• Crni86
    3.5k
    Nije jezik kljucan, vec mentalitet. Jedan bosanac, slovenac znaju kako funkcioniranu prosjecni hrvati i onda ga je lakse priviknuti na nas menatlitet.

    Kad se spominje Neno, meni se svidalo sto je on govorio kako je njemu kljucan karakter igraca kojeg dovodi i prvi put nakon Nene da to netko u dinamu govori je bas upravo Maric. Upravo taj karakter nam je osigurao neke jako velike pobjede pa na kraju krajeva taj karakter nam je mnogo pomogao i pri osvajanju prvenstva prosle godine. Uz sve to gaj karakter pomaze pri stvaranju mladih igraca. I vidi se da svi decki koji su za sad dosli da se karakterno uklapaju u ekipu, da su veliki radnici koji imaju svoje ciljeve u nogometu.
  • Zagi
    7.6k
    Možemo mi pisati o tome što Gojaku piše na rodnom listu ali on stranac nije i nećemo njegovu putovnicu koristiti za argumentiranje dovođenja još Cordobi.

    (ništa protiv samog Cordobe, nadam se da će biti dobar)
  • Orc123
    7.8k
    ne mora biti jos Cordobi, moze tu i tamo koji KTC ili RPG umjesto Stefulja i Jurica btw. Koji su cak i skuplji jer su nas u startu kostali 2 milje eura a ovi okruglo 0!

    Kako je kolega napisao prvo gledam karakter, mentalitet, kvalitetu, a ne koji jezik govori i koje je vjere.
  • Orc123
    7.8k
    Mislim da bi bilo jako dobro da se Vrbancica posudi negdje u 1. Hnl ili 1. Slo ligu, bar do zime i dok ce se vidjeti situacija s Rogom. Vrba je u godinama kada mu trebaju seniorske minute, a ovdje ce ih biti jako jako malo jer ru su sad Kaca i bit ce i Stojke jos tako da.....da je zadnji vezni i bilo bi jos minuta ali u ovom trenu mislim da za njega najbolja opcija posudba da se razvija.
  • GaijiZG
    1.3k


    Pa vjerujem da je dugoročni plan Marića da se i kupuje iz našeg bazena, al par transfernih rokova treba proć da se HNL klubovi primire sa ciframa koje traže od Dinama. Pa će jedan Pašalić bit realnih 2 milje, a ne 5.
  • Orc123
    7.8k
    Ako ce se dovoditi napadac, a mislim da hoce po meni bi se trebalo gledati nekog klinca do 20g, mladog i potentnog jer nema smisla dovoditi formiranog igraca jer nece imati previse minuta osim nedaj Boze ozljede. Ovako neki mlad napadac pa da se razvija...nesto tipa Oliveras....
  • Peškaman
    4.2k
    Mislim da idemo na Šimića i da će se to realizirat ako uđemo u LPa.
  • sebenico
    552


    A što će nam to drvo? Igrača njegovog profila i to boljeg imamo u Kulenoviću. Treba nam brzi, kombinatorni napadač koji traži dubinu i dobar je u presingu.
  • E46
    634
    Mi moramo pronaći model i način kako da otkupimo ili produzimo posudbu s otkupom za Roga. Jučer je pokidao u drugom poluvremenu, bas se vidi da je klasa za cijeli HNL.
  • blubach
    230
    Za početak, jasno mi je da ovo nije FM i da su stvari puno kompliciranije od ovog kaj ću napisat, ali ovako bi ja to probao riješit:
    Do kraja ovog roka bi trebalo riješiti status sa Rogom.
    Ić na razgovore s Cagliarijom u sljedeća 2 tjedna, a paralelno s time tražit kapitalca (u slučaju ulaska u LP, poput Čerina) ili barem dostojnu zamjenu, po mogućnosti profil kakvog nemamo, razbijača (poput Selahija).
    Pitat Cagliari i stavit na papir za koju cijenu bi nam (i ako bi nam) prodali Roga. Ako bi oni pristali i ako bi nama bila prihvatljiva cijena, otkupit odmah i to je to.
    Ako bi rekli da nema šanse ili da bi razgovarali tek na ljeto...razmislit želimo li razvijati tuđeg igrača i onda ostat bez njega ili kapitalizirat novog igrača pa da Roga stavimo na klupu i da igra samo kad bi bili primorani, do isteka posudbe.
    Da se razumijemo, meni je Rog top igrač i ima mjesto, ako ne u prvih 11, onda u prvih 15 Dinamovih igrača, ali treba gledat budućnost...
  • sebenico
    552


    Ne može se Roga staviti na klupu. Nije on to zaslužio. Marko će doći u Dinamo kad mu istekne posudba pa će se nešto dogovoriti ili kad mu istekne ugovor u Cagliariu.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Cagliari prati Roga i ako on nastavi ovako igrati gdje se gotovo ne vide tragovi pauze i ozljede biti će teški pregovori. I sigurno ne bude jeftin.
  • sebenico
    552


    Zadužio je on Cagliari...
  • Nino Bule
    13.4k
    Nadajmo se da ce rog trazit garantiranu minutazu i da zeli transfer ako mu to ne mogu omogucit
  • Medford Hernan
    170
    Rog je u Cagliariju jako cijenjen.
    Ostao je i nakon što su ispali iz lige. Ako ga slučajno uspijemo zadržati i nakon zimske stanke je stvarno veliki posao Marića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions