• Peškaman
    4.2k
    Prošle godine smo se na ovakvim utakmicama 'mučili'.
    Ako se po jutru dan poznaje,moćni smo.
  • ibro1986
    150
    idemo napunit maksimir i u utorak zgazit taj qarabag
  • San Lorenzo
    15.4k
    Vrhunska utakmica, mislim da nisam osmjeh skidao s lica 70/90 minuta.
  • Jaro
    7.3k
    Ok, samo je poluvrijeme odigrao, ali Cordoba je bas tip igraca koji pase Ristovskom, svaki napad mu otvara prostor. Tekma bez slabe tocke.
    Jakir samo mora zadrzati ovaj pozitivan naboj da se svi trgaju nebitno igrali od pocetka ili usli malo kasnije.
  • Dino
    2.6k
    Malo ste mi prepozitivni decki, jel sve okej tu? :lol:
  • cibona
    2.9k
    O Dinamo, mi volimo, i za njega živimo!! Bez njega ne bi bili sretni, jer on je ponos Grada mog!!

    Sjever i Zapad danas :100: :fire:
  • Orc123
    7.8k
    Dobar šut ima Cordoba, ima tu velike rezerve, pogotovo kad ce u 433 dobiti izolacijske slucajeve 1 na 1....bravo za Kuleta, zabio jako tezak gol.....Ogiwara se trudi ali mu ne odgovara igra kakvu igra Dinamo...on bi dusu dao za neku kontrasku ekipu....mislim da ce ovakav nogomet vise pasati Oliverasu nego njemu koji je jaci na lopti i tehnicki potkovaniji, pogotovo jer se voli uvuci u sredinu....
  • recikaj86
    352
    Kakva sreca medu svima nama, ovo smo mogli samo sanjati i neka još traje.
  • rioda
    4.8k
    Danas 12.000, a mislim da ima još potencijala za rast na ovakvim tekmama :strong:
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Cordobino primanje lopte,pa rolanje pa dodavanje podsjeca na Sammira nekad :cool:
  • Jurki
    11.7k
    Mogli smo do vrha napuniti Đakovicevu mrezu.. al s obzirom da je to Šibenik u pitanju, bilo bi mi malo krivo da smo ih bas unakazili.
  • Riot
    1.9k
    Malo ste mi prepozitivni decki, jel sve okej tu?Dino

    Dođe mi da krenem trovat tu čisto da ne osvane snijeg ujutro!!
  • Petar86
    884
    sad ce Daliban
  • Dr Hofmann
    833
    Bravo, bravo, bravo...Još prije par mjeseci smo se jebeno mučili u ovakvim tekmama. Svaka čast svima, a mali Cordoba bi mogao biti pakao od igrača.
  • Nogo
    3.6k
    Baš izgledamo moćno i jedva čekam Qarabag da krenemo i vidimo kako stojimo u europi.
    Cordoba lijep debi i mogao se upisati u strijelce.
    Jaka, baš jaka konkurencija je u ekipi kao nikada do sada. Ja se nadam da će ostati ovaj naboj i dalje. Biti će za svega ponešto.
    Stojkovića tek trebamo upoznati, a i 3.napadač bi dobrodošao da malo zaoštri konkurenciju u napadu!

    Izgledamo hebeno i nitko nam nije ravan u hnl-u!
    Bravo Dinamo! :fire:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.