• Daliban
    1.6k
    Začuđuje me poprilično velik broj negativnih komentara za Baturinu jucer. Odigrao je sasvim korektnu utakmicu, Pjaca je spomenut možda u 2 komentara, Sucic također u jako malo komentara, čak i Petko je manje spominjan nego Baturina za jučerašnju tekmu u lošem svjetlu. Baturina jucer razigravao, ubrzavao igru, 10 puta je dao Pjaci loptu 1 na 1 da ide, al nijednom Marko ništa nije napravio. Bio je miran na lopti Martin, ali bez nekog većeg učinka. Kod gola je čak ključnu rolu odigrao, pretrčavanjem i propuštanjem jake lopte, tako je odvukao 2 igrača i hoxha je ostao sam ko duh. Nemojte tako lako hejtat našeg najboljeg igrača nakon jedne sasvim korektne partije, ne mora svaku tekmu imat 10 driblinga i gol ili asist, to je nerealno ocekivat od bilo koga. Nije prošao ni prave pripreme jer je bio na reprezentaciji gdje je bio šikaniran, pa je zbig toga propustio prva 2 tjedna. Tek će uci u pravi ritam i biti najbolja verzija sebe, a i sad je na jako dobroj raziniMiro Vugrinec

    Ističem Baturinu jer je naš najbolji i najperspektivniji igrač, a i budućnost reprezentacije. On više-manje stagnira od svoje prve pune sezone. Više nije baš toliki klinac i nekakvih pomaka bi trebalo biti. Ne može većina dodavanja biti nekakvo alibi odlaganje.

    Radi li se krivo s njim, ne odgovara li mu sustav? Ne znam. Znam samo da je sasvim drugi igrač u tranzicijskim situacijama. Izgledao je puno bolje pod Čačićem, a pod Jakirom je prošle sezone dobro izgledao kad se našao s Vidovićem na malom prostoru i kombinirali su zajedno. Ovo jučer je bila teška alibi igra. Ne može 1v1, nema pas i kreativni moment. Apsolutno ništa.
  • Mr Anderson
    7.9k
    I da, ne znam koliko puta je napisano, sorry ako ponavljam, ali Mmae je top stoper, zvijer. Svaka čast Mariću na dovođenju njega.
  • Crusades1986
    11.9k
    I velika je razlika u načinu na koji smo se isčupali u prošle dvije utakmice na Pampasu gdje smo stvarno visili ko luster i imali veliku dozu sreće i ovoga jučer kad su nam ljudi složili doslovno dvije šanse na utakmici.
  • criticus
    2.2k
    Brann se igrao u Bergenu.DiddyGuela

    Onda nije Brann, al jesu neki sjevernjaci u kvalifikacijama za LP i izjednačili smo jako kasno. Praktički u zadnjem napadu.
  • NitkoBitan
    17k
    10 puta je dao Pjaci loptu 1 na 1 da ide, al nijednom Marko ništa nije napravio.Miro Vugrinec

    Pjaci protiv Sibenika obavezno dat priliku na lijevom krilu, ako treba i od prve minute. Treba vidjet na cemu smo sa njim jer po meni je Hoxha ispred njega na toj poziciji (barem trenutno).

    Cordobi isto dat minute kao i ostalima iz drugog plana. Kada ako ne protiv Sibenika na Maksimiru, nekoliko dana prije vrlo vazne tekme sa Ludogorecom.
  • striko
    1.5k

    Sinoć nije nitko bio. Pjaca probije desnom stranom, ubacuje na 10ak metara a petković na 20 metara
  • Paggini
    19.6k
    Treba vidjet na cemu smo sa njim jer po meni je Hoxha ispred njega na toj poziciji (barem trenutno).NitkoBitan

    Hoxha je u strasnoj formi trenutno, sigurno nije ispred Pjace. Gurao bih Hoxhu prvo poluvrijeme, Pjacu ajde ako vec treba drugo poluvrijeme a LOCOrdoba nek igra cijelu utakmicu
  • Mr Anderson
    7.9k
    On više-manje stagnira od svoje prve pune sezone. Više nije baš toliki klinac i nekakvih pomaka bi trebalo biti. Ne može većina dodavanja biti nekakvo alibi odlaganje.

