• Laugreano
    2.5k
    Cudi me da Marca nije zvao. Dok nije dosao u RIjeku igrao je uvijek wing backa
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Ivanu Perisicu nije mjesto u a reprezentaciji. Isto tako Marcu Pasalicu i Marku Pjaci nije mjesto u a reprezentaciji. Druga stvar je sto ih je Dalic zvao i napravio imena od njih, pa sad ljudi pišu zašto nisu pozvani. Ali igrači koji u hnl ne dominiraju, a to su i Pjaca i Pasalic nemaju sto tražiti u reprezentaciji i tu je priči kraj. Igraj 4-4-2, 3-5-2, bilo sta ako nemaš krila i to je to. Ihraci koji igraju u ligama 5 bar 50-60 posto minutaže i na dobrom nivou trebaju biti u reprezentaciji. A uz njih iz hnl može doc samo netko tko bas bas odskače kvalitetom kao sto je to doktor Bruno Petković, Martin Baturina koji je uz to mlad i ajde sada bez Broza Josip Mišić. Ostalo su sve glupe i prazne spike. Ban cijenim i tebe i javno sam te pohvalio par puta, ali Noa Mikic s 60 kg da bude pozvan u a repku, bez ijednog seniorskog nastupa to se nadam da se sprdas. Sve u svoje vrijeme, ja sam prvi za mlađe ako su malo lošiji, ali zna se da je to još daleko od a repke. Tek se treba dokazat u Dinamu pa onda možemo pricat o a reprezentaciji
  • Noel
    5.9k

    Reko sam Mikić ne realno, Špikić je već realna opcija u ovoj situaciji.. Sigur da nije ozljeđen bi bio najrealnija opcija..
    Ništa Pierre Gabrielu dat državljanstvo..
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Baš sam to naglasio, apsolutno je nevjerovatno i sramotno ignoriranje Josipa Mišića
  • Samurai
    103
    Po čemu je realno da se u A reprezentaciju zove klinac od 17 godina bez službenog seniorskog nastupa i igrač koji ni u dinamu ne igra beka već krilo?Eduardo

    Decec je bil najbolji igrač Ramljaka na desnom beku i desni je bek..jednu tekmu je igrao krilo i dao gol i asistirao..o cem pričamo
  • Samurai
    103
    Smatram da nemamo muda zvat klince koji obećavaju,pa ćemo se rade krpat s igračima koji to ne igraju…zato i jesmo u problemu..i zato zadnjih godina osim baturine nemamo eksponata iz HNL-a. Matković i takvi poluigrači ne mogu u istu rečenicu sa Batijem,zato ih ne spominjem
  • Facke
    3.6k
    Sve uvisi kak bude Dalic dal igrati. Ako bude dalje inzistiral na 433 ili 4231 logicen izbor za desnuga beka bi mi bil Smolcic iz Rijeke za te utakmice Lige Nacija. Ako misli igrati 3-5-2 onda treba videti ste od igraca more ispuniti rolu wingbacka. A ja bi tu iskrene dal sansu Spikicu v Lige Nacija. Ne vidim tu neke druge resenje osim onda neke improvizacije.
  • Orc123
    7.8k
    Moguce je da ce Jakic krpati bekovsku poziciju, stovise cak je to i realno jer je to znao igrati u Frankfurtu. Za silu ce biti ok jer ima silinu i mov ponavljanja. U 352 cak moze i Perisic igrati DWB......

    Edit: damo se pokazuje da Nemamo sirinu bas ....jbg realnost....
  • Noel
    5.9k

    Jakić će u tom slučaju proć kao Nikola Pokrivač kod Slavena Bilića.
  • Facke
    3.6k

    Orc najiskrenije , to kaj je Dalic pozval Perisica je samar svakumu zdravumu igracu koji je spremen. Nije ga smel zvati na Euro (i vjerujem da je tu sigurne dosle do problema unutar momcadi) i nije ga smel zvati sad. Kak da Perisic igra wingbacka ak je spor i fali mu brzine? Nema sanse. Nije spremen i nema kaj iskati v repke. Treba gledeti sadasnjost a ne proslost.
  • Paggini
    19.6k
    Decec je bil najbolji igrač Ramljaka na desnom beku i desni je bek..jednu tekmu je igrao krilo i dao gol i asistirao..o cem pričamoSamurai

    Pa kak da izbornik zove dečka u repku ako dečko ne igra ni u Dinamu hahahha?
  • Samurai
    103
    pa nek zove,kome bolje nego Dinamu i dečku
    Nece sigurno napredovat doma pred TV-om
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Cak mi nije jasno ni da ga zove zbog atmosfere jer ono sto je izaslo (Boban, clanak u SN) nakon sto je otisao iz Hajduka je da je lik kreator trule atmosfere i da su svi jedva cekali da odjebe sa svojim pametovanjem i zanovijetanjem. Tko misli da potrgan Perisic radi ista drugo u repstaciji gdje ima jos visi status je blago receno naivan.
  • Paggini
    19.6k


    Pa onda je bolje te želje usmjeriti prema treneru Dinama, a ne Daliću jbg.
  • Orc123
    7.8k
    to se slazem.......

    Ovo da je trebao zvat Mikica? Daj ljudi molim vas....decko nema sluzbene seniorske utakmice....prije je trebao zvat onda Sigura koji je talentiran i ima sezonu seniorsku iza sebe samo kaj mi se cini da ce ga ovi dole unistiti.
    Za Mikica ima vremena....nek se samo nastavi razvijati polako i doci ce njegovo vrijeme. Sad ga ne bi zvao ni Tata u repku a kamoli Dalic.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.