• Droljo
    8k
    Ni jedan upis 24 sata. :clap:deda

    Nisam mislio da je ovo moguće. A prijelazni rok još traje... :love:
  • hardek
    2.8k
    Nadam se i da će za 25 sati sve bit mirno jer bi to značilo da smo otresli Qarabag i da Marić može počet planirat zasluženi godišnji
  • din
    442
    može na godišnji kad nam dofura novog napadača
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ovo za Pavića je odlična vijest. On će bit igračina.
  • Zagi
    7.6k
    Heh godišnji.
    Ova tema, a time posljedično niti Marko Marić , nema godišnjeg.
  • Lynx17
    4.1k
    Dečki čestitke. Ni jedan upis 24 sata. :clap:

    Eto da vas razveselim, Pavić poptisao ugovor do 6/2027.
    deda



    200w.gif?cid=6c09b952t6c5107ptkj83w4idbd4afs02ifo2yigosinw15i&ep=v1_gifs_search&rid=200w.gif&ct=g
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Pa ovaj ga sigurno neće prepoznati dok je u Poljskoj, ako Bradarić prijeđe u Rangerse - evo i njemu poziva odmah. (ne mislim da je dečko loš, dapače, nego način na koji poziva igrače). Trenutno smo mirni što se tiče napada, beka i krila jer Perišić pokriva sve tri pozicije
  • Omake
    2.5k
    Čuo sam da je kod Crnca bila stvar što mu je manager dobar s Zekićem i ovaj mu je garantirao mjesto u prvih 11. Sjećam se kada sam ga prvi put gledao u Belupu. Stari mi govori ovaj je bio u Dinamu, pustili ga, nisu trebali. Vidim ulazi lik koji djeluju baš moćan atletski. Mislim u sebi vjerojatno još jedan Vinko Rozic, extra fizikalije, a znanje upitno. Dojam prve utakmice je bio odličan. Drago mi je da se vjerovao u sebe i uspio se probiti.
  • Nogo
    3.6k

    Znam da se spominjao u kontekstu nas ali je blizu Lensa. Posudba + mogućnost otkupa.
  • Crni86
    3.5k
    Koji je ovo klub u nizu da ga dovodi po tom modelu? I da ga ni jedan jos nije otkupio, sigurno ima nesto u tome.
  • Laugreano
    2.5k
    Brest je nudio 6m , ali je Satriano odbio.
  • Crni86
    3.5k
    a u Brestu je bio na posudbi prosle sezone. Nesto tu smrdi oko njega bar se meni tako cini. Ili karakter ili ljudi kojima se okruzio, puno previse lutanja u godinama koje su mu krucijalne za razvoj jer nigdje jos nije odusevio od kad je krocio u europu.

    Jedina dobra refenerenca mu je sto je pod ugovorom s Interom koji ga samo na posudbe salje.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    @Crni86slazem se sa tobom ,takvi probirljivi poput njega neka nas saobilaze. Kao onaj Kent . Lika ne zanima nogomet. Nadam se prolazi u ligu prvaka a onda pozitivnom iznenadjenju u napadu. Mada i sa ovim dosad sam prezadovoljan. Ako bude stanu pani moze i Pjaca odigrati napred. Nisam bio za Šimica ,Ali sad bi i on bio upgrade i opcija vise za jakira,nemogu Petko i kule sve odigrati hos da ih zaobidju ozljede. Previse je utakmica i to je nemoguce
  • Orc123
    7.8k
    Ovo moze i pod nepopularna misljenja ali nakon prve tekme protiv jedne jako ozbiljne ekipe, a to nije ni blizu jos ekipama s kakvim cemo se susresti u LP nadam se, stekao sam utisak da je nama vise potrebniji zadnji vezni nego napadac....zadnji vezni koji trkom i agresijom moze ubrzati nasu dosta tromu vezu. Ni Misic, ni Sucic nisu klasicni zadnji vezni i fali terijer poput Kristijana Jakica ili Lindona Selahija....takav tip veznog igraca.
    Sucic je kopija Misica i u globalu moze i postat bolji od njega, a Pavic je isto tako takav tip veznoga igraca,inteligentan ali ne agresivac iliti destruktivac.
    Misljenja sam da ce nam takav vezni kronicno nedostajati u LP jer nam veza previse troma i spora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions