• deda
    32.5k
    Ovako ću reći. Ljudi koji odlučuju nemaju luksuz ne imati strpljenja kao navijači. Nadam se da većina vas shvaća što želim reći. Zato svi i ne mogu upravljati i donositi odluke. Ili da povučem još jednu paraelelu. Tovari su primjer kluba gdje se ljudi vode nestrpljenjem, euforijom, neracionalnošću, neprofesionalnošću, a za posljedicu imaju loš rezultat. Dinamo sigurno neće tim tragom.
  • Liks90
    1.9k
    Upravo to, tovari misle da imaju sve, a nemaju ništa, imaju “navijače”, članove, a rezultata nema…mi smo Dinamo, sve će doći na svoje, na dobrom smo putu, rezultate imamo, navijače imamo, sve vise i vise…tako da dolaze odlična vremena
  • dinon7
    849
    Mene je u svemu ovome samo malo nejasno da ulaznice za utakmicu koja je u utorak, kreću u prodaju u ponedjeljak.
    Ja kao član kluba sam kupio ulaznicu. Ok, sve 5. Samnom ide osoba koja nije član kluba i doslovno prvi puta ide na utakmicu. Naravno pričamo o mojoj djevojci koju sam nedavno upoznao i nije iz Hrv.
    Radim u hotelijerstvu, olakotna okolnost mi je sto sam osoba koja radi raspored za dvadesetak ljudi, pa mogu mijenjati po potrebi ali… promjeniti raspored i organizirati sam put od 800 kilometara a da niti neznam hoćemo imati ulaznice za nju je malo stresno.
    Čak neznam niti jel ovo kritika, samo observacija jer nismo svi iz Zagreba i nije nam svima sve dostupno u pola sata/sat vožnje.
  • deda
    32.5k
    Evo vam jedan info. Trend je da sve više ljudi kupuje karte online. Stoga nema opravdanja nabijati troškove da karatana radi više nego što je potrebno. Zapanjili biste se koliki je omjer online-karatana bio jucer.
  • Peškaman
    4.2k
    Kako ide prodaja danas?
  • Simpatizer
    270
    to ti neće promijeniti jer žele da svi budu članovi, produljiti vremenski period za kupnju nečlanova je odluka koja pogoduje onima koji nisu članovi, odgovor je da se tvoja cura učlani za 20€ pa nećete morati čekati ponedjeljak da kupite karte
  • Liks90
    1.9k
    iznad sam napisao…
  • NitkoBitan
    17k
    odgovor je da se tvoja cura učlani za 20€ pa nećete morati čekati ponedjeljak da kupite karteSimpatizer

    Pretpostavljam da mu se cura niti ne moze uclanit jer nema OIB.
  • Liks90
    1.9k
    Sjever dolje prodano cca 1280 ulaznica, zapad dolje 619
  • Jaja
    14
    Ljudi su vjerojatno na moru jos danas tak da sutra ocekujem veliku navalu.
  • Chempers
    115


    Joj daj molim te, svatko tko je ikad bio na Maksimiru, odnosno zapadu gore zna koliko je to odvratna i disfunkcionalna tribina. Imaš tih par toi tojeva koji su sami po sebi uzas(i to čak i meni, a jesi možda ikad vodio ženu ili curu na utakmicu? )
    na svakoj malo većoj utakmici brdo ekipe ionako piša sa strane, smeća na sve strane, cugu možeš jedino dobiti ako ti se posreci s likom koji hoda na tribini jer inače biras između cuge ili gledanja tekme, ne znam što još treba navesti kako bi ekipa shvatila da NITKO normalan osim nas tu sa foruma neće uživati i željeti biti redovan na takvom stadionu. Dovoljno ljudi znam koji zaista vole Dinamo i zainteresirani su pa jednostavno ne žele na takav stadion da mogu ovo tvrditi.

    Cijena ulaznica jednostavno mora reflektirati činjenicu zvanu stadion. Tko to ne shvaća ne bi se trebao uopće upuštati u ovakve rasprave jer Dinamo nismo samo mi sa foruma nego i svi ti ljudi koji ga gledaju na tvu i Dinamo bi trebao napraviti sve da privuce i takve, stadion ne mogu izgraditi sami ali bome mogu malo prikociti sa cijenama dok se to ne ostvari.
  • NORTE
    11.4k
    prvi dan prodaje za clanove protiv AEK-a prodano 500 ulaznica. Sad ih je prodano 5 puta vise prvog dana.Papastrumf
    Skroz krivo je to uspoređivati.
    Za Aek ulaznice za članove nisu bile jefitinije, a tad je i članova bilo puno manje, sad ih je 37k.
    Aek je igran na blagdan 15.8. kad mnogi nisu u Zagrebu, dok je utorak 20.8. skroz druga priča jer tad je puno ljudi već tu.

    Za sjever dolje prodano oko 1240 ulaznica, za zapad dolje 588, zapad gore oko 370, sjever gore oko 140 ulaznicaLiks90

    Činjenica je da navale nema i da nećemo rasprodat stadion za playoff LP.
    Meni se čini da se skroz pogriješilo s cijenom ulaznica.
    Cilj mora biti pune tribine.
  • Nino Bule
    13.4k
    Za Aek ulaznice za članove nisu bile jefitinije, a tad je i članova bilo puno manje, sad ih je 37kNORTE

    I svejedno iako su karte jeftinije i imamo 37k clanova u petak protiv sibenika od skoro 7 tisuca prodanih pojedinacnih samo 16% je bilo clanova, da se malo strpis par dana umjesto histeriziranja i samouvjerenog lupanja tvrdnji koje nemaju pokrica dok ne vidimo kako ce se prodaja odvijat
  • Papastrumf
    12.2k
    Cinjenica je da smo ove godine, na 16.8. (Petak) imali skoro 4 puta vise gledatelja od prosjeka zadnjih 10 godina u isto vrijeme i to s puno skupljim ulaznicama.

    Clanova takodjer nije bilo bas puno manje za vrijeme AEK-a, bilo ih je oko 32.000.

    Cinjenica je da ne mozemo nista zakljucivati prije ponedjeljka odnosno utorka.

    Ako stvarno ispadne da je problem u cijeni karata, ne vidim zasto Uprava ne bi revidirala odluku.
  • NORTE
    11.4k
    da se malo strpis par dana umjesto histeriziranja i samouvjerenog lupanja tvrdnji koje nemaju pokrica dok ne vidimo kako ce se prodaja odvijatNino Bule
    O kakvom histeriziranju ti pričas?
    Čovječe imamo utakmicu desetljeća za 3 dana a prodano je 2400 pojedinačnih ulaznica.
    Ako to nije tekma za rasprodat stadion recite koja je.
    Pa valjda na jebenom forumu mogu napisat svoje mišljenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.