• Samurai
    103
    Kog boli briga di igra i čiji je igrač i koliko ima godina? Nek ga zove pa Dat podršku malome,umjesto da stalno ste pametni i prodajete “znanje” na forumu.
    Svi sve znaju kad koga treba stavit Kak treba igrat, a u životu loptu vidli…kamoli udarili
    A još žalosnije da umjesto da ste ponosni da se jedan domaći decko koji je prošao sito i rešeto u Dinamu,znamo svi cega ima u našoj školi….dajte jednom podršku
    I vi ste kao i ja valjda sa 17 udarali loptu po školskom a kamoli nešto vise..zato prekinite pametovat vise
    Nevezano zvao se on Pavić,Horvat,Mikic ili neko 10.
    Svi su vjerojatno glupi samo “zona Dinamo” najpametnija..
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Znam da su ti oni dani u mjesecu, ali smiri se
  • Paggini
    19.7k


    Svi ovdje mrzimo Mikića, Pavića, Čutuka, Vrbančića, Košćevića i ne želimo ih u Dinamu...
  • Samurai
    103
    Pa onda budi pozitivniji ..od tolko negative mogu jedino čir dobit na želucu..
  • Samurai
    103
    Stalno pozivam na podršku i pozitivu u vidu mladih jer vjerujem da je to ispravno..lupajte drvljem i kamenjem kad će imat 22-23..ja bi kao Dinamov navijač gurao i bio najponosniji da može Pavić Mikic il biloko drugi sad odigrat za A repku..zašto bi ih bilokojim komentarom sputavao u tome..između ostalog
    Da je po vašem još sad bi Gvardiol bio na dvojnoj u Dubravi
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Stari, velika je razlika između pozitive i zablude. Zato, smiri se, kako s komentarima, tako i pogledima na profesionalni nogomet. Nakon što si izvalio prijedlog koji ne bi prošao ni na igrici - još i prigovaraš o "znanju" i ljubavi prema Dinamu na forumu. Slobodno idi negdje drugdje, blago rečeno si zabrijao
  • Samurai
    103
    ti “najpozitivniji” tip foruma,kipas uvijek i stalno..zato ak nemas kaj sipat osim negative rade nemoj ništa
  • Daliban
    1.6k
    Ivanu Perisicu nije mjesto u a reprezentaciji. Isto tako Marcu Pasalicu i Marku Pjaci nije mjesto u a reprezentaciji. Druga stvar je sto ih je Dalic zvao i napravio imena od njih, pa sad ljudi pišu zašto nisu pozvani. Ali igrači koji u hnl ne dominiraju, a to su i Pjaca i Pasalic nemaju sto tražiti u reprezentaciji i tu je priči kraj. Igraj 4-4-2, 3-5-2, bilo sta ako nemaš krila i to je to. Ihraci koji igraju u ligama 5 bar 50-60 posto minutaže i na dobrom nivou trebaju biti u reprezentaciji. A uz njih iz hnl može doc samo netko tko bas bas odskače kvalitetom kao sto je to doktor Bruno Petković, Martin Baturina koji je uz to mlad i ajde sada bez Broza Josip Mišić. Ostalo su sve glupe i prazne spike. Ban cijenim i tebe i javno sam te pohvalio par puta, ali Noa Mikic s 60 kg da bude pozvan u a repku, bez ijednog seniorskog nastupa to se nadam da se sprdas. Sve u svoje vrijeme, ja sam prvi za mlađe ako su malo lošiji, ali zna se da je to još daleko od a repke. Tek se treba dokazat u Dinamu pa onda možemo pricat o a reprezentacijiMiro Vugrinec

    Svi desni bekovi su nam ozlijeđeni. Nitko od perifernih bekova nije reprezentativna kvaliteta i sve da sada netko od njih upadne, na sljedećem okupljanju tog igrača neće biti. Mikić je tu logičan slijed jer dugoročno ima perspektivu. Ionako se traži zakrpa za jedan reprezentativni prozor, proaktivno je onda u tom prozoru dati šansu onome za koga je najizglednije da uzme tu poziciju kroz narednih nekoliko godina. Uostalom, ja ne znam koga bih od tih potencijalnih desnih bekova (Uremović, Jedvaj, Smolčić, Tudor, Boško) uopće radije poslao na teren nego Mikića. Doslovno nikoga.

