• Ludovic IX
    7.2k
    nijedan navijač pa niti drugog kluba mu riječ nebi rekao da stavi klinca od 17 koi je ultra talent i brz ko munja na deficitarnu poziciju za koju nemas niti jednog igrača trenutno ali niti na mapi u nekim klubovima koji su iole relevantni.

    ne spominjite tudora.. on je trkaća kokoš za mene
  • don
    5.5k
    sa velikim P
  • Daliban
    1.6k
    Ja bi bez zajebancije pozvao Špiku i Mikića, pogotovo ako ćemo igrat s trojicom iza.

    Nije da nema mjesta, može ih zvati koliko ga volja za ovo. Nije mi jasno zašto su Pjaca i Marco otpali. Mogli su komotno biti tamo uz Perišića.
  • Eduardo
    19.9k
    nijedan navijač pa niti drugog kluba mu riječ nebi rekao da stavi klinca od 17 koi je ultra talent i brz ko munja na deficitarnu pozicijuLudovic IX

    E, samo da znaš kako bi ti se ova tvrdnja razbila o zid pet minuta nakon objave popisa. Ja ne želim ni zamisliti obujam posla za moderaciju na ovoj temi kad bi Dalić to zaista napravio i pri tome pozvao igrača koji nije iz dinama da ne govorim što bi se dogodilo da taj klinac dolazi iz tovarije.
  • Ludovic IX
    7.2k
    ali ajde stavi ovdje ime jedno - desni bek koji ima neku budućnost... tko nam igra desnog beka u mladoj repki - Bukvić?? zovi njega onda
  • Noel
    5.9k

    Zakaj bi to bila zajebancija čisto realno da ovaj nije izbornik. Poznavajući njega prije će pozvat Vrsaljka nego Špikića ili Mikića..
  • Daliban
    1.6k
    Pa u pravu si, ali malo je divlje. Mislim da bi se rijetko koji izbornik odlučio na to, na stranu Dalić. Prije će nam Smolčić na kraju igrat beka. Ne bi me čudilo ni da Boška pozove jer sad igra u Belgiji.
  • Facke
    3.6k
    Sad bu zval Uremovica da mu igra beka ili Jedvaja :lol:
  • Daliban
    1.6k
    E, Jedvaja sam zaboravio. To me ne bi začudilo. Izvući će Dalić neki alibi potez, ne treba sumnjati u to.
  • Paggini
    19.6k
    Da zove Durdova, bio bi shitshow ovdje i posvuda, a isto bi bio s njihove strane da se zove Mikić...
  • Noel
    5.9k
    Za Mikića ok ali Špikić apsolutno može se nadat pozivu u ovoj situaciji..
  • Eduardo
    19.9k
    Ja bi bez zajebancije pozvao Špiku i Mikića, pogotovo ako ćemo igrat s trojicom iza.Daliban

    Zakaj bi to bila zajebancija čisto realno da ovaj nije izbornik.Noel

    Po čemu je realno da se u A reprezentaciju zove klinac od 17 godina bez službenog seniorskog nastupa i igrač koji ni u dinamu ne igra beka već krilo?

    Poznavajući njega prije će pozvat Vrsaljka nego Špikića ili Mikića..Noel

    Stavi na stranu klubaštvo i budi realan.

    mislim da mu je Uremović i igrao desnog beka u onih par navrata što ga je zvao u repku, a znao ga je odigrati i u Rubinu.
  • Daliban
    1.6k
    Po čemu je realno da se u A reprezentaciju zove klinac od 17 godina bez službenog seniorskog nastupa i igrač koji ni u dinamu ne igra beka već krilo?Eduardo

    Nema smisla zvati zakrpe. Mikić je dugoročno pretplaćen na tu poziciju, jednostavnije ga je pozvati odmah. Lako u sljedećem reprezentativnom prozoru opet vratiš Stanišića ako se oporavi, možda mu dodaš Sigura jer je stariji.

    Zvanjem Jedvaja, Uremovića, Tudora, Smole ili nekog petog ne postižeš ništa. To je samo repriza Brekalovog ukazanja na Opusu. Odradit će jedan reprezentativni prozor i više se neće vratiti. Više smisla ima pozvati malog Mikića koji će kroz ovu sezonu samo nastaviti rasti kroz Dinamo i neminovno ćeš do Amerike računati na njega u A reprezentaciji.

    Isto mislim i za Pavića. Drago mi je za Sučića i mjesto mu je u rosteru, ali Pavić je dugoročno taj nasljednik Broza. Tu nam nije frka pa mi je jasno da se ne žuri, ali nakon što Pavić krene dobivati ozbiljne minute kod nas biti će red da ga se priključi. Jakić je tu u prolazu.

    Razumijem da je to nezahvalna pozicija za Dalića jer bi ga mase popljuvale zato što zove Dinamove juniore. Zato ni ne kritiziram previše, rijetko koji izbornik bi se okuražio na takav potez.

    Za Špiku mislim da je najbolja od postojećih opcija ako igramo 352. Opet je nezahvalno jer je rotacija i u Dinamu, ali jednostavno nemamo izbora.
  • Eduardo
    19.9k
    Nema smisla zvati zakrpe. Mikić je dugoročno pretplaćen na tu poziciju, jednostavnije ga je pozvati odmah.Daliban

    Reprezentacija nije klub da razvija igrače, a kroz povijest smo već naučili da nema "pretplaćenih" na pozicije na osnovu talenta - kako kod nas tako i u drugim reprezentacijama. Kad igrač svojim nastupima zasluži poziv onda je uredu da ga i dobije, a do tad nek radi na sebi da tu privilegiju zaradi na terenu.
  • Zagi
    7.6k
    Zanimljivo, Yamal u sezoni 22/23 ima jednu jedinu utakmicu za Barcelonu. Cijelih 7 minuta.
    U istoj sezoni je odigrao sedam utakmica za seniorsku reprezentaciju. 3 prijateljske i 4 kvalifikacijske sa ozbiljnom minutažom.

    (slažem se za shitstorm koji bi nastao kod nas)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.