• Neki tip
    21.3k
    Samo da pitam pojedince za koga je tocno populisticki zvati Perisica? Ovdje se trubi vec godinu dana da ne zasluzuje igrati, a poprilicno san siguran da ga velika vecina hajdukovaca sad ne moze smisliti i da ih boli ona stvar za njega.Petar86

    Nisi shvatio, a momak lijepo 4x objasnio da nije mislio na Perišića, a onda i da nije mislio na popis uopće, nego je samo ničim izazvan, jer nema veze s popisom kako je strpljivo morao 4x objašnjavati, onako usput i uzgred, želeći Dalića uvrijediti, a opet biti pristojan, nazvao ga mrtvim populistom.

    I onda smo mi, ili ja, to posve pogrešno shvatili misleći da komentiranje nakon objave popisa ima veze s popisom.

    Tako da nismo saznali je li ili nije populistički zvati Perišića ni je li ovaj popis populistički, budući da je to potpuno nevezano, nego samo da je Dalić općenito govoreći populist.

    Ja bih dodao i da je dugo živio u Varaždinu te da je inače rodom iz Livna.

    Kakve to veze ima s popisom? Pa kajaznam, nikakve, guglajte si i vidjet ćete da će izać dost napisa da je iz Livna.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    1. Ako bu Modrića koristio kao što ga Ancelotti koristi u Realu zadnjih 20-30 min, meni je to ok. Ako bu mu i dalje starter, onda bolje da šutim :sweat:
    2. Nevu što nije pozvao i ovo izbjegavanje Miška su već iritantni...
  • Patak
    2.9k
    Pa da zove Mišića bio bi populist, zato ga ne zove.
  • Petar86
    884
    Tek sad sam procitao od pocetka raspravu i vidim da sam ponovio sve sto si ti vec napisao, tako da ispricavam se ostatku foruma zbog ponavljanja iste stvari

    Mozda se kolega zaletio pa mu je sad zao, a mozda se htio dodvoriti forumu jer je ovdje popularno Dalica nazivati populistom
  • NitkoBitan
    17k
    Ako bu Modrića koristio kao što ga Ancelotti koristi u Realu zadnjih 20-30 minNemrem igra Dinamo

    Gledao jucer Real. Modric se uspio dobrano umorit i u tih 20tak minuta te nije mogao ispracivat protivnicke igrace. Jos ovu sezonu da nekako odigra i gotovo je za njega.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Slažem se, mislim da će tako nekako i biti.
    Samo, šteta ako će mu biti starter u LN... Treba(l)o bi to iskoristiti za neka nova lica i počistiti senatore iz repke...
  • Twisted1
    537
    Jos ovu sezonu da nekako odigra i gotovo je za njega.NitkoBitan

    Osobno mislim da će on igrati i na sp-u 26.

    Po meni jednostavno nema nikakvog smisla odigrati sad ligu nacija ak i ne misli sp.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Staviti njih dvojicu na popis mi je još i oke ako su tu za "nove" dečke. Ako već sam g.Ponizni nema hrabrosti ih maknuti na klupu radi prošlosti, očekujem u najmanju ruku od Luke i Perje da sami kažu "šefe, realno ne možemo mi ovo pratit skroz, nek igraju mlađi a mi smo tu ako za treba". Pogotovo od Perišića jer ovo bi bila teška sramota da lik nije igrao ozbiljan nogomet dugo a uredno šuti i gura se u repku.
    Ajmo profesionalci iskažite se i budite veliki ili je jedino što je veliko kod vas vaš ego.
  • Jaro
    7.3k
    https://www.24sata.hr/sport/legende-objavile-popis-mladih-vatrenih-olic-i-kranjcar-zvali-vuskovica-mikica-matkovica-1000090?24sata_ref=frontpage-home

    Popis igrača za utakmice protiv Farskih otoka i Portugala:

    Golmani: Nikola Čavlina (Lokomotiva), Franko Kolić (Osijek), Borna Buljan (Hajduk)

    Obrambeni: Luka Vušković (K.V.C. Westerlo), Moreno Živković (Lokomotiva), Dominik Prpić (Hajduk), Ivan Cvijanović (Osijek), Noa Mikić (Dinamo), Domagoj Bukvić (Osijek), Šimun Hrgović (Hajduk)

    Vezni: Veldin Hodža (Rijeka), Lukas Kačavenda (Dinamo), Marin Šotiček (FC Basel 1893), Lovro Zvonarek (SK Sturm Graz), Marko Soldo (Osijek), Leon Belcar (Varaždin), Marko Capan (Hajduk)

    Napadači: Marin Ljubičić (LASK), Gabriel Vidović (Dinamo), Dion Drena Beljo (Rapid Beč), Ante Crnac (Raków Częstochowa), Franjo Ivanović (Rijeka), Anton Matković (Osijek)

    Pretpozivi: Maro Katinić (Sharjah), Mateo Lisica (Istra 1961), Ivan Mandić (Vukovar 1991), Marin Prekodravac (Šibenik), Gabriel Rukavina (Rijeka), Mirko Sušak (Lokomotiva), Fran Žilinski (Lokomotiva), Phil Noah Pesch (Borussia Moenchengladbach).
  • din
    442
    Gabriel Vidović (Dinamo) :lol:
  • rioda
    4.8k
    A i Čavlina Lokomotiva...
  • Krulek
    440

    Shvaćam poantu napisa, i sam mislim da je pomalo sebično od senatora da sami ne znaju ili ne žele znati kad je dosta i daprema njima Dalić ima poseban osjećaj, ali poslije svega što je dao za Hrvatsku repku, sorry, ne dopuštam Modrića nazvati " dementnim" pa ni u prenesenom značenju.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Nemas ti kaj dopuštat ili ne. Čovjek je dokazano dementan jer se nije mogao sjetiti kaj je potpisao koju godinu prije niti da je kune na kile nosio iz banke. Laik sam, ali to su meni simptomi demencije.
    P.S. Nije on dao za Hrvatsku repku, svi su oni jako dobro plaćeni za igranje, nema tu domoljublja.
  • Daliban
    1.6k
    Di je Pavić?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.