• ksapi
    2.8k


    Znaci bolje je sad kad su turisti tu, a pola Zagreba je jos na moru?

    Cinjenica da je jucer pola ljudi bilo na stadionu i kupilo skuplje karte za neclanove govori da ove nebuloze koje pisete o cijenama nemaju veze s mozgom.

    Je, posjeta ce drasticno pasti jer su ljudi ispucali 4 besplatne tekme i jer nema vise turista u Zagrebu :rofl:
  • Liks90
    1.9k
    1345 cca ostalo za sjever, za zapad ostalo 1714 ulaznice
  • Borovljanin
    74

    To sve govoriš za donje dijelove tribina? Pošto koliko sam skužio u prodaji su i zapad i sjever gore i dolje.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Sve ima svoje pluseve i minuse. Kad bude manje turista, bit će više naših. Gotovo je pa zanemareno da smo sa Šibenikom igrali u petak poslije Gospe, produljeni vikend koji je spojio valjda svatko tko ga je mogao spojiti. Moja firma jučer nije ni radila. Kad bi se moglo nekako utvrditi - kladio bih se da je jučer Zagreb efektivno imao najmanje stanovnika u ovoj godini.
  • tigric
    281
    Jel se prodalo sta za zapad gore?
  • Sportskifanatik
    556
    Onda znaci do sad 4500 cca prodano?
  • Dubbbrava
    446
    Daleko će ovo bit od rasprodanog stadiona, pa nemreš mi za zapad gore za člana kluba u ovoj utakmici hladno stavit 30,00 EUR a nemas niti wc.
    Mislim da su cijene za 10,00 EUR po svakoj tribini "napumpane" a ovako se ta razlika u zaradi neće niti osjetit kad nećeš prodat cijeli stadion a onako bi otišao i zaradili bi isto.
    Opomena svima u klubu za ovo da dobro razmisle za idući put.
    Nemam ništa protiv da su ovo cijene za skupinu LP ali za playoff ste brate pretjerali obzirom da ne igramo protiv velike Galate nego azerskog Qarabaga.
    Toliko od mene na temu karata, malo sam i razočaran jer sam zaista očekivao da će danas sigurno otić sjever dolje.
  • Hnlovac
    1k
    svi u klubu idući put mogu razmisliti tek u ljeto 2025. kada se i odlučuje o cijenama ulaznica

    Iskreno mislim da će do tekme SD I ZD bit rasprodani , a ZG i SG biti na 80, tj 60%
  • Liks90
    1.9k
    a neznam, teško je brojat tak nije ko prije…ovo je sve okvirno. Lakše je brojat koliko je ostalo ulaznica pa tako računajte
  • BBBaranja
    2.5k

    Jel bitno tko je na drugoj strani terena u playoffu lige prvaka??
    Ako si želio gledati Galatu,jebiga dolazi nam manje atraktivan protivnik a ti slobodno pretražuj letove za Istanbul pa idi gledaj Galatu..
  • Liks90
    1.9k
    malo…malo preko 200
  • Liks90
    1.9k
    Pao sektor 4 na sjeveru
  • Bosskovitz
    11.7k
    a nemas niti wc.Dubbbrava

    Kako ne razumiješ da ovakvim izjavama, koje su potpuna neistina, odmažeš klubu? Ovo si sigurno rekao još nekoliko ljudi koji će to reći nekima drugima, ovdje će to pročitati par desetaka njih i stotinjak ljudi će stvoriti mentalnu sliku o tome kako Dinamo naplaćuje 30€ ulaznice za tribinu koja nema wc. I onda kad im netko kaže "Ajmo na Zapad gore, jeftinija je ulaznica", oni će odgovoriti "Kaj si lud, pa ta tribina nema ni wc".

    Razmisli sljedeći put o tome kaj pišeš ili pričaš. Zapad gore je i prije imao toi-toi wc-e, a od ove sezone će imati i normalne. Razumijem da to možda ne znaš, ali apeliram da se razmisli malo prije no što se nešto kaže i napiše, a potencijalno šteti klubu. Dinamovi navijači su često antireklama za svoj klub, nemojmo to biti.
  • Liks90
    1.9k
    Ljudi, dajmo malo podrške novoj upravi i klubu, sve će biti dobro, već je sada puno korisnih stvari napravljeno, nemoze sve preko noci. Negativni komentari samo odmažu, sto je već rečeno. Dinamo se diže, sve se diže i sve će doći na svoje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.