    U A reprezentaciji zadnjih godina ima dosta igrača koji se šlepaju. Racionalno gledano minute Mikiću u ovome kontekstu nisu apsolutno nikakav problem, štoviše pokazuju dugoročnu viziju. Koliko dugoročne vizije stvarno ima je pitanje, ja npr. uopće nisam uvjeren da Dalić previše prati naše igrače općenito, a kamoli mlađe uzraste. Meni ti njegovi popisi djeluju kao da ih je sklapao listajući imena na Sofascoreu i TM-u.. Tako mi djeluje i logika njegovog vođenja ekipe. Baš po ovom principu na koji se pozivaš, gura se igrače u prvih 11 po tome tko je skupio više minuta u ligama petice i sličnim bedastoćama. Uopće se ne mari za profilnu kompatibilnost. Ideja igre čak i postoji, ali nekakva unutarnja logika kod slaganja prvih 11 za provedbu te ideje redovito izostaje. U reprezentaciji trebaju igrati oni koji su u datom trenutku najbolji, neovisno o tome iz koje lige ili kluba dolaze, koliko godina i seniorskih nastupa imaju, a da se profilno uklapaju u ideju koju mislimo provoditi na terenu.
  • Samurai
    103
    ljubav se ne iskazuje svakodnevnim komentiranjem onog kaj pročitaš u novinama ili netu nego na tribini…čast onima koji su na svakoj tekmi..vidimo se na sjeveru
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Dijete, hajde patetiku odnesi doma i ne smaraj, zatrovao si temu
  • Samurai
    103
    Naravno nis pametno od tebe..osim pljuvanja
  • Orc123
    7.8k
    a kaj da ti odgovorim....kad odrastes i shvatis da u zivotu ne razmisljaju svi isto onda cemo voditi konstruktivnu raspravu. Ako je to tebi negativa onda si slabo toga prosao u zivotu i nemas pojma kaj je negativa. Nitko ovdje ne spori da je Mikic nasa i nadamo se reprezentativna buducnost ali ocekivati da ce ga Dalic sada zvati je onak djetinjsto...kak da se drugacije izrazim. Nit ga realno nema razloga jos zvati ali uopce pomisliti da bi ga Dalic zvao nakon kaj svi dobro znamo kako tretira igrace iz Dinama je onak, ponovit cu, djetinjasto.

    Jednog Misica uspjesno ignorira godinama. Jakica zvao kad otisao iz Dinama, mnoge nagovarao da odu iz Dinama itd itd.....

    Ja nisam primjetio da je itko ovdje rekao da Mikic nije buducnost i da je top talent!? Ali mnogi su takvi potratili svoju karijeru, a svi bi dali ruku u vatru da ce uspjeti....
    Mikic je pametan i radisan momak i vjerujem da ce uspjeti postici svoj puni potencijal.
  • Zambatine škude
    2.6k
    Za Špiku mislim da je najbolja od postojećih opcija ako igramo 352. Opet je nezahvalno jer je rotacija i u Dinamu, ali jednostavno nemamo izbora.Daliban

    Prije dva tjedna si litanije pisao kako smo u kurcu na desnom krilu i kako je to objektivan kadrovski problem, paničario gdje su pojačanja, sad nam treće desno krilo odjednom treba igrati u reprezentaciji.

    Za Mikića se ili zajebavate ili drogirate, trećeg objašnjenja nema.

    Ne možeš ne voljeti ovaj forum.
  • Neki tip
    21.3k
    Javili mi dobri ljudi, koji znaju da se volim smijati, zajebavati, a i podjebavati, da ovdje ima ljudi koji misle da bi Mikić trebao biti pozvan u A reprezentaciju Hrvatske (u nogometu), ali da eto znamo da se to neće dogoditi jer Dalić nema muda, ili tako nekako.

    Nemam čak ni potrebu pročitati sve i vidjeti tko, što, zašto, ali hvala na neviđeno. :heart:

    Jer to je doslovno najblesavija tvrdnja koju sam ikada čuo na Zoni, nasmijala me skoro do suza. :lol: :kiss:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.