• Maximo
    490
    Ako bi rekli da nema šanse ili da bi razgovarali tek na ljeto...razmislit želimo li razvijati tuđeg igrača i onda ostat bez njega ili kapitalizirat novog igrača pa da Roga stavimo na klupu i da igra samo kad bi bili primorani, do isteka posudbeblubach

    Koliko sam načuo, u toj su fazi trenutno, dal će se kaj promjeni.. ne znam
  • scooniepenn
    3.3k

    Rog nakon isteka posudbe ima godinu i pol ugovor, sto nije predugo. Osim toga, vrlo je jasno artikulirao da bi volio ostati, a kako se ne radi o metli ili partvisu nesto se i njega pita pa ne vjerujem kako je Cagliariju u interesu da ga na silu zadrzavaju. Naravno da ga nece pustiti besplatno, ali sam siguran kako bi pristali na neku pristojnu odstetu. Sto se tice kvalitete ona je vidljiva u svakom potezu, ekstra klasa bio i ostao.
  • emilperska
    5.4k
    Rog je 2.najveci ulazni transfer Cagliarija u povijesti. Rog je placen 15m, netko prije njega 16. Drugi najveci transfer ikada za mali klub u talijanskim gabaritima..
    Oni ga sigurno nece dati dzabe, nece ga dati ni previse ispod cijene. Oni su zadovoljni s njim. Njegov boravak u Dinamu vide kao besplatnu rehabilitaciju gdje u slabijoj ligi od njihove se vraca solidno jakom nogometu. Procitajte si njihove forume ili komentare ispod clanaka i FB objava sto pisu o njemu i koliko ga cijene..

    Ukratko, nisam optimist da ce on zavrsit kod nas osim ako Rog njih ne krene uvjetovat, bojkotirat, prijetit itd. A on nije taj lik, definicija good guya..
    A cak kad bi ih i izreketario, morali bi dat neku za nas solidnu cifru koju nasi sigurno nece placat za nekog s 30 godina (2025.) i takvim zdravstvenim kartonom..
  • Zagi
    7.6k
    Oni ga sigurno nece dati dzabe, nece ga dati ni previse ispod cijeneemilperska

    Ok ali koja je njegova cijena?
  • Nino Bule
    13.4k
    Izgledan je i scenarij da odigra pola godine u cagliariju, uđe u zadnju godinu ugovora i odbije produzit, to opet sili cagliari da ga na ljeto transferiraju jer nema smisla da uzima mjesto nekom s dugorocnim ugovorom. 5 godine stariji rog nego kad su ga kupili, s produzenim zdravstvenim kartonom i u zadnjoj godini ugovora vjerovatno ne bi tako puno kostao
  • emilperska
    5.4k
    Da sam ja na njihovom mjestu i da se Rog vrati u formu, forsirao bi da ugovor odradi do kraja. Zdrav Rog njima znaci vise od te neke diskontne odstete koju bi dobili od nas..
  • Nino Bule
    13.4k
    Ne znam koga imaju na poziciji njegovoj, velika je rijetkost da u prvoj postavi igra igrac kojem istice ugovor
  • Zagi
    7.6k
    Zamislimo optimističan scenarij.
    Ulazak u ligu prvaka i par pobjeda-remija unutra. Trebao bi nastati višak u blagajni od par M.

    Ja bih investirao 2-3 m u ostanak Roga na zimu. Previše? Premalo? Nemam pojma koliko bih ga cijenio u ovom trenutku.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Nemam pojma koliko bih ga cijenio u ovom trenutku.Zagi

    Još važnije, nemamo pojma koliko bi ga oni cijenili. Zaista mislim da to malo tko može procijeniti.
  • Zagi
    7.6k
    A ono, imamo tu transfer eksperte koji u par-sto tisuća procjenjuju potencijalna pojačanja.
    Valjda igrač trenutno u kadru nije interesantan.
  • San Lorenzo
    15.3k

    Tema transfera je totalno ispala iz mode otkad smo na 3/3.
  • criticus
    2.2k
    Tema transfera je totalno ispala iz mode otkad smo na 3/3.San Lorenzo

    Triba dovest tvrdog Kalu za SD, srušila bi tema Zonin server.
  • Orc123
    7.8k
    Tema je pala kad je SD obavio 90% posla....
  • Maximo
    490

    Kale bi pregovara s mbapeom i onda kad bi vidio cijenu bi se šokirao i odusto od bilo kog...mislim da je najveće pojačanje za hajduk na toj poziciji, to što je kale direktan...
  • deda
    32.5k
    Dečki čestitke. Ni jedan upis 24 sata. :clap:

    Eto da vas razveselim, Pavić poptisao ugovor do 6/2027.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions