• Tradicija bunta
    6.4k
    Sve pet za ovu sezonu. Činjenica je da unazad koju sezonu cijena godišnje je bila smiješna. Jasno mi je i da se grupna faza mora platiti, samo ja se bojim riječkog scenarija prelaskom na Kranjčevićevu i jednog dana na novi Maksimir.

    Tko ne zna, da se ponovim, godišnja za Z Rujevice s članskom prošle sezone je bila 250, ove 500 eura bez Europe.
    Cosey

    Oni koji određuju cijene ulaznica su i sami bili navijači i dolazili na stadion, a kod određivanja cijene se, između ostalog vode i reakcijama ljudi koji karte i kupuju. Nije se nitko sjetio sam od sebe postaviti ovakve cijene, već se tražila i povratna reakcija tribina oko njih. Naravno da nije moguće pitat 20 tisuća ljudi za mišljenje jer netko odluku donijeti mora, al siguran sam da to nije odokativnom metodom ovako određeno. Ako se i pogriješilo ili pretjeralo, uvijek može bit korekcije ako postoje zdravi logični argumenti za to.

    I ako se pokaže da su ove cijene stvarno previsoke i da utječu na brojnost na ozbiljnom uzorku utakmica sigurno će biti pitanja o tome. I sto puta je manja šteta i reputacijska i svaka druga da se tome nekako doskoči. Nije nikakvo zlo da se pogriješi s procjenom. Zlo je da se pogriješi pa se čovjek pravi lud i brani odluku samo da ne prizna grešku. Mislim da bi svima bilo draže da postoji ta razina ljudskosti i u klubu i na tribinama da se greške priznaju i ispravljaju, a ne da se sumanuto tjera inat.
  • Liks90
    1.9k
    Cca 1395 ulaznica ostalo za sjever, za zapad ostalo 775
  • 1986-Pl
    192
    Koliko je za jug otislo?
  • Papastrumf
    12.2k
    Prodaja gotovo identična kao i protiv Istre u isto vrijeme.
  • DrawTube
    4.7k
    S tim da je na Istri sigurno 200ak ljudi koji su čekali za kartu i bar 10% godišnjaka odustalo u zadnji tren

    40ak ja mislim, doći će i funcuti na brojku 60-70 što je lijepo za petak

    @ivanzg a znam da je ali stavljam se u cipele nekog tko mora potegnut iz šibenika, vjerujem da se mora krenut već u 16 sati iz Ši, a da je vikend ocekivao bi i ja 200
  • NitkoBitan
    17k
    Zapad opasno kapa. Do same tekme bi mogao bit vrlo blizu rasprodaje.
  • ivanzg
    129


    Nakon 2 pobjede, gostovanje kod prijateljske grupe i grada bez obzira na petak i 21 sat to bi bila mizerna brojka.

    Nadam se da će ih biti barem 200
  • Liks90
    1.9k
    funcuta dolazi 150-200
  • Liks90
    1.9k
    14h

    Sjever ostalo 1360, zapad 728
  • Mazalo
    176
    3 za sjever su u džepu!!
    Svi na tribine!
  • ShanKu
    733
    Koliko Funcuta stiže?
  • Šteco
    680
    Frend ne može i hoće ustupiti kartu, ali mu ne nudi za današnju utakmicu, samo ta PO. Prošli put se moglo do 16h, sada nije? Ili nešto krivo radi?
  • deda
    32.5k
    Do 12h se moglo
  • Tundra
    691
    Do 12h se moglodeda

    pa ti si na ovom forumu napisao do 16 sati i onda obrisao upis
  • deda
    32.5k
    Da, nazalost klub je promijenio odluku. Odsad će biti do 12 na dan tekme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.