• hardek
    2.8k
    Prijateljski savjet kolega je da ne čitaš. 20 od 30 stranica je prepucavanje ekipe koja je za i protiv Ristovskog :lol:
  • Jurki
    11.7k
    ocekivati da bus razmontiral Osijeka u gostima di se oni maks napale.. i to u drugoj sluzbenoj utakmici mislim da je ipak preveliko ocekivanje.
    Oni nam se zele krvi napiti.. i idu 300 posto iznad svojeg maksimuma.
    Kak je Jakir rekel.. jedan je Os kad igraju protiv nas.. a sasvim drugi kad igraju protiv ostatka lige.
  • rioda
    4.8k
    Jel ja jedini kuzim to kao pohvalu Kecmana Ristovskom?Progressive overload

    U načelu je pohvala, ali se pisalo po medijima da bi RPG trebao desno jer je bolji pa je zato tako iznervirano odgovorio
  • Dino
    2.6k
    Dobro da nismo zgubili jer bi moral procitati 70ak stranica histerije umjesto ovih 20ak. Dinamo je OPET pobijedio na Pampasu u sudackoj nadoknadi i pokazao ko je gazda u kuci. Jasno je da su Dinamovi navijaci naucili srat o svemu i svacemu, ali dajte ponekad razmislite jos jednom ima li potrebe za negitivnom kritikom odredenih koji su danas svoju ulogu odigrali bez greske.
  • Brusa
    1.5k
    Vi koji večeras pričate protiv Špike pogledajte što je izveo kod gola, pa bar onda do sutra pričekajte s kritikama....
    Malo poštovanja za njega, kao igrača dinama
  • rioda
    4.8k
    Ma nije ovo bilo loše kao što mnogi pišu. Tradicionalno teško gostovanje, početak prvenstva, a utakmica otvorena do zadnje sekunde, kao i uvijek tamo. Samo s razlikom što nam u ovoj praktički ništa osim gola nisu stvorili, ne pamtim baš nijednu previše opasnu situaciju. Mi smo ipak kontrolirali utakmicu, nismo ni mi bili nešto pretjerano opasni, ali smo u odnosu na prošlu sezonu tamo izgledali puno bolje
  • Marcinko
    595
    Kad se sve zbroji i oduzme došli smo do pobjede i bili dominantni protiv Osijeka koji je bio u svom najboljem izdanju ove sezone(i njihovi navijači to pišu), defenzivno su odlično stajali s puno trke, praktički bez greške u pas igri ili nekog ispadanja, disciplinirano su pokrivali igrače, što se recimo ne može reći za naše kod prvog gola gdje RPG nije do kraja ispratio Soldu i Sučić svog igrača.

    Svaka čast i Špikiću, definitivno je donjeo u malo vremena dosta toga, prvo onaj šut koji je Čavlina vadio ispod prečke i poslje toga najbitnije kod gola iz nezgodne situacije dolazi prvi do lopte i pogađa stativu.
  • rioda
    4.8k
    Gledam sažetak pa vidim jedan detalj. Je li to sudac pustio prednost kod prodora Hoxhe koju nije ispoštovao odmah nakon što je izgubio loptu? Radi se o situaciji nakon koje smo dobili gol...

    Uglavnom, Hoxha prolazi, a on diže ruku, meni izgleda kao da vidi faul i pušta prednost.
  • din
    442
    Vratio se u ZG iz Osijeka, samo želim reći svaka čast boysima i svim ostalim navijačima na sjeveru, a bome i zapadu, odlična atmosfera, zaslužili pobjedu :strong:
  • ksapi
    2.8k
    I tak.. sampionski..dinamovski..ristovski..
  • Jurki
    11.7k
    Ne znam al je netko spomenul, ali jucer je bilo nemoguce vrijeme za igrati nogomet.
    Ok, znam da je bila sparina kak nama, tak i njima. Ali ekipa koja napada i stisce se vise trosi.. Os je stal u dupli blok i cekal nasu gresku od pocetka utakmice.
    I aj ti to probij ak mozes.
    S tim da Bati, Petko i Sucic nisu dosli u Osijek.. time je ova pobjeda vrednija i slađa.
    Da smo mi zabili prvi gol, mislim da bi pobjeda bila uvjerljiva.
  • sport
    3.3k
    Kod gola Osijeka Mišić opet lagano trčkara i gleda utakmicu.I nije mu prvi put.
  • Izet Hajrović
    2k
    kod prvog gola Dinama Mišić pronalazi Hoxhu dodavanjem kakvo nitko na terenu ne može uputiti, osim njega, naravno. Negdje ti da, negdje ti uzme.

    Treba napomenuti da smo odigrali dominantnije nego inače, bili smo bolji točno za taj jedan gol, iako nije to još posloženo kako treba. Ponajprije tu mislim na bekove i desno krilo, a još važnije je istaknuti da smo bili bolji od Osijeka praktički bez Baturine i Petkovića. E to je glavni pokazatelj naše moći.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Komentirao sam tijekom same utakmice kako je bilo evidentno da nam je Osijek slučajno zabio gol, te da su u drugom poluvremenu čuvali rezultat, cijepali igru, odugovlačili, gurali na svoj mlin.

    Identičnu izjavu i u istom smjeru imao je Jakir.

    I nakon toga dođe Talijan i tvrdi da su zaslužili puno više od ovoga. Samo ne znam kako?

    Kakva kolektivna averzija prema Dinamu. Očito sam u prva dva kola ja gledao neke druge utakmice..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.