• deda
    32.5k
    Da
  • igorvg1989
    73
    NE MOŽEŠ DOĆI NA UTAKMICU? PREPUSTI SVOJE MJESTO

    Još jednom podsjećamo sve članove godišnjih ulaznica kako je klub od ove sezone uveo mogućnost prepuštanja svog mjesta na tribini u slučaju nemogućnosti dolaska na utakmicu. Oslobađanjem svog mjesta, mjesto se vraća u slobodnu prodaju, a po aktivaciji Programa vjernosti koji je u završnoj fazi priprema, za taj potez ćete biti nagrađeni određenim brojem bodova unutar programa. Mogućnost ustupanja svog mjesta moguće je obaviti do petka, 16. kolovoza na dan utakmice, do 12:00 sati.
  • NKDZ86
    1.4k
    cijene za europu su paprene.
    usporedbe radi cijene za Anfield:
    https://www.liverpoolfc.com/tickets/european-match-prices europa 23/24
    https://www.liverpoolfc.com/tickets/match-day-premier-league-prices prvenstvo 24/25

    svaka riječ je suvišna o pravdanju istih na ruševini gdje nema krova niti wca, gdje pločice padaju, itd.
  • GZomanid
    685
    Piše negdje na stranicama da je samo do 12h?
  • deda
    32.5k
    A da promijenili su, valjda ćemo to sad standardizirat da se zna pred svaku tekmu.
  • deda
    32.5k
    Gdje si ovo našao?
  • din
    442
    lijepo si ti usporedio Liverpool s Dinamom, njima nije cilj neke velike zarade na ovim pojedinačnim cijenama jer je tamo 85% stadiona rasprodan s godišnjim kartama, a u ovih 15% ako uspiješ do karte ti je koda si osvojio lijepi iznos na eurojackpotu kolika je potražnja. I oni su ove sezone digli cijene gdje su se navijači jako bunili, a tko se ti tu buni? Ljudi na društvenim mrežama? Ako klub želi povećati prihode mora dići i cijene karte, ako nekome ne odgovara ne mora doći, cijene se znaju već od početka 7. mjeseca. Mi ne znamo koliki su troškovi za održavanje utakmica ni ništa, jedino što mi znamo je govoriti gdje su pojačanja od 4 mil eura, koda igramo football manager
  • NKDZ86
    1.4k
    svaka čast, znači opravdavaš cijene za engelsku ligu, njihove plaće, njihov komfor na stadionu i našu situaciju, stvarno svaka čast. cijenu su malo skuplje od naše i tebi je to oke? čudo
  • din
    442
    ne opravdavam ja nikoga, a ono što ti govoriš razumijem, ali moraš razumijeti klub koji će napuniti stadion do zadnjeg mjesta na tih nekoliko europskih utakmica i nešto zaraditi, dok ti uspoređuješ eng ligu gdje je njima svaka tekma rasprodana i gdje se vrti enormna lova, i ta lova od prodanih karata je njima gotovo ništa, dok jednom klubu u Hrvatskoj puno znači
  • TresnjevkaZG
    684
    Dosadan si, znalo se kakve ce cijene biti jer je to bilo jasno iskomunicirano. cemu sad tolika drama
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Potražnja i prodaja će reći sve o tome.

    (Moja procjena - prodat će se preko 80% kapaciteta i cijene se pokazati opravdanim
    Neki tip

    Sve stoji sto si napisao.

    Ali glavno pitanje je i to je pitanje za upravu kluba:

    Je li cilj ulazak u ligu prvaka? Je li cilj povratak navijača i veća brojka na Maksmiru.

    Liga prvaka nosi financije, 40 miljiuna eura. Pa valjda ti je to cilj, a da bi to uspio treba rasprodat stadion za najvazniju utakmicu kako bi atmosfera oko kluba i za igrace bila sto bolja i kako bi oni to lakse odradili.

    Ovako ispada da je upravi cilj samo zarada a ne povratak i priblizavanje navijaca stadionu.

    Sjetim se uvijek utakmice Dinamo Chelsea i mi smo tu utakmicu dobili iskljucivo jer su igraci bili nabrijani zbog atmosfere i cijeli stadion je disao kao jedan i izvukli smo pobjedu.

    Tako treba biti i za ovaj playoff jer ta utakmica i taj prolaz donosi novac

    Stadion ce biti vjerojatno rasprodan a mozda i nece i to iskljucivo zbog prevelike cijene karata i to ce biti iskljucivo krivac uprava i to treba reci.

    Cilj ti je valjda povratak navijaca i pun stadion a onda ce igraci na krilima navijaca i punog stadiona napravit iskorak i donijet zaradu.

    Treba se ulozit da bi se zaradilo, treba i stedit da, ali treba i procjenit kad i gdje a na ovakvim utakmicama se to ne radi.

    Moglo se komotno slozit paket ulaznica po pristupacniijoj cijeni i za Sibenik i playoff i stadion bi bio rasprodan bez problema za obje utakmice.

    Marketing je ovdje po meni zakazao.

    Zakljucak: treba podrzat upravu i igrace i ne treba biti stalno negativan ali neka kritika i ideja je uvijek dobrodosla i uprava je do sad napravila odlicne stvari, osnazio se dinamo po pitanju navijaca osjecaja pripadnosti, clanova, pojacala se prva ekipa, juniori skola nogometa, radi se na izgradnji stadiona i rade se odlicne stvari, i bit ce gresaka.

    Upravi i igracima puna podrska a na nama je da se mobiliziramo i guramo ovu ideju ove ciljeve da se ostvare i to svatko pojedinacno od sebe i svojih najblizijih za boljitak kluba.

    Nema veceg kluba od dinama.
  • Ludovic IX
    7.2k
    ja ću uvijek dat lovu za dinamo na maksimiru nego za liverpoool protiv bilo koga. ideš gledat dinamo a ne na balet. komfor na stadionu je nešto što svi zelimo ali cisto zbog još ljepšeg dojma, osjećaja dok gledaš dinamo a ne zato što tu moram na toi wc..

    dinamo na livadi je meni vrijedniji nego liverpool na anfieldu
  • Liks90
    1.9k
    Oko 1590 ulaznica ostalo za sjever, zapad ostalo 1145
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Samo bih zamolio da se mitomanije o utjecaju publike smanje na minimum. Nije Dinamo dobio Chelsea zbog publike i atmosfere kao sto nije prosao Tottenham zbog nedostatka iste.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.