• Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    12 000 ljudi na Šibeniku na petak !DrawTube

    Baš to! A još i godišnji traju. Ima tu još puno mjesta za napredak, nismo niti svjesni kaj nas tek čeka... Mislim @deda da će se ove sezone češće morati otvarati ZD i/ili SG :grin:
  • veselko tenžera
    2.1k
    Sve ovo bez Pjace, Stojkovića, KTCa, RPGa, oba Španjolca, Pavića i Mikića.

    Siguran sam da bi svi navedeni bili starteri u svakom klubu HNLa, što zbog čiste kvalitete, što zbog perspektive.
  • Boycie
    1.1k
    ak si bio u prva 3 sektora prema sjeveru da, krcati. Prema jugu malo rupa...

    https://i.postimg.cc/qRPJDNvk/20240816-214148.jpg
  • Paggini
    19.7k
    Sad neki moji dojmovi opijeni alkoholnom euforijom.

    Svi smo pisali "alo Mariću nađi neke RPGeve može se to", naravno, ne znajući koliko je to zajeban zadatak. Mogao bih reći da smo upecali još dva RPGa.

    Prvi je Mmaee. To se vidi u svakoj sekundi da lik igra s nestvarnom lakoćom i smirenošću. Način na koji on dodaje loptu, način na koji vodi loptu, način na koji diže kroz osjećaj cijelu obranu ekstremno visoko u presing, način na koji osjeća prostor. Čudesan igrač, već sad se vidi. Od igrača Dinama sam u razgovoru dobio neke dojmove, jedna od njih je da ih je Mmaee sve zapanjio odmah na prvim treninzima, da nisu mogli vjerovati kog se dovelo. A to se i vidi već na prve tri utakmice, K A P I T A L A C.

    Drugi "RPG" je Cordoba. Rob sam prvog dojma jebiga, ali me rijetko zezne. Čim vidim krilnog igrača da primi loptu i krene ju malonogometno rolati, ja sam gotov, prepisujem ti svu djedovinu Cordoba, samo pitaj. Ali bez zezanja, energija kojom je igrao je zapalila cijelu tribinu, svi smo htjeli da mu se da lopta, to je dobar znak, jako dobar. Konkretno je krilo, ali nije glup. Razumije igru, ali vidi se da je tek došao, ali po prvom dojmu - kako udara, vodi, dodaje loptu, zvijer. I dodatno - kad se presvlačio, uzdasi su bili na tribini, lik je građen nenormalno jako. Imao sam dojam da je neki vižljašti mršavac, ali je baš ZVIJER. Dečki, službeno je - imamo tamnoputog crnca za napad!!!

    I treće - moram napomenuti Rileta. U kampu sam bio kao i svi ovdje koji je "DAJ RPGA RILE NA KLUPU", ali ove zadnje tri utakmice lik igra jako, jako, jako dobar nogomet. Imam osjećaj kao da ima profil ovdje na Zoni, sve čita i onda na terenu igra S OSVETOM, kao da je ljut na sve mas hahaha.

    Odlična utakmica, odlična atmosfera, pjesme vrhunski odabrane, ma stvarno prekrasna vecer na Maksimiru.
  • Špicpapak
    25
    Toliko smo jaki da mi je zapravo baš krivo kaj su svi ovi ostali lajbeki jučer pokazali koliko su nikakvi. A ovakvom Dinamu bi baš dobro došlo da se ima s kim borit i još rasti. Imam osjecaj da ce im najjace tekme (izuzev europe) ove godine bit medusobne trening tekme jebate
  • Nino Bule
    13.4k

    Sa sjevera su se vidile rupe prema jugu, vjerovatno su ljudi s kartama za te sektore dosli na stepenice tu di si ti bio
  • Orc123
    7.8k
    Onaj osjecaj kad vidis da je 90. Minuta a ti bi jos barem toliko gledao.....
    Sad nije bilo skoro mjesec i pol utakmica kad je bila pauza i jos se sad sam sebi divim kako sam izdrzao bez svega toga....evo prosao niti jedan sat a ja bi opet da sutra igramo.
  • Plava stijena
    179
    Bome stepenice se ni ne vide koliko su krcate ljudima.
  • Omake
    2.5k
    Reče sada Carevic na presici da treću utakmicu zaredom nismo dozvolili korner.
  • IceMan
    2k
    Moćni smo… moćni.

    Ovaj Cordoba je Der Tiger :starstruck:
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Rile je pravi primjer sta ti znaci kad imas konkurenciju na svojoj poziciji.

    Da mu je Moharrami jedina “opasnost” i dalje bi gledali starog Rileta koji nije briljirao prosle sezone.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Gdje si gledao presicu?
  • Omake
    2.5k
    izbacilo na youtube kanalu.
  • Twisted1
    537

    Gdje si gledao presicu?
    marcio amoroso


    izbacilo na youtube kanalu.
    Omake

    Izgleda da su odrezali carevićev dio.
  • miro
    4.4k
    Ja sam do pred kraj tekme mislio da desno igra RPG :rofl:

    Jos sinu govorim, vidi koja je lik zvijer
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.