• Zagreb1992
    1.7k
    Nakon ovakve utakmice mislim da sad nitko neće moći kukati oko cijene za Qarabag ..Igra je odlična i za to se isplati dati novac
  • Omake
    2.5k
    Kod Cordobe mi se najviše svidila aktivnost bez lopte, konstantni pokušaj utrcavaja i pressing. Pogotovo kada je uzeo loptu Žuti di lik nije bio svjestan šta se dogodilo haha. Izgleda mi brži nego u domovini, vjerojatno kvaliteta terena igra ulogu.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    12k raspjevanih dinamovaca, brutalna atmosfera i prekrasna čestitka Boysima od dečeca na terenu :strong:
    Zagreb i Dinamo dišu kao jedno, pustite me da sanjam i nemojte me probuditi :heart:
    Jedva čekam taj utorak, idemo po tu jebenu LP uz pune tribine :cheer:
  • Medford Hernan
    170
    Na stranu rezultat ali najviše me raduje ovaj presing i izgaranje svih igrača da se dokažu.
    Kvalitetu smo imali svih ovih godina ali ovakvu širinu skoro nikad.
    Bravo za posjetu, lijepa vremena su pred nama!
    Napokon!
  • M94
    1.2k
    Reko sam da ce bit setnja ligom.

    Moci ce se i odmarat igrace za zavrsnicu lige prvaka.
  • San Lorenzo
    15.4k
    A čini mi se da nam je trebao i penal biti sviran...
  • Captain America
    17.6k
    Ovakav Dinamo želim u HNLu. 90 minuta čistog gušta.
  • DrawTube
    4.7k
    Top pjesma! Zarazna melodija a nije žalopojka

    12 000 ljudi na Šibeniku na petak !
  • Nogo
    3.6k

    Samo na onim videima od Cordobe su tereni isti ili gore od Kušek Apaša.
    Ovdje bi njegova brzina koju može i doraditi mogla biti lijepo uklopljiva u sustav. :fire:
  • Plava stijena
    179
    Svaka čast momcima na utakmici. Večeras je zapad dolje bio najkrcatiji od kad ja idem na utakmice, a to je nekih 25 godina. Odokativno bar 10% više od mogućeg kapaciteta. Bio sam s klincem i ušli smo 5 do 9 te završili na stepenicama koje su bile krcate do te mjere da se stvarala ogromna promenada ljudi koji su šetali non stop gore dolje što je doživljaj utakmice mom sinu učinilo nepodnošljivim.

    Nakon pola sata smo morali skočit do maxi puba dovršit gledanje tekme. Zbog čega je ušlo toliko ljudi nadam se da će uprava riješiti, jer ovo je malčice neozbiljno.
  • blubach
    233
    Dobro je ovo bilo.
    Al ima tu još jako puno mjesta za napredak.
    Pohvale u prve 3 utakmice Jakiru što se vidi IGRA, akcije su postojane, kombinatorika je postojana, pressing je postojan, igrači se bore, mentalno mi se čini da stojimo jako jako visoko.
    Što se loših strana tiče, znam da smo igrali sa 3 iza i Rista i Max nisu prvi pickovi za stopere,al na momente to dosta klimavo izgledalo. Jasno, tek je treće kolo, sa Mmeaa se treba sve to i uigrat, ali napravio je Šibenik par puta dar mar što se ne bi smjelo događati previše, a izdvojio bih tu i Mišića koji obrambeno prečesto nekad samo gleda tekmu i uopće ne sudjeluje u toj fazi igre. A zašto je igrao svih 90 min, to ni Bog ne zna dok ti Pavić grije klupu a idealan je igrač čak za cijelo drugo pol u ovakvoj tekmi...
    Kapa dolje Risti, Ademiju (do ozljede) i Špiki, overall vrlo dobro odigrana utakmica, a najosporavaniji od svih, ipak ima još vatre u njima.
    Kulen ko stvoren za drugog/trećeg napadača Dinama, jebiga, nije najspretniji, nije najbrži, nije tehnički najpotkovaniji, ali baš sve nadoknađuje zalaganjem i borbom i zato je bomba od igrača i eto, već na 3 gola.
    Dobar debi Cordobe, brz, eksplozivan, čini mi se da je inteligentan igrač i nos za ić prema golu, mogao bi bit pogodak.
    Na kraju bih samo još izdvojio Petkovu asistenciju, zbog toga se gleda nogomet i to je fakt.
  • hardek
    2.8k
    Ne samo da je brz nego je i jak ko zemlja za svoju visinu i ima nisko težište. Po fizionomiji dosta baca na RPG-a. Mislim da smo otkrili Marićev omiljeni arhetip
  • Marcinko
    595
    I protiv Istre je zicer promašen na asistenciju Sučića, danas sve tri veće prilike koje nisu rezultirale golom (Kača, Cordoba, Ogi) su sve bile na asistenciju Sučića, šteta zbog njega, njemu i Baturinu najviše trebaju brojke zbog veće cijene pri prodaji.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ono kad imas luksuz da si pojacanje lagano uigravas i doziras bez presinga da ti odmah odlucuje utakmice. :party:
    Meni se svidio po prvom potezu kad je morao unazad, ali je loptu dao ipak prema naprijed. Sucic ga je posebno pozdravio prije nego je usao, a i pokusali su mu namjestit onaj gol i izgleda da se dobro uklopio.
    Osporavani igraci i igraci iz drugog plana igraju glavnu ulogu u HNLu i to tako jednostavno mora bit.
    Bravo za posjetu, iznenadenje utakmice za mene. :clap:
  • MarK
    621
    Bravo dečki. Sparno vrijeme, u mislima qarabag, nije se lako motivirati, ali pokazali su strast i želju i riješili ovo rutinski.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.