• hardek
    2.8k
    Ovaj kadar će vjerovatno imati puno igrača sa 5,6+ golova a jedini kog vidim da može ići preko 15 ako bude imao dobru minutažu je Kule. Hoxha bi mogao isto na 10-tak jer mi se čini najokomitiji od naših krila
  • Zagi
    7.6k
    Čista matematika. Kule je prošlu polusezonu u HNLu zabio 6 golova u 595 minuta.
    Samo s tim prosjekom (a ove bi trebao biti veći jer stvaramo više šansi) i sa punom minutažom u 36 utakmica zabio bi 33 golova.
  • ShanKu
    733
    Znači Gorica je na subotu u 20:30? :chin: super ako je tako
  • Patak
    2.9k
    Ja sam već pisao da od Kuleta očekujem 20+ golova ove sezone. Pa sad kad pišete, "može li", mogao bi Kule i na 30+. Na TMu očekujem 10M na kraju sezone za njega, nešto kao Sučić ove sezone.
  • Laugreano
    2.5k
    Laugreano
    2.2k
    Mislim da ce ovo bit godina Kuleta, i da ce ic na 20+ g+a
    a month ago
    Laugreano

    Također oklada na Kuleta.
  • Dzoni
    615
    Ako izdržimo par neugodnih gostovanja u Splitu i Osijeku, mogla bi se dogoditi i sezona u HNLu bez poraza
  • Dr Hofmann
    830
    Znači: 100 bodova/100+ golova/Kulenović prvi strijelac lige s 20+ golova? Ambiciozno, ali dostižno, pogotovo ako ćemo na Maksimiru trpat ko ludi. U iduća 33 kola od mogućih 99 bodova, moramo osvojiti 91, i zabit još 90 golova, a Sandro još 17 komada mora stavit...Brijem da je Kule mrtvo dostižan, a 100/100 bi bilo suludo
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Sa dotičnog foruma Sportnet, euforija je izgleda na dnu:
    “Koja najluda publika na svitu. Bolje navijaju podravske štuke od torcide. BBB imaju puno jače navijanje, ko je ikad isa na Maksimir a pogotovo među njihove zna kako je njihovo navijanje. Mi imamo prije utakmice dalmacijooo o to je to. Ostalo je sranje, jer se gospođa koji trebaju navijati bave upravljanjem klubom, kako im ide vidimo zadnjih 13 godina. Jebote i entitet RS će dočekati jesen u europi. SRAMITE SE
  • Jurki
    11.6k
    euforija je izgleda na dnu:CrouchTomislavgrad

    Treba pricekati za takve zakljucke.. nek kojim slucajem pobijede Varazdin npr 2:0 ili 3:0.. evo ih odmah natrag.. "moci cemo se koncentrirati na prvenstvo", "mikimaus liga je nebitna" "Dinamo ce se raspasti", "mozemo dobiti sve do kraja i prvaci smo".
  • NORTE
    11.4k
    Ne znam di bi s tim pa ću ovdje.

    Ovo je poleđina ulaznice dinamo-Šibenik 3.kolo.
    IMG-20240817-190940133-1.jpg
    U oko upada adidasov logo, dakle odavno naštampani papir za ulaznice koji nije potrošen.

    Provjerio sam, protiv Istre 1.kolo je na poleđini ulaznica bio novi dizajn s Castoreom i Favbetom.

    Ako na lageru postoje stare ulaznice bolje ih je i reciklirat nego pored Castorea koji nam je (uz Favbet) glavni partner "reklamirat" bivšeg dobavljača koji sada radi s rivalom.

    Ispadamo i neozbiljni za jedan klub ovakvog renomea, a o odgovornosti prema glavnom partneru da ne pričamo.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    meni na poledini karte nema adidasa vec favbet i castore, provjerio sam i za prvu tekmu protiv Istre i nema adidasa, valjda im je ostalo nesto starih ulaznica pa se toga rijesavaju, ali apsolutno se slazem sa time da je to vrlo neozbiljno po pitanju jednog kluba kao sto je dinamo.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Četiri dinamovca na novom popisu izbornika Dalića za otvaranje novog izdanja Lige nacija

    Bruno Petković, Martin Baturina i Petar Sučić dobili su mjesto na popisu izbornika hrvatske nogometne reprezentacije Zlatka Dalića za rujansku akciju u novom izdanju Lige nacija.

    Uz spomenuti trojac, na pretpozivu je još osvanulo i ime Marka Pjace.
  • Crni86
    3.5k
    Volio bi da izbornik odgovori zasto misic cijelo ovo vrijeme nije pozvan. Broz nema zamjenu zadnjih 5 godina i sada kada se broz oprostio i opet nema poziva za misica.

    Volio bi da neki novinar postavi vise konkretno pitanje izborniku Dalicu iz kojeg razloga se ne racuna na Josipa Misica. Neka iskreno odgovori koji je problem. Isto tako koji je to problem da se Pjaca nakon 4 utakmice za dinamo makne na prepoziv dok Perisic nema kluba pa ga se poziva, Ivanusec se bori s minutazom pa je i dalje ovdje.

    Ako nista drugo volio bi inicijativu nasih fan page stranica da se izvrsi pritisak i da konacno izbornik skupi muda i odgovori zasto Misica nema na vidiku reprezentacije kada nam nedostaje takav tip igraca.
  • NKDZ86
    1.4k
    Sutra se najavljuje prolom... Golova!
    I potop... Crnog kvarabaga!
    Ima jedno mjesto!!
  • Crni86
    3.5k
    Kaze skomina na analizi penal na spiki i crveni Pericu ali bez da se var uplice, po njemu je sudac odmah direktno morao povuci crveni.

    Znaci na kraju ne bas male dvije pogreske…. I dobro je reko skomina nema veze sta nisu utjecale na rezultat pogreske, svejedno se moraju uzet u obzir bez obzira kako je utakmica zavrsila. Ozbiljna pogreska je ozbiljna pogreska.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.