• rioda
    4.8k
    Po meni, za reviju je ok što je javno objavljeno jer je u našim medijima standard da imaš cjenik za oglašavanje, a ovo je vrlo blisko recimo nekom tiskanom mediju. Za Ramljak ne znam, a za Brazil mislim da je bila logika privući manje firme koje se vjerojatno ne bi javile da nije bilo cijene jer bi mislili da je iznad njihove mogućnosti, a ova cijena je ipak bila mnogima prihvatljiva
  • Pop corn
    8.1k
    Po meni, za reviju je ok što je javno objavljeno jer je u našim medijima standard da imaš cjenik za oglašavanje, a ovo je vrlo blisko recimo nekom tiskanom mediju. Za Ramljak ne znam, a za Brazil mislim da je bila logika privući manje firme koje se vjerojatno ne bi javile da nije bilo cijene jer bi mislili da je iznad njihove mogućnosti, a ova cijena je ipak bila mnogima prihvatljivarioda

    tako je
  • austrijanac
    4k
    S obzirom da se VIP ove godine rasprodao, siguran sam da si među njima mogao pribaviti dosta kontakata preko kojih si mogao direktno ponuditi nešto, bez izlaženja s cijenama van.


    Pogotovo za Ramljak i Brazil.

    Za tiskano ne ulazim, jer nemam znanja dovoljno oko toga, no na prvu mi se čini "neiskusno".

    Ramljak i Brazil, siguran sam da se neka vrsta cold reach out kampanje mogla odraditi s kontaktima, pogotovo iz VIP sektora koji je očito jedan od ciljeva nadolazećih godina.


    Iskreno, marketing dio je i dalje u jako lošem stanju, pogotovo sa silnim greškicama koje se potkradaju (i ponekim javnim istupima koje određeni zaposlenici imaju, no to se popravlja), te se nadam skorom uzletu i tog djela.

    Ništa zlonamjerno, da nebi bilo.
  • superhik
    11k
    Kolega @austrijanac ima pravo. Izlaženje van sa cijenama obično ide nakon nekog pitcha. Priprema za njega i feedback koji dobiješ na njega daje ti poziciju za određivanje cijena i ponude, ovisno o moći onoga kome prodaješ uslugu.

    Isto tako ako netko uzima mjesto za oglašavanje na godinu dana, ne ide ista cijena kao za onoga tko uzme jednom oglasno mjesto.
  • Crni86
    3.5k
    Jedva cekam vidjet video predstavljanja Cordobe. Ocekujem barem muziku iz narcosa, ovaj video ima bas velikih potencijala postat viralni hit.
  • mali M
    5k
    A dobro, realno svi ste u pravu, s druge strane onaj tko želi sponzorirati klub neće tražiti po LinkedInu kolka je cjena nego kontaktirati klub pa će tamo dobit cijenu i za periode i razine...
    Ovo s klincima u Brazilu je nešto novo pa su htjeli vjerojatno i predstaviti javnosti i tu mogućnost. Uglavnom ja ne vidim tu sad neku drama pogrešku u javnom iskazivanju cjena, ali da se može bolje, s logike marketinga, uuuuuuvijek se može bolje

    Ocekujem barem muziku iz narcosaCrni86

    Nadam se da nećemo bit tolko glupi... To je nama ovdje kao guba-zeka al zamisli da si igrač kojeg klub predstavlja sa muzikom narkokartela i sličnih gluposti... Još najbolje da stoji kraj njega karton od Al Pacina sa napudranim nosom i šmajserom...
  • Crni86
    3.5k
    a je slazem se, skakljiva je granica ovdje izmedu necega sto moze ispast skandali i necega sto moze postat pozitivni hit.
  • Crni86
    3.5k
    Klub bi trebao cestitati svim hrvatskim predstavnicima na medaljama na olimpijskim igrama, a ne samo dinamovcima.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Svi hrvatski predstavnici bi trebali čestitati Dinamu, a ne samo dinamovci
  • Crni86
    3.5k
    pa u trenutku osvajanja te medalje oni predstavljaju hrvatsku. Kaj nije dosta nekih podjela? Naravno da ces svojima jos vise tepati, ali u cestitki na medalji s oi osobi koja je predstavljala hrvatsku ne vidim nista lose, vec da pace poticemo jedinstvo kada smo svi pod jednom zastavom. Onda kad vaterpolo repka osvoji cestitat ce se samo imenom i prezimenom dinamovcima?

    Kada se predstavlja hrvatska ne bi trebalo biti podjela na sjever i jug. Dinamo i hajduk i sl.
  • The Undertaker
    5.1k
    Ako već čestita, klub treba čestitati svima, bez iznimke.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Ne da nije dosta podjela, nego tek počinju. Hrvatska je relativno mlada zemlja i osjećaj za rivalitet nije dovoljno razvijen jer se dugo brijali na zajedništvo. Zato imamo tu pahuljice koje se čude da nam u Osijeku spominju majke pred derbi ili ne žele prodat Miereza.
  • Crni86
    3.5k
    i kakve to veze ima sa nastupima HRVATSKIH sportasa na OI? Znaci treba dodatno poticati podijele? Nije li ova garnitura kada je preuzela vlast spomenula da se treba raditi na odnsou sjevera i juga?

    Pa valjda smo mi svi dinamovci hrvati? Onda je neko hrvatsko postignuce i nas uspijeh kaj ne?

    A svi hrvati nisu dinamovci i sasvim mi je logicno da svaki hrvat nece cestitat dinamu.
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mlađi referent i kakve to veze ima sa nastupima HRVATSKIH sportasa na OI? Znaci treba dodatno poticati podijele? Nije li ova garnitura kada je preuzela vlast spomenula da se treba raditi na odnsou sjevera i juga?Crni86

    Upravo tako, klub bi trebao biti iznad tih podjela, uostalom to su prije svega hrvatski sportaši, građani Osijeka, Splita, Rijeke itd., njihovo nogometno opredjeljenje je sekundarno, ako je uopće važno.
  • Progressive overload
    81
    Molim marketing da se riješi zvuk na presicama. Na YouTubeu na max a jedva se čuje. Hvala
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.