• Sunja86
    1.2k
    Široki gubi na poluvremenu 0-1, u Premieru vratili bili par na 1.60 bila pobjeda Širokog i stavili uvjet od minimalno 5 parova.
  • Infinity
    16.3k
    Dobar info :lol:
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Mislim da ni zadnji za BiH nije prosao..
  • Dzoni
    616
    100% narihtaljka
  • Infinity
    16.3k
    'Procurio' info da kvota na Velez skoci :lol:

    Gledam prvu ekipu Veleza, pa od njih 11, 10 ih je istrcalo u pocetnom sastavu protiv Zelje kolo prije. Tko ima virozu? Netko od juniora koji su sinoc neocakivano derali cijelu noc? :lol:

    Nikad nisam lakse popusio pare na kladionici :rofl: I neka sam kad vjerujem jedinoj informaciji. Nisam se ni potrudio, zasluzena pusiona.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Pa njihov trener je rekao bio to ..Čak su tražili odgodu utakmice al nisu im dali
  • Infinity
    16.3k
    Pa ocito su mutna posla. Velez je igrao s najjacim sastavom, nikakva viroza nije bila prisutna. Ekipa koja je fasovala pet komada u Andori je lagano slavila u Sirokom. I to mi ne bi bilo ni sumnjivo u normalnoj situaciji, jer se cuda dogadjaju, ali pojacati kvotu izjavama, pa izaci u najjacem sastavu i dobiti? Sve cisto :rofl:
  • ksapi
    2.8k
    Decki, ajmo nesto nauciti iz ovoga :)

    Vidio sam sto je kolega napisao prekjucer, isao provjeriti info i na kraju dobio iz prve ruke - radilo se o virozama, ali ne teskim, prolazile su za dan-dva i uspjeli su se svi oporaviti.

    Moje opcenito iskustvo s tim bolestima je bas ovakvo - najcesce se igraci brzo oporave, roknu 2 lekadola i stisnu zube. Igrati nesto na temelju necije bolesti dva dana prije tekme nema smisla.

    Dakle nisu nikakve teorije zavjere, nego ste se jednostavno zajebali. I trebate nesto nauciti iz toga.
  • Peškaman
    4.2k
    Odigrao sam na Široki ali sva sreća ne velikom uplatom.
    Zaustavila me kvota ujutro u BiH kladionici čim sam vidio da je par stavljen u 'superponudu' i to po kvoti 1,85.

    Mala škola za ubuduće.
  • Slush
    622
    Koliko cemo na Dinamo utrpati?
  • ksapi
    2.8k


    Po meni nije neku ludi value.. Hendikep za Šibenikom je bio, ali ovo u Europi nisam baš siguran za sad
  • Petar86
    884
    ja nazalost strogo odbijam igrati kladionicu na svoje: Dinamo, Hrvatska reprezentacija u bilo kojem sportu i eto AC Milan kao najdrazi europski klub

    Tako da ja necu nista :rofl:
  • Slush
    622


    A to je fakat od osobe do osobe. Ja odbijam igrat hendikep na Dinamo pa makar igrali protiv nas tu 11 sa zone. Previse je bilo tih utakmica gdje je na Dinamo 1.15 i pobjede sa 1:0
  • ksapi
    2.8k


    Pa ja govorim o ovoj specificnoj utakmici, o ovoj sezoni, ne o prijasnjima koje ni po cemu nisu povezane s ovom.

    1.80 na hendikep protiv Sibenika je bio value i to je cinjenica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.