• Hectorharatti
    48
    Ovaj tvoj post me podsjeca na jogurtaša kad cvile zasto njihovih nema, a ima ih vise nego sto zasluzuju
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Ovaj tvoj post me podsjeca na jogurtaša kad cvile zasto njihovih nema, a ima ih vise nego sto zasluzujuHectorharatti

    Zašto? Da je po mojem mišljenju onda Hajduk ne bi imao nijednog igrača na europskog prvenstvu. Ja samo pokušavam objasniti Dalićevu filozofiju bez toga da ju pravdam. On ovdje želi kupiti svlačionicu a ne široke mase.

    Zna i Dalić da Perija nije dovoljno dobar ni za Hajduk. Zna Dalić i da je cijela nacija unisono protiv poziva Perišića. Onda se postavlja pitanje: zašto ga je pozvao? Moja je teorija zbog svlačionice. Možda sam u krivu ali evo prihvaćam da me pokušaš demantirati i da pokušaš pronaći neki drugi razlog.
  • Praskaton
    2.3k
    Moja je teorija zbog svlačionice.Maksim Maksimirski

    Pa to je sasvim jasno,nije bas da je otkrivena topla voda s tim..
    Dalić to radi vec duzi period.I ovaj put kao i na zadnjem natjecanju, obit ce mu se o glavu.
  • Hectorharatti
    48
    Ne vidim nista krivo u tome da se u reprezentacijama „kupi“ svlacionica. Kad tamo stima napravi se iskorak. Nije to klubski nogomet. Imas cesto u reprezentacijama igrace koji su tu iz nekih drugih razloga. Razumijem ja sto ti hoces reci al on mora napravit stimung medju njima a ne da se to svidi nekoj index anketi. Sad da ip bude starter to vec nebi imalo veze sa mozgom.
    Zazivas nevistica, samo se sjeti sto se prosle sezone ovdje o njemu pisalo. I sad radi par dobrih utakmica ti se brines radi njega ? Nista protiv njega, ja sam uvjeren da ce on bit bolji golman od svih drugih koje trenutno imamo. Al budi malo realan.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Pa to je sasvim jasno,nije bas da je otkrivena topla voda s tim..
    Dalić to radi vec duzi period.I ovaj put kao i na zadnjem natjecanju, obit ce mu se o glavu.
    3 minutes ago
    Praskaton

    Pa nije tajna ali svejedno nitko nije napisao prije mene tu činjenicu. Ja sam samo u vezi Perišića iznio ono što nitko prije mene nije, ne znam iz kojeg razloga.
  • Praskaton
    2.3k

    Nije ovo druženje kod Dalica doma pa da pravi stimung.
    On treba izabrat najbolje sto Hrvatska ima.Ovaj popis nije ono najbolje.
  • NitkoBitan
    17k
    Ne daj Boze da Dalic u nebitnoj Ligi nacija pokusa uigrat mladariju za SP. Jedva cekam gledat Modrica koji trckara po terenu poslije 20te minute te nemocnog Perisica. Prvi u Realu funkcionira koliko toliko jer ima 9 zivotinja koje trce i za sebe i za njega, a potonji trenutno (a vjerojatno ni za vijeke vijekova) nije materijal ni za Hajduk, a kamoli reprezentaciju.

    Bruka i sramota, to ce bit nasa jesenska avantura u Ligi nacija. Nema tu pomoci ako se Dalicu nisu upalile crvene lampice iznad glave nakon cak 2 boda u skupini pored Albanije i nikad gore Italije.

    Kad je ekipa bila uigrana i koliko toliko mlada, kad nas je pomazio faktor srece (zdrijeb, penali...) tad nas je i islo. Ako vidis da nesto ne funkcionira onda mijenjaj, bolje sigurno nece doc samo od sebe.

    Btw. hvala svim igracima koji se samoinicijativno umirove od reprezentacije jer jednostavno osjete da je moment za tako nesto (bilo vlastita forma ili novi mladi igraci u reprezentaciji). Da barem neki drugi nesto nauce na njihovom primjeru.
  • Ludovic IX
    7.2k
    znači, sigur ipak u repku
  • flexXy
    2.3k
    sigur ipak u repkuLudovic IX

    Pa sta nije i on ozljeden
  • Ludovic IX
    7.2k
    onda mikić
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Ozlijeđen je Sigur
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nek zove Špiku, može on i beka odigrat.
  • flexXy
    2.3k

    Najbolje je sta je tu negdje po hijerarhiji :lol:
  • Blaz
    373
    Moze perija i desno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.