• javolimtebejako
    1.5k
    kolega vadi tekicu i zapisuj :lol:
  • ksapi
    2.8k
    Zahvaljujem kolega. Obožavam kad mi netko ovako polubirtijaški dođe pametovati i govoriti da lažem. Kao da smo mala djeca pa imam nešto od laganja na forumu.
  • austrijanac
    4k
    Postoji ravno 0% da je itko na svijetu u plusu od klade "na znanje". Odnosno nije 0 zbog varianca.Slush

    Postoji ih hrpetina.
  • Jurki
    11.7k
    samo ti štancaj i dalje tikete pa da i mi "bedaki" neku pinku uberemo.. :rofl:
  • Slush
    622


    Ne mislim te prozivati, ali da smo zavrsili s pricom jesmo.

    Osobno sam imao equity u dve online klade, i na preko 1k(a kamoli 10k) listica nitko nije imao ni priblizno 15% ROI.

    Doslovno si unikat i mislim da bi trebao dokumentarac napraviti koji bi spajkao.

    Ako je iko ikoga prozvao ti si mene, da ne "pridonosim" temi.

    E i da, osoba koja ima dokaz za 15% lifetime ROI-a, sutra digne milijune btw. Ekipa koja radi 2-5% over 10 years ROI imaju po par tisuca preplatnika mjesecno koji naplate izmedu 50-100$ sub.

    Tako da moj savjet ako imas dokaz za 15% lifetime ROI, do 1.9 imas od subova stotine tisuca dolara.

    Zaobilazimo se ubuduce. Lijepi sportski pozdrav.
  • Sunja86
    1.2k
    Sigurno ima ljudi koji žive od sportskog klađenja,postak je vrlo mizeran to je jasno.
    Većina ljudi koji igraju kladionicu, ne igraju racionalno, ne koriste "banku" isključivo za klađanje, većina igra na manje uloge i od 5 parova pa na više, čim se izgubi lova odmah se ide gledati kako se izvaditi i igra se bilo šta od onoga što je ostalo u ponudi, ne igra se racionalno nego tu dosta prevladaju emocije.
    Evo i ja sam naprimjer prije 2 godine od 9.mjeseca do 5.mjeseca završio u plusu, koristeći banku za klađenje i uz neki svoj određeni sistem igranja kojeg sam se držao od početka do kraja. Nije to bila neka velika cifra oko 200 do 300eura su mi bili najjači plusevi mjesečno, uz ne tako baš detaljne analize, da dosta pratim nogomet ali ne baš toliko duboko da bih proveo 5-6 sati dnevno da bih ubirao sto više informacija.Kod mene je isto slučaj da nemam strpljenja, u zadnje dvije godine igram čisto rekrativno po 10 20 eura i nekad neki singl ili double od 50€ do 100€ max.
  • serbus
    4.1k



    Dečki ne se ljutiti Slush ti imaš love , Kaspi znanje spojite to pa da svake godine zonaši feštaju na račun klade na nekoj egzotičnoj lokaciji :lol: ...
  • BBBaranja
    2.5k
    Ja sam tip ala @Droljo,odigram kladu rekreativno da mi bude zanimljivije gledati tekme,ulog mi je vecinom mali i sigurno sam u minusu..
    Ali za kolegu @ksapi mogu potvrditi da je doktor svog zanata..
  • javolimtebejako
    1.5k
    za više tipova, javite mi se u inbox...

    Screenshot-20240819-210044.png
  • Slush
    622


    Ima. Kladionice se pobjeduju prljavo. Ne na znanje.

    Postoje arbitraze odnosno sure betovi, postoje u tenisu sporiji suci gdje je klada u kojoj sam ja imao equity izgubila velike novce, postoji u tenisu silazak suca dolje da provjeri mark i ako je suprotan od onoga sta je unio moze se live uhvatiti ko dobiva sljedeci gem i onda hedging napraviti. Ima milijun nacina, znanje nije jedan od njih, vec cista matematika odnosno modeli koje sam pitao kolegu na koje je rekao da ni ne zna sta su.
  • Sunja86
    1.2k
    Da malo razbijemo temu za mene sutrašnji double:
    Dinamo - Qarabag 1 - 1.80
    Bodo - cigani 1 - 1.75
    Čisto na osjećaj, Qarabagu fale Vešović i Janković, Dinamo za sada izgleda dobro i naravno navijački da vjerujem u pobjedu.
    Bodo iz razloga sto igraju doma, umjetna trava, i gledao sam ih u oba susreta protiv Jagoleine i igrali su odlično, pogotovo doma, brzi,agresivni i dobar presing mislim da se cigani neće dolje snaći, isto kao i mi prije 2godine, dok je na Maksimiru bila to totalno druga priča, domaći teren im se do sada pokazao kao velika prednost.
  • Sunja86
    1.2k
    Jedan tjedni koji sam složio:
    Dinamo - Qarabag - 1 - 1.85
    Bodo - cigani - 1 - 1.75
    Noah - Ružembork - 1x - 1.25
    Mityland - Slovan - 1.65
    Guimares - Zrinjski - 1 - 1.35
    Ferencvaros - Borac - 1 - 1.25
    Rijeka - Olimpia - 1 - 1.90
    Ukupna kvota: 21.4
    Ako netko želi da isprati na mali ulog, malo hrabija verzija možda pokušat sa čistom pobjedom Noaha i hendikepima na Guimares i Ferencvaros, čisto rekreativno da se nešto prati...
  • Droljo
    8k
    Imam i ja konja za utrku :lol:
    Čak sam i živ još :snicker:
    Screenshot-2024-08-19-21-26-43-674-edit-com-android-chrome.jpg
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Imam osjecaj da bi moglo bit lomljenja zubi na ciganima. Gledam im roster, iskusno, nadopunjeno sa Elsnikom i Drkusicem. Iako me Elsnik nije odusevio bas nicim, rijec je o iskusnom igracu kojem prilagodba ne treba i koji moze pokrpat sta treba i koliko treba.
    Na klupi Milojevic pod kojim su pobjedili Liverpool i igrali sasvim dobro u LP, izgledali su daleko od naivne ekipe. Ne razumijem po kojem kriteriju bi zvezdana trebala izac sutra grlom u jagode na umjetan teren.
  • austrijanac
    4k
    Slush je tip osobe koji je prosao pola kladionicarskih foruma, procitao par fejk priča i donio zaključak za cijeli kladioničarski svijet.

    Stvarnost je puno drugačija, kladionica je čista burza i ako imaš znanje, uspješan si.

    Ako nemaš, onda tvrdiš da kladionicu možeš pobijediti jedini prljavo ili da moraš imat milijun subova ili čega već vi danas skupljate u tom new tech svijetu.

    Onaj koji prodaje svoje usluge, jednostavno ne zarađuje od svog znanja dovoljno te živi od budala koji u nekoj nadi za boljim parama daje potpunom neznancu novce za nekakve usluge.


    Pravi trejderi u financijskom svijetu, pravi kladioničari i ostali slični zanati nikad ne prodaju svoju uslugu jer za tim nema potrebe.

    Sve ostalo su priče za Youtube i Instagram storije.


    Jedina istina je da ljudi poput Ksapija postoje, znam i neke ljude koji rade s njim, znam i hrpetinu ljudi vani koji žive od toga. Ti su ljudi pametni i ne žele da se za njih zna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.