodova i sigurnog prolaska skupine, a onda tko zna što bi bilo.

    čovjek ima svoj način, pazi na odnose, neke karike za koje smatra da su pretjerali odstrani, nekima (za koje smatra da su prebitni) progleda kroz prste, nekima daje povjerenje i kada ga ne zaslužuju, prema nekima je možda i prestrog i prelako ih otpiše. sad, netko će reći da je to nekonzistentnost i da nema iste kriterije prema svima...i bit će sasvim u pravu!

    Međutim, još su stari rimljani imali poslovicu koja glasi: "quod licet Iovi, non licet bovi" ili u prijevodu, što je dopušteno jupiteru nije dopušteno volu!

    puk voli rezolutne poteze, koji nekada mogu biti dobri, nekad mogu biti katastrofalni. no čak i kad budu dobri, zna se dogoditi da to bude vatrogasno rješenje i za neko vrijeme sve opet ode u onu stvar.

    dalić na klupi nije 7 dana, već 7 godina i tko od njega očekuje više rezolutnih poteza, ostat će razočaran i gnijevan, jer se neće dogoditi. Međutim, promjene pod njegovim vodstvom se ipak događju, dolaze novi ljudi, stari odlaze, ali polako, može se čak i reći...onako kako njegova hrvatska i igra te ostvaruje poprilično dobre rezultate.

    prva dalićeva utakmica na klupi reprezentacije, prva postava: subašić, vrsaljko, perišić, mitrović, lovren, rakitić, kramarić, modrić, mandžukić, badelj, vida.
  • hardek
    2.8k
    Mikić mi se jako sviđa ali pre rano je i nema 1% šanse da ga Dalić uopće uzme u obzir. Iskreno, pitanje je da li izbornik uopće zna tko je Noa Mikić
  • db-izbjeglica
    15.3k
    pa možda bi ga zvao da igra u dinamu, član je prvih 11 i ima kontinuitet.

    lamine yamal je prošle sezone odigrao 37 utakmica za barcelonu u španjolskom prvenstvu te 10 utakmica u ligi prvaka.

    ljudi božji, noa mikić nema upisan nastup u seniorskom nogometu!
  • Hectorharatti
    48
    [
    Al kako ti usporedjujes yamala koj igra u prvih 11 barcelone(!) i mikica koj nema ni priblizno mijesta u prvih 11 dinama.
    Samo tu usporedbu mi pojasni?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.