• Jaki991
    120
    Rile oprosti mi za sve kritike koje sam ti davao zadnjih mjeseci, i dalje ima dinamita u tebi… mozda su ti kritike ipak dobro dosle u jednu ruku
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Ovo je sezona kao nekada pod Bjelicom. Imamo drugu ekipu koja je spremna osvojit s 15 plus bodova razlike, a prva ekipa može igrat ligu prvaka i derbije. Taman s obzirom da imamo 2 kvalifikacijske utakmice i minimum 10 utakmica u ligi prvaka/8 u europskoj ligi. A uz prolaz grupe i još vise. 12 derbija plus te europske tekme sasvim dobra minutaža za startere, a za ove rezerve idealno hnl da igraju
  • don
    5.5k
    petak, Dinamo - Šibenik :starstruck:

    IMG-2642.jpg

    IMG-2644.jpg
  • Ludovic IX
    7.2k
    8 je isto u LP
    . Samo je u ECL 6 u skupini.
  • Dr Hofmann
    833
    ,,Puno je nogometnih trenera, puno je i onih koji imaju rezultat i trofeje. Ali, ja razlikujem trenere po tome kako slažu napadačku igru. Znaš, lako je napraviti obranu, čvrsto iza pa naprijed što bude. To može svatko. Ali, napraviti pravu, napadačku igru, stvoriti automatizme na suparničkoj polovici, stvarati šanse i zabijati golove, e, to je ono što pravog trenera razlikuje od prosječnog", pričao nam je Kuže...

    Ova izjava pokojnog je sve, Dinamo ne igra dobro, dajemo previše respekta protivnicima, postavljamo se kao da igramo u gostima u Ligi prvaka. Svaka čast na tituli, mislim da ćemo i kup osvojiti, ali treba bit realan i pošten, ne igramo dobro, nema tempa, dinamike, agresije u igri, previše solidnih ali limitiranih igrača. Ove sezone je OK na mišiće bilo, iduće već..."


    Evo da sebe poserem malo...Ovo sam napisao nakon prve tekme finala Kupa protiv Rijeke prošle sezone. Znam da nismo do sada igrali europske tekme, ali i tada sam ovo napisao nakon utakmice protiv domaćeg protivnika. Svaka čast Jakiroviću i njegovom stožeru, Dinamo igra kao mašina, vidi se ideja, tempo nam je lud, dinamična igra, brza. Još je puno svega pred nama ove sezone, ali kad treba priznati ljudima da nešto dobro rade digni ruku kao pravi Dinamovac i reci bravo.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Nisu mi jasni više ti koji slikaju na navijačkoj tribini
  • don
    5.5k
    Nisu mi jasni više ti koji slikaju na navijačkoj tribiniZagreb1992

    ni meni
  • Zagreb1992
    1.7k
    Inače nadam se da je sa Petkom sve oke ..u 1. pol se par puta držao za zglob bio
  • M94
    1.2k
    Nisu mi jasni više ti koji slikaju na navijačkoj tribiniZagreb1992

    Ajde da je slikanje samo, pjeva se i jedan lik 360 radi s kamerom i snima. Jos ja onako pokazujem da spusti al ne jbe lik zivu silu. Ovi oko njega isto nista, sve normalno, pa me zabolio qurac u tom momentu.
  • don
    5.5k
    molim ljude u klubu da se ovo ne dešava više..

    IMG-2647.jpg
  • Keyser Soze
    10k
    Tako se potrefilo da ću bit u mogućnosti doći na prvu utakmicu iduće kolo protiv Gorice jer sam van grada do tad , znači propustit ću 3 domaće utakmice u tom periodu, svaki put sam svoje mjesto ustupio. Ako sam dobro shvatio, moram biti na 65% domaćih utakmica + ako ne mogu doći, ustupit mjesta da to dođe do 85%? Neću propuštat utakmice kad napokon dođem u Zagreb, ali me zanima bi li onda 16 utakmica trebalo biti dovoljno za prvokup godišnje iduće sezone?
  • Derby
    267
    Gdje je taj ulaz za zapad za godisnjake?
  • Nogo
    3.6k
    No, u oči upada da u zapisniku nema Marka Pjace. Kako doznajemo, Pjaca se ozlijedio na treningu u četvrtak, dobio je jak udarac, Propustio je utakmicu sa Šibenikom, ali u Maksimiru čine sve da bi bio spreman za Qarabag, prema svemu sudeći, to će i biti. Srećom, nije stradao kao nedavno Mauro Perković, kojega čeka višemjesečna pauza. Još na početku priprema na treningu je stradao i Luka Stojković, očito, žestoki su treninzi u Dinamu, opasniji od utakmica.

    Nema u zapisniku niti Kevina Theophilea, ali kod njega je u pitanju pošteda. S 35 godina na leđima KTC ne može igrati baš svaku utakmicu, a sad kad kreće ritam od dvije utakmice tjedno, Theophile će biti u konkurenciji za europske dvoboje, dok će ove u HNL-u uglavnom preskakati.
  • NitkoBitan
    17k
    "Ima jedno mjesto koje dom je svima nama...."

    Stihovi uz sliku Maksimira/maksimirskog sjevera... ideja za tetovazu 10/10 :ok:

    Da sam osoba koja se voli tetovirat sutra bi si narucio termin.
  • Hnlovac
    1k
    meni su scene sjevera dok pjevamo "Ima jedno mjesto" izgledale kao kraj /odjavna špica neke brutalno dobre serije o Dinamu

    Definitivno da snimam seriju o Dinamu sezonu bih završio uz snimku sjevera kak to pjeva
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.