• Krulek
    440
    To je tvoje mišljenje, koliko se sjećam optužbe su odbačene pravomoćno. Ne želim biti Modrićev odvjetnik, ali Dinamu je donio više nego što mu je " odnio" i financijski i marketinški.
  • Mr Anderson
    7.9k
    To je samo tvoje mišljenje.
  • Jurki
    11.6k
    Znaci ovaj mlatimudan dere po starom.
    Bez obzira na to kak mi je zelja vidjeti kak Split docekuje svog Periju.. cak i najvecoj nogometnoj neznalici je jasno da Perisicu nema mjesta u repki.
    Ajd cak za Euro bi se moglo "opravdati" njegovo pozivanje.
    Ali bi sad tu zalizanu mutavu budaletinu trebala piskarala pitati..
    Koji su njegovi kriteriji pozivanja igraca?

    Koji i kakvi igraci trebaju dobiti poziv? Podobni, zasluzni ili oni koji su u formi i igraju u klubovima?

    Davanje poziva sjebanom penzioneru bez kluba, bez forme, bez ikakvog opipljivog ucinka u 2024. godini.
    A jednog Misica (ne zato kaj je nas) koji je mozda i najkonstantniji igrac najjaceg i najboljeg kluba u drzavi ignorira niti da ima šugu.

    Dalicu ovim si se popisom posral po obje medalje koje si osvojil.
    Nek te bu sram smece zalizano.

    Edit: uz svo postovanje prema Perisicu i onome kaj je dal za repku.. ali Dalicu jebo te Perisic.
  • serbus
    4.1k
    Volio bi da ga netko pita od tih naših novinara zašto ignorira Mišića ?
  • db-izbjeglica
    15.3k
    ova tema je blago, treba je staviti na listu unescove baštine!
  • vjeko1701
    7.9k
    popularno Dalica nazivati populistomPetar86

    U puno stvari se pretjeruje često, al ovo ne znam tko može osporiti.
  • Fanboy
    2.6k
    Nemogu shvatiti zašto Mišić nemože u reprezentaciju?IvanPerić1945

    Iz povrijeđenog ponosa, Dalić ga je ignorirao kada je bio uvjerljivo iza Broza najbolji igrač na toj poziciji. Općenito ne cijeni defanzivnog veznog što je pokazao nekoliko puta kada je stavljao igrače kojima to nije prirodna pozicija, na kraju i Majera...

    Ako pozove Mišića to će biti pokazatelj da ga je bespotrebno ignorirao godinama. Mišić je ovdje zaslužio biti prije Sučića, ali disciplinu je lakše trenirati na mlađim igračima na koje se uvijek možeš izvlačiti da je proces odrastanja ako igra nije dobra, nego da igraš loše sa starijima i onda na njih svališ krivnju.

    Uz Mišića su tu svakako Moro, Fran Tudor, Domagoj Bradarić...igrači koji su mogli i trebali dobiti pozive jer igraju dobro.
  • flexXy
    2.3k
    Ja iskreno ne znam kojim je igrama Misic prosle sezone zasluzio poziv u repku.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Pa znao bi da gledas nogomet malo sire a ne tko je dao gol i asistirao. 5 utakmica da ga nema zaredom vec bi prvi govorio daj nam Misica natrag
  • flexXy
    2.3k

    To sto je dobar za farmerski nogomet u hnl-u je jedna stvar, druga stvar je sta otpada protiv svake malo jace tranzicijske momcadi. Protiv paoka je bio uvjerljivo najgori na terenu, protiv Rijeke ozbiljno zakuhao par puta, itd. Lik ima 3 banke i nesumnjivo je korisan za Dinamo, ali ajmo ne pretjerivat o njegovim kvalitetama. Ako moze ove godine ponovit igre iz 2022 onda bi ga kratkorocno pozvao u kvalifikacijama za svaki slučaj, ali mijenjat Brozovića sa igračem koji je 2 godine mlađi nema nikakvog smisla. Radije bi da uigravaju novi sustav sa Sučićima i Baturinom.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Zanimljivo da su u mladu reprezentaciju pozvani Noa Mikić i Lukas Kačavenda iz Dinama. Po meni je Branko Pavić također morao biti ako ništa na pretpozivu.
  • Ludovic IX
    7.2k
    mislim da su vuskovic i mikić pozvani zbog manjka kvalitete onih starijih.. u vezi smo dosta jaki pa zove igrače kojima više vjeruje
  • Daliban
    1.6k
    Pavić je trebao biti unutra i to kao starter, ali ovo je općenito poprilično dobra ekipa za našu mladu selekciju.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Ja sam to napisao prije mjesec-dva pa su mi rekli ovdje da ne može jer su tamo igrači ipak sa seniorskim iskustvom...............

    Dečko značajno odskače od ostalih u U-19 i držanjem tamo ga se samo koči i usporava razvoj.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Dalić primarno želi da ga svlačionica podržava, narod je u drugom planu. Zato je pozvao Perišića.

    Kako bi ga gledali ostali igrači da ga nije pozvao? Ispalo bi da se u prvoj krivini odrekao igrača koji mu je i na EURO-u prije 2 mjeseca igrao u prvih 11 i da ga se preko noći odrekao kao Petar Isusa samo zato što je ovaj iznevjerio navijače Hajduka. Dalić bi u očima svlačionice ispao ogroman gad da ga se sad odrekao kada ga se lako odreći.

    Ja Periju naravno ne bi zvao ni na europsko jer je bio rezerva u Hajduku ali Dalić je odlučio da je on u uskoj rotaciji i sada nema nazad. Mora ga pozvati još ovaj put da unutar svlačionice ne bi ispao populističko smeće kojemu je Perija prije 50 dana bio dovoljno dobar za prvih 11 reprezentacije na velikom prvenstvu dok mu sada nakon par tjedana nije ni za poziv. Ovaj poziv ne podržava nitko u narodu ali ga podržava cijela svlačionica (osim Pjace i Pašalića koji su izvisili).

    Mene više brine zašto Neva nije ni na pretpozivu. Gledam i kako je Pjaca bio u reprezentaciji sve dok nije došao u Dinamo. Gledam i otkud tu Robert Ljubičić koji je ispao od armenskog Noaha dok Mišić (zbog kojeg Ljubičić nije imao mjesta u vezi Dinama) ne može dobit ni pretpoziv. Igrači Dinama ne kotiraju baš dobro već duže vrijeme kod Dalića (sjetimo se Majera i Jakića koji su dobili poziv čim su otišli iz Dinama) i taj trend se nastavlja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.