• deda
    32.5k
    Oko 3.000
  • tigric
    280
    koliko je za jug prodano?
  • deda
    32.5k
    24
  • Neron53
    589

    Kako bi bilo manje 300 ljudi na tribini da godisnjaci nisu prepustili 300 ulaznica a drugi ih kupili?
    Pa tih 300 bi se prodalo tako i tako iz "slobodnih" ulaznica.
    Tek kad su sve ulaznice rasprodane, tek onda prepustene i ponovo kupljene ulaznice rade razliku u broju prisutnih.
  • deda
    32.5k
    Da, to sam i odgovorio HNLovcu.
  • Neron53
    589
    Napisao si da bi bez tih 300 ustupljenih ulaznica , na sjeveru bilo 300 ljudi manje.
    A to jednostavno ne stoji :)
  • deda
    32.5k
    Priznajem lapsus u pojašnjenju.
  • Liks90
    1.9k
    1665 ulaznica cca ostalo za sjever
  • Neron53
    589

    Sorry na ispravku.
    Nije mi bila namjera kontrirati ,nego , posto se tebe ovdje slusa i vjeruje...da ljudi nesto ktrvo ne zakljuce :)
  • deda
    32.5k
    Ma nemaš frke, jednostavno je ovo sad malo zakompliciralo praćenje prodaje ulaznica pa je teško ljudima objasniti koliko je prodano, prepušteno, bla bla. Ali mislim da je to dobra stvar pogotovo za sjever jer će biti puniji pogotovo na tim tekmama kad bude rasprodan.
  • NitkoBitan
    17k
    Bit ce ogromna guzva na karatani prije tekme, mark my words.
  • Salva
    2.5k
    Možda je i napisao netko već, koliki postotak godišnjaka je bio na Istri?
  • bezvangori
    174
    Ne mogu naći gdje je odgovoreno na to, ali frend se učlanio prije par dana tako da nema fizički člansku iskaznicu kod sebe. Kako on može kupiti online kartu za utorak?
  • deda
    32.5k
    Ako je registriran na ulaznice.hr i ako je imao člansku prošle godine mislim da ne bi trebao biti problem. Ili neka nekom u Zg pošalje račun i osobnu da mu podigne broj barkoda na štandu pored karatane.
  • Crni86
    3.5k
    Ne mogu nigdje pronaci rok do kad je aktivna opcija ne dolazim na tekmu za tekmu sa sibenikom. Jel kao i sa istrom danas do 16h?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.