• NORTE
    11.4k
    Ako dobijemo Qarabaga očekujem na Gorici 24.8. više od 15 tisuća ljudi.
  • Sajla
    5k
    Gdje je taj ulaz za zapad za godisnjake?Derby

    gledaj desno od fan shopa, prema jugu
  • DrawTube
    4.7k
    sve to nerealno zvuči, do prije 2 godine smo pljeskali na 4000+ ljudi vikendom, sada nam ni četveroznamenkaste brojke nisu dovoljne, strašno kakva promjena

    Za Kranjču s obzirom na kapacitet očekujem veći omjer potražnje / ponude neg za Anfield
  • vjeko1701
    7.9k
    Tek su prošla tri kola i nismo još krenuli u Europi ali znaš ono kad gledaš ekipu i ne vidiš neke slabe točke. Izgleda ko mašina. Krenu zamjene i umjesto pomisli "ajde, možda nekaj napravi" jedva čekaš da taj igrač uđe jer znaš da može napraviti nešto dobro...i tako za svakog igrača.

    E to je dojam koji mi daje ova ekipa. Puno je posla ove sezone pred dečkima. Bit će poraza, bit će loših dana ali mislim da svjedočimo stvaranju ekipe za nove velike stvari.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Šta mislite može li Deni Jurić biti 3. špica? Teško je naći nekoga tko će biti treća opcija na svojoj poziciji, a da ne širi negativu kad ne igra.

    Meni se uvijek činilo da u njemu ima nešto, a onih par minuta protiv Osijeka u prošloj sezoni mi je izgledalo skroz ok.

    Pod ugovorom je, ako ne bi bio bomba u svlačionici možda i pokušati. Problem bi mogla biti visina ugovora, koliko se sjećam njegov je jedan od onih preplaćenih rikverc ugovora.
  • San Lorenzo
    15.3k

    Ne.
    Danas se probalo s Kačavendom, ja se nadam da će se ići u smjeru tog nekog malog, pokretljivog, a tehnički dotjeranog špica...možda nađemo nekog 'Jan Oliveiras' talenta.
  • Paggini
    19.6k
    A jebate ak nema nikog, daj malom Čutuku ili malo manje malom Košćeviću mjesto u ekipi, oba trpaju, oba su potencijali a i naši su. Pa nek igraju, nek osjete.
  • Krizy
    43.1k
    U prva tri kola HNL-a:

    - Prosjek posjeda lopte Dinama je 69%
    - Udarci 42-15
    - U okvir 20-4
    - Velike prilike 13-2
    - Korneri 18-0
    - Prekršaji 37-34
    - Dodavanja 1888-835
  • NORTE
    11.4k
    Svi su zadovoljni, zamislite ako uđemo u LP...
    Klub će riješit financijsku situaciju, nećemo više morat čitat "štednja" kao što se znalo pročitat u zadnjih godinu dana i duže.

    Dodatna financijska injekcija će bit prodaja ulaznica i proizvoda općenito.
    Zato je bitno proširiti i asortiman.

    Momčad je dobra. Pojačali smo se, dio igrača koji su bili višak su otišli "s grbače".
    Imamo novi travnjak koji je strašno važna stvar, a brzina postavljanja novog dokaz da je klub dobro organiziran i spreman radit ozbiljne stvari.

    Cordoba je jako energičan, taj kad zabije na Maksimiru u ovakvoj atmosferi kakvu sada imamo očekujem da počne pokazivat sve kvalitete koje ima i zbog kojih je doveden.

    Strašno mi je drago da je Ogiwara dobio minute, bio je i dobar.
    Pojačanja i ostale igrače čine boljima.
    Imamo taj luksuz da se Ktc čuva za Europu, to je i poanta svega što dinamo radi i kako treba i bit.
    Max je započeo i to me jako veseli.
    Sve je jasno koliko smo široki i jaki kad je i Torrente bio bez minute.
    Rpg sačuvan za Europu.

    Riješit u ovakvom dinamovom stanju te Azere, nisu oni jaki ko mi.
    Ovaj dinamo polako pokazuje znakove ozbiljnog rasta i očekujem da će se to vidjet i na europskom rezultatu i polažaju na ljestvici europskih klubova.

    Mislim da ćemo i u LP imati ozbiljnu ulogu, ima tamo itekako klubova s kojima ovaj dinamo može igrati i uzimati bodove.
    Raduj se plavi narode! Naš dinamo ide krupnim koracima naprijed na svim poljima.
    Miriše zaista onako kako je pisalo na poruci BBB-a, na budućnost bez granica!
    4bo6xri3vj5dbcwh.jpg
  • jedan u nizu
    8.2k


    Kaj točno?
    Da ljudi koji ce si brojati posjetu ce samostalno proci mimo brojaca?
    Da ljudi ni sami ne znaju da zapadu ima poseban ulaz za godisnjake?
    Kakve veze ima klub sa ljudskom ignorancijom?

    Stari, ako netko skuplja dolaske zbog prvokupa, pa valjda ima malo pameti da trazi da mu skeniraju kartu. Ili da rade priceka jos 5-10min u redu nego da ide sa strane.

    Cijele prosle sezone ista prica, svi kasne na tekmu jer je bitnije u dabi popiti pivo nego ucinna vrijeme.
    A koliko sam samo puta usao na drugi ulaz gdje nema zive duse, a prvi ulaz na sjever krcat ljudima.
    Kad su znali otvoriti i drugu stranu kentaura, znao bih doci ljudima i reci odite okolo, nema nikoga. Svi me blijedo gledaju kao da pricam kineski.

    Ako si netko to zeli raditi, neka, ja vise nemam opravdanja za ljude koji kasne, misle da postoji samo jedan ulaz ili koji prolaze mimo brojaca a zele skupljati dolaske.

    Nema veze sa klubom, nego sa ljudskim manjom inteligencije
  • Hnlovac
    1k
    Dakle po onome što piše Krizy Qarabag je izgleda državni projekt koji služi za širenje utjecaja i asimiliranje azerbajdzanskog teritorija

    Ima smisla zašto ih u Azerbajdzanskoj ligi prati ljudi ko i Istru te se pojave samo u Europi i u komentarima, a vjerujem da bi ih 100 Funcuta nadglasalo jer su jaki samo na internetu
  • Vk1986
    15
    Ima li netko da ima problem sa kupnjom ulaznica online? Piše mi da je barkod članske ulaznice već u procesu kupnje i nedozvoljava mi kupnju.
  • Peškaman
    4.2k

    Sačekaj 15 minuta bez ikakvog klikanja i ulaženja na stranicu pa probaj ponovno.
  • Vk1986
    15
    Uspio sam, kako stvari stoje. Tnx :)
  • Mr Anderson
    7.9k
    Šta mislite može li Deni Jurić biti 3. špica? Teško je naći nekoga tko će biti treća opcija na svojoj poziciji, a da ne širi negativu kad ne igra.veselko tenžera

    Teško, obzirom da uopće nije išao na pripreme s ekipom. Mislim da ni sad ne trenira s njima nego odvojeno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.