• Juznjak
    3.8k
    Pokušavam naći riječi da ocijenim ova pitanja novinara, a da pritom ne uvrijedim te ljude. Ne ide mi baš. Ti ljudi su stvarno retardirani, zamisli da ti je posao pročitat neki komentar na facebooku i pitat trenera Dinama za mišljenje o tome ili pored svih mogućih informacija pitat u kojim će dresovima nastupit Dinamo. Što je sljedeće? Kojim se šamponima tuširaju? Stvarno jad i blijeda, a prije svega sramota da ti ljudi imaju ikakvu plaću.
  • Crni86
    3.5k
    jos bi razumio da dinamo igra sa nekim petoligasem pa je tekma sama po sebi nezanimljiva. Ovo je derbi ovoga kola gdje se susrecu 1. i 4. momcad prosle sezone, neugodno gostovanje za nas. Vezano uz utakmicu ravno 0 pitanja. Mlada dama je cak pitala najkonkretnija pitanja.

    Kakve veze imaju tovarski navijaci sa presicom za utakmicu dinamo-osijek? Kakve? Kako te kao novinara to nije sram uopce pitati? Ako je to najbolje pitanje koje su svi novinari skupa uspijeli smisliti za ovu presicu, pa onda se stvarno vise ne cudim sta su clanci takvi kakvi jesu. Valjda uzimaju SF pisce da pisu clanke umjesto pravih novinara.
  • Progressive overload
    81
    Tko je onaj zadnji novinar bio, ono njegovo pitanje za Jakira o navijačima Hajduka na Faceu. Pa kaj je s glavom?
  • Bosskovitz
    11.7k
    Meni je u cijeloj toj priči s novinarima koji su na presicama (a tamo su nažalost samo ovi standardni Večernji/Sportske/Germanijak, nema Indexa, Neta i ostalih digitalaca među kojima se nađe i kvalitetnijih novinara) fascinantno koliko nevjerojatno ofrlje oni rade svoj posao.

    Znači da ne odeš tu na Zonu, na sportnet, pa barem pokupiš dva-tri dobra pitanja u tjednu za postaviti na presici. Staviš prompt u ChatGPT, od 20 pitanja bit će jedno koje vrijedi. Pogledaš presicu nekog engleskog ili njemačkog kluba pa pokupiš neku ideju od njih.

    Fascinira me koliko njih uopće nije briga za to kaj rade i ne trude se čak ni odglumiti da ih je briga, naučiti nešto, fake it 'till you make it... ništa. Uvijek istih par glupih pitanja. Kao ono kad su pitali Sopića hoće li Rijeka krenuti na gol od prve minute pa im je odgovorio "Ne, od 18. minute. Čekat ćemo 18. minutu i onda ćemo krenuti". Ne govorim čak ni o nekim analizama za koje je potrebno znanje i vrijeme nego doslovno smisliti 3-5 zanimljivih pitanja svakog tjedna.

    Čast iznimkama, naravno. Ne volim kad se sve trpa u isti koš pa nije ni u redu prema dobrim novinarima da ih se trpa u koš s lošima.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Kakve veze imaju tovarski navijaci sa presicom za utakmicu dinamo-osijek? Kakve? Kako te kao novinara to nije sram uopce pitati? Ako je to najbolje pitanje koje su svi novinari skupa uspijeli smisliti za ovu presicu, pa onda se stvarno vise ne cudim sta su clanci takvi kakvi jesu. Valjda uzimaju SF pisce da pisu clanke umjesto pravih novinara.Crni86

    Koje je bilo pitanje?

    A pitanja su na razini jeste li spremni za utakmicu. Pa nije ni čudo kaj je Sopić popizdio prošle godine, a onda se javi HND jer je počinio ne znam kakav grijeh.
    Plus kaj među novinarima koji se bave nogometom cijelu karijeru vlada opće nepoznavanje materije što mi je uvijek bilo fascinantno. Baviš se s tim, a o tome nemaš pojma tj. znanje ti je do razine ako momčad bude više napadala bit će opasnija po gol ili treba doći do pogotka igrom.
  • Crni86
    3.5k
    Koje je bilo pitanje?Mali Zeus

    Nesto u stilu da su hajdukovi navijaci na facebooku nakon jucerasnje utakmice sa slovacima cestitali dinamu na novom naslovu. I to je bilo drugo i zadnje pitanje na cijeloj konferenciji.

    Prvo pitanje je postavila neka dama oko kadra, tko je na raspoloagnju a tko nije kao.

    Al bas ovo kaj boss kaze, uz svu tehnolohiju danas se tolko lakse pripremis, a oni su sve gori i gori.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Meni je najbolje pitanje ipak bilo do kad je potpisao Petko, pa im je Marko rekao mogli ste vidjeti na dresu i opet ga pokazao.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Ne znam jel tko primijetio, jedan jako fini touch se provlači kroz službene objave od kraja prošle sezone.

    Defining the new era, jednostavni pečat na slikama. Suptilno se stavlja, npr. na slike novih igrača, a sve pohvale da isti nije stavljen na sliku pozdrava s Brodićem. Time se poručilo da Fran nije otjeran kao dio definiranja nove ere.
  • cibona
    2.9k
    Mislim da bi dinamova službena stranica trebala čestitati svakom Hrvatu koji je osvojio medalju na OI, a ne samo Dinamovcima. Isto kao što se nakon uspjeha nogometne reprezentacije čestita cijeloj ekipi kao kolektiv, tako bi se trebalo čestitati i svakom osvajaču medalje.

    Trebamo biti gospodski klub, a ne kao oni dolje koji broje krvna zrnca pri svakom koraku.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Mala greška na instagramu. Admin objavio istu objavu dvaput.
  • Zagabria
    251
    Mislim da nije bilo potrebno objavit čestitku za N.K na službenoj stranici....
  • Bosskovitz
    11.7k


    Gotovo tisuću ljudi u prvih dvadesetak minuta nakon objave ne bi se složilo :)
  • dumitrumitu
    1.3k
    Kad je Brekalu rođendan? Jel i njemu ide čestitka?
  • badjibadara
    3.1k
    Gotovo tisuću ljudi u prvih dvadesetak minuta nakon objave ne bi se složilo :)Bosskovitz

    Da staviš timelapse rajčice kako od zelene postaje crvena na službenoj stranici, imao bi toliko lajkova.
  • rioda
    4.8k
    Dobro je, sad će se maknuti fokus s trećeg dresa :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.