• Crni86
    3.5k
    pa dobro ne mozes ocekivat da ih valjamo 90 minuta, nisu bas neki nizeligas.

    Isto tako vidljivo je da fali jos malo goriva u nogama, to se vidlo i protiv istre da nam malo pada tempo oko 60. minute al to je normalno, ovo nam je tek druga sluzbena tekma, a osijeku je vec 5.

    Uz to kad se prikljuci cordoba i oporavi stojke dobivamo jos dva igraca jaka jedan na jedan. Mislim da smo najvise pali kad su se ugasili hoxha, pjaca i bati. I petko mi je bio malo uspavan danas, ko da mu treba jos koja tekma da postigne radnu temperaturu.

    Ma bit ce sve to dobro, veselim se iducim tekmama.
  • Marquis Manners
    53
    Mi imamo jedan ogroman hendikep - Špikić.
    Daj dečko da igra kod 2:0 za nas i uđe zadnji 15 minuta, opasnost je po nas. Daj što ga ne riješe više?!
  • Jurki
    11.7k
    Mislim da na kraju dana moramo biti zadovoljni.. igrali smo odlican nogomet u prvom poluvremenu.. u drugom stali.

    Zasluzena pobjeda i rijeseno zajebano gostovanje (nek si svako misli o tome kaj hoce) al je to tak..
    Mađari se narajcaju na nas uvijek 500 posto i ocekivati da ih bumo zgazili u Osijeku je ludost.
    Dojma sam da bi oni dali jebeni Pampas samo da nas okinu.
    Ovo moze biti samo jos bolje.. imamo sirok roster i mislim da smo spremni za ubitacan ritam.
    Imamo sljedece dve tekme malo laksi raspored.. i mogla bi se uskoro stvarati opipljivija razlika.
    Bravo decki i deri dalje
  • Zagi
    7.6k
    E da, da ne zaboravim Anđelka "svi ti crnci isto izgledaju" Kecmana ...
  • rakurs
    215
    Daj dečko da igra kod 2:0 za nas i uđe zadnji 15 minuta, opasnost je po nas. Daj što ga ne riješe više?!Marquis Manners

    "Dečko" od kad je ušao u igru stvorio dvije opasne prilike od kojih je iz jedne pao gol. Mislim, razumijem hejt prema njemu zbog određenih stvari, ali danas mu prigovarat i govorit da je opasnost za nas...
  • sebenico
    552


    I ja sam mišljenja da bi bez Petka igrali znatno brže, okomitije, agresivnije. Petko je sjajan tehnički, ali nije prisutan u šesnaestercu i to je veliki problem. Zato se nadam da ćemo dovesti neko pravo napadačko pojačanje iako i Kulen napreduje.
  • Marquis Manners
    53
    Ademija i Ristovskog što prije u paketu sa Špikićem. Slabo mi je od populizma Ristovskog.
    Kao nešto dres, gestikuliranje prema navijačaima, penjanje na ogradu...samo treba vidjeti ponašanje i izjave u dresu Rijeke kad su igrali protiv nas.
    Ja ne znam kakve sklopove u glavi moraš imati da progutaš to.
  • Neki tip
    21.3k
    Mi imamo jedan ogroman hendikep - Špikić.
    Daj dečko da igra kod 2:0 za nas i uđe zadnji 15 minuta, opasnost je po nas. Daj što ga ne riješe više?!
    Marquis Manners

    Daj ubaci još i Ristovskog i Jakira pa da dežurni trojac krivaca za sve, i kad jesu i kad nisu nizašto, bude kompletan.

    Edit: hahah, preduhitrio si me. Dok sam ja ovo napisao, ti si se već sjetio Ristovskog. Predvidljiva li čovjeka..
  • Marquis Manners
    53

    Neka prihvati prodaju i svi mirni. Nije za Dinamo i gotovo. Tri godine je tu, nije napravio ništa. Raskid ugovora ili prodaja i sretno u drugom klubu. Kakav hejt?
  • Captain America
    17.6k
    Mi imamo jedan ogroman hendikep - Špikić.Marquis Manners

    Koga bi ti kao zamjensko krilo? Došao je igrač plaćen velike novce na kojeg se ozbiljno računa. Špika je jako dobra opcija za ući u igru i napraviti nered kada protivnik energetski padne kao što se dogodilo večeras.
  • Jurki
    11.7k
    Molio bi dezurne pljuvace svih i svega da odu spavati.. jer pljuvacini veceras nema mjesta.
    Odigrali smo ko momcad dobro i to je bitno. Dal moze bolje? Naravno..
  • Marquis Manners
    53

    Zar je moguće da ja tebo trebam objašnjavati o dugoročnom gledanju? Spomeniti kad odigraju normalno je anomalija, a ne pravilo.
    Potpisao bi tri poraza u nizu samo da se maknu i da se otvori prilika za one koji trebaju igrati.
  • Juznjak
    3.8k
    Ovdje se mnogi moraju zapitat kakvih psihijatrijskih problema imaju. Nevjerojatna je količina negativnih komentara nakon pobjede u sudačkoj nadoknadi u gostima protiv kluba koji je svake godine u top 4 naše lige. Baš ste me neugodno iznenadili. :yikes:
    Bravo Dinamo! Odavno nisam smirenije prihvatio da smo primili gol i znao sam da ne možemo izgubit. Velike pohvale i za Boyse, ali i za sve navijače Dinama na ostalim tribinama! Rastemo iz dana u dan i ne mislimo stati :strong:
  • rakurs
    215
    Baš mi je teško zamisliti da nakon jedne ovakve pobjede dođem na Zonu Dinamo i serem po nekom od igrača, trenera, bilo koga. Ajde još da to ima osnovu, al jbt daj se opustite malo, Dinamo izgleda moćno i biti će još moćniji, baš se vidi zaokret u odnosu na prošlu sezonu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.