• Dinamosaur
    1.5k
    Obožavam kad mi netko ovako polubirtijaški dođe pametovati i govoriti da lažemksapi

    Ako se osvrces na mene, nije ni birtijaski ni polubirtijaski.
    Velika vecina ce si upropastiti zivot, samo to
  • Droljo
    8k
    Pravi trejderi u financijskom svijetu, pravi kladioničari i ostali slični zanati nikad ne prodaju svoju uslugu jer za tim nema potrebe.austrijanac

    Da ovce postave jedno jedino pitanje, zašto ne uzmeš lovu kladionici nego mene žicaš 20 eura za parove? Sprdnja kako su ljudi glupi..
  • Infinity
    16.3k
    Nemojte samo da ovo bude jos jedna tema koju cemo zakljucati. Njih dva su lijepo zavrsili pricu, nema potrebe da se sad od trecih osoba netko naknadno proziva. Potvrditi pricu jedne strane da, ali prozivati i tako dokazivati ne.
  • Slush
    622
    Slush je tip osobe koji je prosao pola kladionicarskih foruma, procitao par fejk priča i donio zaključak za cijeli kladioničarski svijet.austrijanac

    Slush je tip osobe koji je imao equity u dvije kladionice i vidio in/out i svu mogucu statistiku koja stoje iza betting svijeta. Slusha boli ona stvar do kraja zivota jel inflacija i jel hdz/sdp/mozemo na vlasti.

    pravi kladioničari i ostali slični zanati nikad ne prodaju svoju uslugu jer za tim nema potrebe.austrijanac

    Daj mi jedan minus toga.
    Prvi ogroman + je da imas dodatni income. Nit oro, nit kopo naplacujes svoje znanje. Nitko te ne moze povezati.
    Drugi ogroman + je da mozes napraviti hedging. Odnosno ukoliko pun k ljudi uplate na jedan par logicno je da se kof snizava. Ukoliko si ga ti kao mastermind uplatio prvi, mozes uplatiti X novaca na suprtovni bet. WIN-WIN.

    Mozete ga braniti koliko hocete, cinjenica je ta da osoba koja je 15% ROI dokazano u plusu lifetime moze uzimati bez ijedne uplate milijune dolara mjesecno.

    Isprike @Infinity pisao sam post i nisam vidio gornju poruku. Sportski pozdrav
  • austrijanac
    4k

    Samo ispravljanje krivih navoda, sve pet, udarajte dalje :up:
  • Droljo
    8k
    Kad smo kod udaranja dalje meni fali još gol estrele :lol:
    Ali nema straha. Ušao je Nani sa 300 godina. Da onaj nani iz Manchester uniteda...
  • nemapredaje
    3.2k


    Ne znam kako ti objasniti, ali velika je razlika između osobe koja je ovisna i osobe koja živi od toga.

    Znam čovjeka koji je bio ovisan o kocki. Radio je normalan posao od 8-16, a poslije se išao kladiti/kockati. Doslovno je iskeširao novi auto od toga, ali je isto tako zbog svoje ovisnosti i nemogućnosti trezvenog razmišljanja skoro ostao bez glave od kamatara. Hvala Bogu izvukao se od toga i sada živi normalan život s obitelji.

    Znam drugog kojem je kladionica (plus kartanje) posao. Doslovno radno vrijeme provodi u proučavanju parova i strateški odigrava. Isto tako vikendom karta. Od toga fino živi već više od 5 godina. Kupio sebi i ženi auto, uredio kuću. Naravno da to iziskuje ogromnu diaciplinu i rijetki to mogu i ne preporučujem nikome.
  • Droljo
    8k
    Screenshot-2024-08-19-23-12-51-074-edit-com-android-chrome.jpg
    Normalno da spljugaju doma 0:3 jebo ih nani i onaj tovar ferro...
  • Nolifer
    8.1k


    Koji ti ga je ster..o :joke:

    :lol:
  • Dinamosaur
    1.5k
    Ne znam kako ti objasniti, ali velika je razlika između osobe koja je ovisna i osobe koja živi od toga.

    Znam čovjeka koji je bio ovisan o kocki. Radio je normalan posao od 8-16, a poslije se išao kladiti/kockati.
    nemapredaje

    Ne znam ni ja kako nekome objasniti da jednostavno NE MOZE svaki put biti njegova. Na takvima se prikuplja lova.
    Kuću srušiti neće, kolko god bili uvjereni u to.
  • rob ljubavi
    868


    +1 i od mene što se tiče kolege @ksapi

    Što se tiče toga da se kladionice pobjeđuje 'prljavo' rekao bih da nije baš tako, ali na mukotrpne nacine se da nadigrati kladionice. O tome ne mogu vise govoriti, moze kolega ksapi ako smije i ako mu je u interesu.

    Da znanja tu nema, tu se ne bi nikako slozio. Pa osim tog da moras puno vremena potrositi da bi uopce mogao igrati tako ti treba i puno vremena za konkretno izanalizirati odredene sportove, utakmice, igrace. Vjerujte mi, prije sam mislio da to nije tolika nauka i da uzima manje vremena, a kad shvatis da se tu vrti ozbiljna lova toliko se ozbiljnije svemu tome mora i pristupiti sto automatski trosi i vrijeme, a to se poklapa s tim da ako nisi max posvecen tome onda od toga neces ni imati koristi.
  • rob ljubavi
    868


    Nikome ne moze biti svaka njegova, ne bude ni onima koji to rade full time.

    Kladionice nitko nece unistiti, ali ce mizeran postotak ljudi uspjeti zaradivati od toga svjesni da ce i oni imati ludih padova, ali ce na nekom uzorku biti u plusu. Na kraju krajeva to je vrsta igre na srecu, sportska prognoza, ali za razliku od impulzivnih kockara ovi koji zive od toga smanjuju mogucnost gubitka novaca svojim znanjem, pracenjem trzista gdje su bolje kvote i margine itd. Oni, a jako ih je malo, nece ostati bez kuce. Ovi kaj trpaju masnu lovu na listice od 5-6+ parova ili igranja ruleta - mogli bi
  • Sunja86
    1.2k
    Ma naravno, samo ljudi gledaju to dosta plitko i ograničeno, jedino je biti ovisnik i igrati napamet i ne kontrolirano, i većina ljudi gleda to kroz njih i tvrdi da se ne moze zaraditi od sportskog klađenja. Drugo su ljudi kao Ksapi koji provedu po 7-8 dnevno pratiće sve moguće stvari vezano za određni sport,momčad,igrače, koeficijente i još x stvari.
    Osobno nikad nisam kod igre bio ni približno toliko detaljan u svemu tome, ali potpuno razumijem i tebe i Ksapia i na koji način to sve funkcionirana. Okvirno mi je sve jasno, ne sada sve do sitnih detalja,ali okvirno da.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Da, vecina obicnih ljudi ce najebat.
    A zbog toga ne bi trebalo to promovirati.
  • Droljo
    8k
    vecina obicnih ljudi ce najebatDinamosaur

    I baš ja spadam pod obične ljude...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.