• Slush
    622


    Pa ja se slazem s tobom. Postoji objektivnost/subjektivnost. Ja osobno nikad necu igrat na hendikep Dinama kada su huge favoriti. Prije bi igrao na hendikep Dinama doma protiv Borussie nego kad igraju protiv Rudesa.
  • ksapi
    2.8k


    A to nije ni blizu iole ozbiljnog kladenja i ne znam kako bi nekom ovdje pomogao s takvim ‘savjetima’
  • Slush
    622


    Nemoj se ljutit, ali savjet da je 1.8 value na hendikep protiv Sibenika value je opet tvoje razmisljanje. Mislim da su kladionice malo pametnije od nas.

    Ko da ja kazem na Ruzomberok je bio value protiv Hajduka, kojeg sam uhvatio na kofu 8.2 cini mi se, a na dan utakmice bio 11.
  • ksapi
    2.8k


    Stari meni je kladenje posao od kojeg dobro zivim, a tebi kockanje s kojim si izgubio koliko - 200 tisuca eura?
    Mislim da je vrlo jasno tko je ovdje u pravu
  • Dani Olmić
    222
    Ajde za sutra (i prekosutra) kombinirani listic
  • ksapi
    2.8k


    Ne smijem niti zelim objavljivati svoje parove na forumu.
    U rijetkim situacijama kada mogu - objavim ih.
  • Slush
    622


    Pa jer mogu izgubiti, ne igra mi ulogu dobio ili ne dobio. Isto ko sta su staviti sigurno 1-2k na Dinamo sutra.

    Samo znam da su svi oko mene real life, na forumima opcenito u plusu, a kladionica iz dan u dan sve vise i vise.

    Par pitanja za tebe posto si u plusu,

    Koliki ti je edge sta igras "na znanje", odnosno ROI/Per bet?

    Kako procjenjujes svoj edge nad kladionicom i na kojim sportovima ostvarujes najbolji edge?

    Igras li online ili landbased, ako online koja klada?

    Jel koristis CLV metodu kod kladenja ili neku drugu? Ako koristis CLV koji ti je prosjek?

    Ako ti je to posao koliko vremena provodis tjedno na to?

    Jel koristis Kelly Criterion ili neku drugu formulu za odredivanje unita?
  • Droljo
    8k
    Koliki ti je edge sta igras "na znanje", odnosno ROI/Per bet?

    Kako procjenjujes svoj edge nad kladionicom i na kojim sportovima ostvarujes najbolji edge?

    Igras li online ili landbased, ako online koja klada?

    Jel koristis CLV metodu kod kladenja ili neku drugu? Ako koristis CLV koji ti je prosjek?

    Ako ti je to posao koliko vremena provodis tjedno na to?

    Jel koristis Kelly Criterion ili neku drugu formulu za odredivanje unita?
    Slush

    Ja ovo niš ne kužim. Predlažem da malo objasniš te termine i šta te kratice znače. Mala školica kladionice...
  • Dinamosaur
    1.5k
    Stari meni je kladenje posao od kojeg dobro zivim, a tebi kockanje s kojim si izgubio koliko - 200 tisuca eura?ksapi
    Stari nagledao sam se na desetke propasti ljudi koji su imali isti san, imali i obitelji, kuce, stanove.
    Dobivali su sto su htjeli. Jelo im se iz ruke.
    Na kraju svakoga preuzme ta zelja da jos jednom dobije.Tada krece show.
    Gube se firme, poslovi, žene i djeca, obitelji i prijatelji.

    Traje neko vrijeme zabava al ne vjecno.
    Za veliku vecinu zavrsi tragicno a to ne treba ovdje dodatno promovirati
  • Slush
    622


    A nije ni potrebno, @ksapi ce znati.

    Zelim vidjeti kako je u plusu i kako se dobro zivi. Postoji ravno 0% da je itko na svijetu u plusu od klade "na znanje". Odnosno nije 0 zbog varianca.

    Primjer >

    Uzmi 100 djece koja imaju 2 godine i daj im da zaokruze over/under kornere. Nakon prvog kruga ostat ce 50, nakon drugog 25, nakon treceg 12, nakon cetvrog 6, nakon petog 3.

    Znaci na 100 djece koja skrabaju 3 ce pogoditi 5 puta utakmica zaredom i povisit svoj kapital x5. Tom logikom na XY ljudi sta se klade postoji XY sta su u plusu, a ni ne znaju zasto su u plusu.
  • Droljo
    8k
    to ne treba ovdje dodatno promoviratiDinamosaur

    Imamo moje listiće gdje ljudi lijepo mogu vidjeti kako se niš ne dobiva :rofl:
  • ksapi
    2.8k


    ROI mi je dugoročno oko 15%.

    Kladim se 90% na muški rukomet.

    Igram i online i u 10ak stranim zemalja u poslovnicama. O detaljima ne bih, ali surađujem uspješno s nekoliko ljudi sa Zone.

    Ne znam što je točno CLV.

    Radimo 50-60h tjedno, full time posao. I više od toga. Profi klađenje je život.

    Nemam nikakvu 'formulu za unite', ako procijenim da par ima dovoljno (15-20%) valuea igram većinom s istim ulogom kojeg kroz vrijeme povećavam kako se povećava banka i uplativost istih.



    Ovo o čemu pričao zaista i vrijedi za 99% ljudi koji se klade. Budi siguran da ja nisam jedan od njih, ovo je nauka, a ne 'od mjeseca do mjeseca'.
  • ksapi
    2.8k


    Varijanca o kojoj govoriš vrijedi ako nasumično lupaš parove pa pamet. A vidim da se ti tako i kladiš.
    Profi klađenje je nešto sasvim drugo.
    Na svijetu je u plusu rekao bih 0.001% koji se klade, ali čista nula nije sigurno.

    Ako mi ne vjeruješ, ima ljudi na forumu koji mogu posvjedočiti, iako nemam se ja kaj tebi pravdati. Doprinio sam ovoj temi više nego itko, i to kvalitetnim parovima od kojih su pojedinci nešto i zaradili. Drži se ti kripto, ako me misliš nastaviti prozivati.
  • NitkoBitan
    17k
    Ja imam apartmane na moru i uvijek sam u plusu.

    Haha, sala na stranu, osobno vjerujem da neki zive od kladionice. Hedgiranje je solidna stvar, pogotovo ako imas vremena i zivaca se bavit time, te imat profil u xy domacih i stranih kladionica.
  • Sunja86
    1.2k
    Samo bih se kratko uključio u raspravu, i mogu samo potvrditi ovo o čemu kolega @ksapi piše,u što sam se osobno uvjerio kroz suradnju.
    Lp
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.