• Crusades1986
    11.9k
    Koliki smo mi imali hendikep svih ovih godina s atmosferom oko kluba i u samom klubu zahvaljujući onom otpadu koji je vodio klub.

    Meni je ono jučer nevjerojatno bilo... onoliko ljudi, atmosfera prije tekme, na tekmi, poslije tekme.

    Ali dobro, treba samo gledat prema naprijed i na temelju ovota raditi jaku priču.
  • Hnlovac
    1k
    Ma zaboravi, Bernauer je zaplivao, kriminalan sastav, Hoxha nije dobio bar ocjenu 8, nismo imali bar 90% posjeda, utakmica za zaborav...
  • San Lorenzo
    15.3k

    Čemu ovakav post?
  • Crusades1986
    11.9k
    sarkazam od kolege pretpostavljam :wink:
  • Dr Hofmann
    833
    To i mene najviše zaboli, iako sam rekao da se neću previše vraćati u prošlost, ali srce čovjeka zaboli kad se sjeti svega zadnjih pun kurac godina. Mogli smo imati vrhunski klub (i imati ćemo ga), a ne paradu kretena i egomanijaka. Dabogda im se kosti osušile jednog dana
  • Paggini
    19.6k


    Čini mi se da je kolega sarkastično komentirao dežurne šizofreničare koji znaju isplivati na forumu :cool:
  • vjeko1701
    7.9k
    Malo je Chempers, Samurai i co utihnula u zadnje vrijeme. Bez brige, bit će postova na prvi poraz.
  • hardek
    2.8k
    Manequin je najjači od svih. Imam osjećaj da je sve to ista osoba, samo se ovisno o raspoloženju ulogira na jedan od accounta
  • by-tor
    152
    Naravno, pod uvjetom da ove sezone dođe do poraza hehe
  • ZgDLions
    395
    Teško, obzirom da uopće nije išao na pripreme s ekipom. Mislim da ni sad ne trenira s njima nego odvojeno.


    Ja bi ga poslao na posudbu u Slaven, Varaždin…
    Šta mi imamo od toga da trči oko trećeg jezera i troši toplu vodu na tuširanje.
    Lova je propala pa ajmo neka posudba uz preuzimanje manjeg dijela plaće, pa ako nešto odigra prodati ga za siću nekome.
    Nemre on nažalost sad nakon pojačanja koja su pristgli ni blizu.
    Iskoristivost nula, potrošnja love sto posto, ajmo barem nešto probat prišparat.
  • Giovanni86
    119
    Na jednom portalu sam pročitao da će Dinamo igrati prijateljsku protiv Zrinjskog u Mostaru. Utakmica bi kao trebala biti u listopadu za vrijeme reprezentativne stanke. Ima li netko informaciju da je to istina?
  • Twisted1
    537
    Čisto informativno. Ako je bilo, ispričavam se.

    Okej, treba uzeti u obzir da je ove sezone prvenstvo krenulo nikad kasnije, ali podatak za svaki respect i uživanje.

    Broj gledatelja na drugim domaćim utakmicama Dinama u sezonama od 17/18 do danas.

    24/25 Šibenik 11.924

    23/24 Gorica 3.005

    22/23 Istra 3.393

    21/22 Rijeka 1.503

    20/21 Osijek -

    19/20 Lokomotiva 2.676

    18/19 Istra 2.710

    17/18 Cibalia 3.056
  • Papastrumf
    12.2k

    Da, utakmica je planirana za 12.10. Nakon toga plava noc u blizini Mostara. Vise informacija uskoro.
  • Giovanni86
    119
    Odlična stvar i ujedno prilika za učlanjivanje u klub, jer mislim da dosta navijača iz Hercegovine nije učlanjeno.
  • Peškaman
    4.2k
    Kad bude utakmica i noć ako bude akcija učlanjivanja trebalo bi napomenuti ljudima da je potrebno da ponesu hrv osobnu/putovnicu ili da zapišu s njih svoj OIB.
    JMBG s BiH osobne nema koristi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.