• Dr Hofmann
    833
    Ma kad su trogloditi i uhljebi. Ustvari isto kao i naši klubovi koji su poispadali iz Europe, nema ni njih a ni naših sudaca nigdje. Pa nije moguće da nijedan sudac ne može suditi Ligu prvaka, Europsku ligu. Ono je penal ko kuća, ali ne, debili ništa ne sviraju. Srećom ta odluka nije imala utjecaj na rezultat
  • Mrvica
    3.9k
    Mislim da ću riječ romantika počet malo češće koristit. :lol: Svaka čast ekipi, dominacija na najjače! :strong: Veseli me gledat ovakav Dinamo.
  • austrijanac
    4k
    Dinamo je prošle sezone imao dosta problema s branjenjem prekida i kornera.

    Ove sezone su to odlučili riješit tako da ne dopuštaju protivnicima kornere uopće.

    Prva tri kola, protivnik nije ostvario ni jedan korner.
  • Jurki
    11.7k
    Da nisam znal koji je rezultat.. s obzirom kak smo stisnuli zadnjih 25-30 minuta.. rekel bi da mi lovimo 2 gola zaostatka.
    Lani smo igrali s istim protivnicima, pa smo igrali ruzan nogomet..
    ove sezone igramo stvarno lijep nogomet i to nema veze s protivnikom.
  • Zoran
    41
    Dinamo je dominantan, Dinamo je moč. Jedva čekam novu utakmicu. Nego molim pomoć…
    neka mi neko napiše riječi nove pjesme ( koja se pjevala oko 70-80 minute)… i na koju melodiju ide… vražje pive i svi smo ju zaboravili od drustva kaj smo jucer bili
  • Danijel1990
    6
    Ima jedno mjesto
    Koje dom je svima nama!
    Tu se godinama
    Za plave navija!
    Zato ne dvoumi se
    Niti dvije sekunde
    Sad te zove Dinamo!
    https://youtu.be/Ok80vwYqqP4?si=XHTu5Zmon60Oc8ue
  • Eduardo
    19.9k
    Kakva rapsodija golova, asistencija i kombinacija. Bruno je upisao asistenciju sezone, a Nevistić i Ristovski su istaknuli legitimnu kandidaturu za obranu, odnosno gol sezone. :clap:
  • Daliban
    1.6k
    Jakir kaže da plan nije baš bio igrati toliko kroz sredinu. :rofl:

    Nadam se da ćemo ovako nastaviti i s vremenom ga uvjeriti da je najbolje mjesto za probijati upravo tamo gdje je najgušće. Šmekerski nogomet.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Samo da se javim.
    Da su otvorili zg, bilo bi i više, i kakve sad osobne, frajer je zbog par osobnih stvorio kolonu.
    ZgDLions

    Ma nitko ne kaze da mi ne mozemo imati 15k na svakoj tekmi. Ja sam se osvrnuo na to i komentirao kako ne mozemo razmisljati o podbacaju ako odjednom ne skupimo 10k ljudi na sibeniku.
    Ako sljedecu tekmu bude 9k ljudi to ce i dalje sjajna brojka, a neki ce komentirati kako je podbacaj jer je tekmu prije bilo skoro 12k
  • ShanKu
    734
    Odlična je nova pjesma! Bravo za Boyse! Uživao u svakom trenutku utakmice, i prije i poslije.. :clap:
  • mlinchica
    1.8k
    Kako nam se bliži europska utakmica, Brunči nam se zagrijava. Koliko je peta odigrao u 1. pol.? :lol:

    Meni su svi na terenu bili odlični. Pozdravljam odmaranje KTCa, nadam se i češće ove sezone, fali Max. Mmmmae i Max, željela bi ih češće vidjeti u paru.

    Cordoba je show. Mislim da su njega totalno svi gledali s ogromnim osmjehom na licu. Ono, kad čekaš samo da lopta dođe do njega “daj Cordobi, opet juri naprijed”. Kakvo osvježenje! Nadam se da će nam isporučiti pobjede.

    Ali najviše od svega želim, počnite štedit Miška. Ne može ga se toliko raubati ponovo. Sve mijenja, njega nikako. Ima širine i mora, mora, biti mjesta za njegov odmor ove sezone, kao i za KTCa.

    Šibenik mi se baš sviđa. Nisu nam mogli ništa ali se nisu predali, čekaju šanse i brzo se prebacuju kada ju dobiju.
    Za razliku od Rudeša, ovaj “drugoligaš” izgleda potpuno drugačije i spremno za sezonu. I želim Careviću da ostane dolje cijelu sezonu, da ga ne povuče “srce” kad ga budu ovi dolje zvali (a zvat će ga ubrzo) jer mu je to bolje za karijeru, a očito i za sam Šibenik. Ta starija tovarska ekipa mi je puno simpatičnija od ovih novih :roll: .

    Gledala jučer na tv-u tekmu i ok, Šibenik nam je drag, ali da će se toliko ljudi ukrcati na utakmicu sa Šibenikom, dok je hrpa ljudi još van Zg, je za šešir dolje, Dame i Gospodo! Ovo je rezultat simbioze s navijačima.
    TV je grmio jer je sjever grmio od početka i ne može se tolika masa utišati niti krivo postavljenim mikrofonima, niti izbjegavanjem puštanja kadrova tribine u live prijenosu.
    A, malo po malo, zapad će se pretvoriti u “istok” :victory:

    Volim te Dinamooooooo!
  • eol12
    588
    Slažem se za Carevića, isao mi na živce dok je bio kapetan dolje, al to je normalno, ali s respektom priča o Dinamu, realan je, a bome mu i trenerski rezultat daje na značaju jer Šibenik već sada pokazao da nije prvi favorit za ispadanje.
    Pohvala za novu pjesmu s kraja utakmice, sviđa mi se.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Cordoba je šprih, obožavam igrače koji se katapultiraju ko on, takvih mi nemamo. Nije bitno jeli netko najbrži na 50 metara, bitnih su prvih 10.
    Mi to nebi dobili ni s Pašalićem ni Šotičekom.
    K tome vidi se da zna nešto, ima dobar udarac, čvrst je, željan je igre. Kad se potpuno adaptira na Europu, biti će top pojačanje.
  • vjeko1701
    7.9k
    Kod njega mi se sviđa da je s loptom uvijek u pokretu, pa makar neka lagana finta. Nema ono da primi loptu, stane i onda gleda kaj će. Ima dobru promjenu smjera i eksplozivan start. Udarac se također čini solidnim.

    Drugim riječima, fizikalije i talent se čine da su na mjestu, sad je samo pitanje karaktera i prilagodbe. Ako se prilagodi na ovu sredinu i ako ima karakter koji će se uklopit u ekipu, imamo pojačanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.