• deda
    32.5k
    Većina ljudi ima kombinaciju za velike utakmice gdje članovi za rukav povuku nečlanove koji inače nisu redoviti pa se čeka prodaja u ponedjeljak da se može zajedno sjediti.
  • The Undertaker
    5.1k
    Onda bi mogućnost biranja mjesta u online prodaji riješila dio problema?
  • Neki tip
    21.3k


    Što se ove konkretne situacije tiče ne bi riješila ništa, jer nečlanovi ionako ne mogu kupiti u pretprodaji za članove pa kupovao online ili na karatani, po ovoj dedinoj hipotezi svakako čekaš prodaju za nečlanove.

    Da i možeš birati pa kao član izabereš 13. red sektora 5, sjedalica 65, kak bi osigurao da nitko do "sutra" ne uzme mjesta 64 i 66? Nikak. :)
  • OPZ
    2
    Bilo bi dobro vidjeti raščlambu ovih cca 12 000 ljudi na Šibeniku koliko je godišnjaka, članova s kupljenim ulaznicama, članova s besplatnim ulaznicama, nečlanova s kupljenim ulaznicama, sponzorskih ulaznica i slično. Mislim da je dosta članova u petak koristilo pravo na besplatne ulaznice. A zanimljivo bi bilo znati i koliko je godišnjaka prepustilo ulaznice.
  • SAS1987
    14.6k
    problem se riješi jedino tako da uclanis prijatelje :blush:
  • deda
    32.5k
    Nova uprava tek sada dobiva na uvid podatke o načinu prodaje, strukturi, ritmu, ljudskim navikama i afinitetima. To je brdo podataka koje treba dobro klasificirati i izvući zaključke iz njih, a posljedično donijeti najbolje odluke za budućnost što se tiče načina prodaje pa i samih cijena.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Zanimljivo mi je bilo na Šibeniku, frend koji se žali da neće ići na hnl jer su preskupe ulaznice, kupi ulaznicu za zapad dolje iako nije član. Objasnio sam mu da sa članstvom dobije 4 besplatne ulaznice ali opet ništa. Mislim da na kraju nije problem u cijeni.
  • Dubbbrava
    446

    Uzevši u obzir da si trenutno jedan od najcijenjenijih ljudi na forumu smatraš li poskupljenje ulaznica od 100% u odnosu na prošlu sezone opravdanim i na temelju čega?

    Mene maloprije zove frend član i taman mu je plan kupit 4 karte za zapad dolje a kako je učlanio starce i djecu pa koristi benefit članske kupovine a vodi 2 frenda i malog nije mu jasno da kao član u prvokupu za 4 karte mora iskrcat 160,00 EUR.

    Sutra najavljuju prolom oblaka pa kad se otvori karatana ćemo bit pametniji ali mislim da nitko po tom pitanju trenutno nije optimističan.

    U interesu svih u upravi bi na prvom mjestu uzevši u obzir što smo sve prošli kroz ove godine maltretiranja i Glavine tiranije pogotovo otkad sam ja redovan a tome je ove godine ravno 19 punih godina da stadion svaku utakmicu bude pun kad znamo šta smo sve kao grupa i prosječan navijač prošli kroz povijest.

    Ne kažem da ulaznice trebaju bit 5 i 10 eura i za nečlanove bi osobno napravio još i veću razliku ali cijene od prošle godine za Europu je trebalo dignut za točno 5,00 EUR po svakoj tribini i nitko ne bi rekao jednu riječ.
  • deda
    32.5k
    Uzevši u obzir da si trenutno jedan od najcijenjenijih ljudi na forumu smatraš li poskupljenje ulaznica od 100% u odnosu na prošlu sezone opravdanim i na temelju čega?Dubbbrava

    Jasno da ti mogu reći svoje mišljenje. Bazni problem je potcijenjen dinamov brend i njegovo bagateliziranje godinama što je sad dovelo do svojevrsnog šoka među dijelom navijača. Moguće da se otišlo u ovom trenutku malo previsoko, ali potražnja će na kraju pokazati opravdanost. Vjerujem isto tako da eventualni negativni povrat informacija u vidu slabije potražnje može sugerirati upravi da razmotri trenutnu razinu cijena.
  • Liks90
    1.9k
    takvi ni ne trebaju ic na utakmice. Bez uvrede; nije to za svakoga…
  • don
    5.5k
    takvi ni ne trebaju ic na utakmiceLiks90

    trebaju, ako ćemo takve tjerati onda nikad nećemo rasprodati stadion. Dinamu kao i svakom klubu trebaju i fanovi nogometa, simpatizeri, navijači Dinama, ultrasi Dinama, fanatici Dinama...

    Samo je problem u mentalitetu Zagreba koji se mora izgraditi da ako si navijač Dinama - mjesto ti je na stadionu i moraš biti ujedno i član. To je ono šta npr split ima a Zagreb nema, kod njih je to jednostavno ljudska obaveza jer su tako naučeni a mi to moramo tek izgraditi. Znam dosta ljudi iz Zagreba koji su simpatizeri (da ne kažem navijači) Dinama, imaju Dinamove zastavice u autu ali jednostavno ne idu na utakmice, ne osjećaju potrebu. Mentalitet...
  • Liks90
    1.9k
    zato bas kazem. Ili jesi ili nisi, jer ovo sa nebum bio član; skupo je ovo ono, to nikam ne vodi…
  • deda
    32.5k
    Jedan po jedan, trebamo sve. Strpljenje.
  • Liks90
    1.9k
    Za sjever dolje prodano oko 1240 ulaznica, za zapad dolje 588, zapad gore oko 370, sjever gore oko 140 ulaznica
  • Mr Blue
    4k
    Strpljenje.deda

    Apsolutno ključ svega. Čini mi se da među navijačima na Zoni kronično nedostaje strpljenja.

    Nakon prve pripremne utakmice izvlače se zaključci o ekipi za cijelu sezonu, kao i konačna presuda igračima nakon jedne odigrane utakmice ili poluvremena. Tako i s cijenama ulaznica, posjetama i praktički sa svakom iole ozbiljnijom raspravom.

    To je brdo podataka koje treba dobro klasificirati i izvući zaključke iz njihdeda

    Tu si lijepo napisao svakome tko želi shvatiti. Treba proći još vremena i utakmica da se izvuku svi relevantni podaci koji mogu dovesti do kvalitetnih zaključaka. Ako želimo biti ozbiljni, naravno. Bojim se da ekipa to slabo kuži. Svi bi sve odmah.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.