    Radi li se krivo s njim, ne odgovara li mu sustav? Ne znam. Znam samo da je sasvim drugi igrač u tranzicijskim situacijama. Izgledao je puno bolje pod Čačićem, a pod Jakirom je prošle sezone dobro izgledao kad se našao s Vidovićem na malom prostoru i kombinirali su zajedno. Ovo jučer je bila teška alibi igra. Ne može 1v1, nema pas i kreativni moment. Apsolutno ništa.
    Daliban

    Sad već stvarno sereš. Što misliš da ako ubaciš tu i tamo koji prekopirani "jaki" pojam da bude netko stekao dojam kak se ti kužiš u nogomet. Ti si običan mikimaus željan pozornosti pa ideš uvijek kontra.
  • NitkoBitan
    17k
    Gurao bih Hoxhu prvo poluvrijeme, Pjacu ajde ako vec treba drugo poluvrijemePaggini

    Pjacu bi odmarao za Ludogorec ili? Ja bih bas zbog Ludogoreca odmorio Hoxhu i dao priliku Pjaci na njegovoj pravoj poziciji, pa da vidimo...

    Otvorena tema za Sibenik, ajmo se tamo prebacit sa raspravom.
  • emilperska
    5.4k
    Da zaključim ovu temu sa svoje strane :)
    Bojao sam se Pampersa, zato sam i nadao lakšem gostovanju i kako sam @NORTEa raspizdio, "povijesno" lakoj pobjedi.
    Na kraju je ispalo klasično krvavo gostovanje u Osijeku, Jakira i dečke malo i sreća pomazila, a generalno možemo biti zadovoljni iako je dosta sreće bilo iz više razloga:
    1. Ovo je najbolja partija Dinama u Osijeku od negdje 2018/2019 usprkos nekim crnim rupama u igri..
    2. Vidljivo je da nam je rotacija ove godine na nivou.
    3. Iako je Osijek slabiji nego prošle sezone i pred sam početak sezone, to je ipak jedna ozb. momčad protiv koje smo pokazali obrise dobre igre kakvu ćemo morati u dužem periodu ponavljati protiv Ludogoreca ili ovih prevaranta i uzurpatora armenskog teritorija..

    Iako se @Captain America neće složiti, nadam se da Dinamo neće postati taoc senatora kao što su postali jogurtaši i reprezentacija. Nekad to s Riletom i Ademijem bude ok, ali njih 2 skupa na terenu su previše i uglavnom testiranje sreće kao što palačinka radi s Brozom, Modrićem i Perišićem. Jakir to zasad bolje kontrolira iako je radi Rileta žrtvovao najboljeg beka unazad par godina da igra na drugoj poziciji. Ovo zvuči nepopularno kad je Rile dao drugi gol, ali generalno sam stava da on i Ademi skupa ne smiju bit u ekipi.

    Vidimo se na Šibeniku! :)
  • Daliban
    1.6k
    Sad već stvarno sereš. Što misliš da ako ubaciš tu i tamo koji prekopirani "jaki" pojam da bude netko stekao dojam kak se ti kužiš u nogomet. Ti si običan mikimaus željan pozornosti pa ideš uvijek kontra.Mr Anderson

    Želim da dečko napreduje. Trenutno igra previše ziheraški.
  • kajsitilud
    369
    covjek da igra ko Messi iz 2012. ti bi opet naso nekaj za kenjat
  • Mr Anderson
    7.9k
    Baturina je zadnji za kojeg bi se moglo reći da igra ziheraški. Ne znaš kaj pričaš.
  • Babangida
    39
    Baturina solidan , fali mu vise konkretnosti , meni pjaca daleko najslabiji, nadam se da nije priključen u senatorski grupu da mu jakir dudla i da igra bez obzira na učinak
  • Neki tip
    21.3k


    Poći ću od pretpostavke da su ti namjere pozitivne i da voliš i navijaš za Dinamo, da ti je stalo do napretka i boljitka.

    S tom pretpostavkom na umu, ne ide mi u glavu kako nakon pobjede u 95. minuti uspiješ kao prvi dojam u sebi naći da si gledao negledljivu utakmicu i Baturina postaje igrač tranzicije kojeg ćemo tesko prodati za više od 15 milijuna ako tako nastavi.

    100 drugačijih reakcija i dojmova mi je nekako navijački logično, razumljivo. Neke su mi bliže, neke dalje, ali nijedna od njih nije "ovo je negledljivo, a Baturina se ne razvija kako treba".

    Nisi ti dužan udovoljavati mojoj znatiželji i imaš puno pravo na tu svoju, meni nedokučivu, "stoprvu" reakciju nakon tekme, samo ti pokušavam približiti zašto toliko iritiraš velik broj ljudi ovdje.

    Naravno, tebe savršeno boli klinac koga ti iritiraš i zapravo smatram vrlo zanimljivim što pri svim napadima ili ismijavanjima ostaješ smiren. Meni je to malo robotski doduše pa sam prilično siguran da trolaš i dobro se pritom zabavljaš.

    Imam još alternativnih objašnjenja, zadržat ću se na ovome.

    Ako trolaš - odličan si. Ako ne trolaš.. žali Bože.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.