• Zagabria
    251
    Za neke stvari nema oprosta. čestitka za rođendan nije primjerena.... Tata apsolutna legenda, a on je Niko i ništa postao.
  • FrenchMontana
    625
    Ovo je bio prvi komentar al cini mi se da je brzo izbrisan. Ja sam mislio da smo prezivjeli vremena cenzure :zip:

    IMG-9164.jpg
  • Bosskovitz
    11.7k


    Objava za utakmicu protiv Šibenika ne bi se složila.

    Ali da ne spamamo, Mamića i njegovih poltrona više nema u klubu i čestitka Niki je definitivno dobrodošla, a to se vidi i po reakcijama i komentarima navijača. Uspoređivati njega i Brekala je pomalo degutantno; jedan je doslovno potjeran iz Dinama i prisiljen otići u Hajduk, drugi se nadurio i svojevoljno otišao te transferom šutnuo Dinamo u trenutku kad smo bili najslabiji. Ako je nekome lakše vjerovati da je Niko svojevoljno otišao u Hajduk jer je to bila njegova želja, slobodno, ali istina je puno drugačija i okolnosti tog vremena danas bi, nakon svega kaj smo od tada prošli, svakom Dinamovcu trebale biti jasnije nego ikad prije. Tu ću stati, nije za ovu temu.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Odvratna čestitka

    prisiljen otići u HajdukBosskovitz

    :rofl: :rofl:
  • Paggini
    19.7k
    Izdaja nema rok trajanja
  • xavier
    12k
    Za neke stvari nema oprosta. čestitka za rođendan nije primjerena.... Tata apsolutna legenda, a on je Niko i ništa postao.Zagabria

    Možda je za nepopularna mišljenja, ali meni je u cijeloj priči Niko, usprkos tom nesretnom odlasku u Hajduk, apsolutno pozitivniji lik od Modrića.

    Kažem ponovno, nije mu to trebalo i usprkos revoltu prema Mamiću, moglo se to odraditi i na puno elegantniji način, ali bilo je tu jako puno pristisaka s raznih strani koji malo mijenjaju kontekst cijele priče. Uz to, Niko nikad nije krio tko je i za koji klub navija. Svi se sjećamo majice koju je nosio ispod dresa dok je bio tamo, a malo nakon odlaska u Englesku pitali su ga prati li događanja u HNL-u i što kaže na Hajduk, a on je odgovorio "ne pratim Hajduk, u Hrvatskoj me zanima samo jedan klub, a to nije Hajduk".
  • don
    5.6k
    sam biraš di ideš

    čestitka = :vomit:
  • dumitrumitu
    1.3k
    Mislim da je Nikin odlazak još gori nego Brekalov. Brekalo nije toliko bitan, dok je Niko u trenutku odlaska značio puno više Dinamovim navijačima.
  • nemapredaje
    3.2k


    Ovo je uvreda i njima nije mjesto na društvenim mrežama.

    Da se razumijemo, i sam mislim isto, ali tome nije mjesto na društvenim mrežama.

    jedan je doslovno potjeran iz Dinama i prisiljen otići u HajdukBosskovitz

    On je bio potjeran iz Dinama, ali ga nitko nije tjerao u Hajduk.
  • deda
    32.6k
    Dečki mi smo gospoda i red je Niki čestitati rođendan.
  • don
    5.6k
    Ovo je uvreda i njima nije mjesto na društvenim mrežama.nemapredaje

    :lol:

    a šta bi ljudi trebali, ruže slati? Puno, puno gorih komentara bude na društvenim mrežama, čak i na službenoj stranici kluba pa su idalje tu.

    Dečki mi smo gospoda i red je Niki čestitati rođendan.deda

    jel se čeka onda i Brekalov rođendan ili
  • FrenchMontana
    625
    moguce da, al bio je jedan korektniji isto uklonjen.

    Stari mu je ikona, ali on se mora nositi s posljedicama svojih postupaka i to je u redu.
  • badjibadara
    3.1k
    I Zokiju je rođendan za mjesec i pol... Da i tu budemo gospoda?!
  • Hnlovac
    1k
    Bezveze čestitka. Sad smo opet dali materijala petoj koloni i piskaralima da kenjaju par dana umjesto da u potpunom miru pogledamo azere i bugare i gledamo što ćemo sa Šibenikom
  • Crusades1986
    11.9k
    Jel morate i od ovoga napravit filozofiju jebote
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.