• Mlađi referent
    12.3k
    Iznenađen sam čak koliko dobro izgledamo s obzirom na ranu fazu sezone, prvo poluvrijeme odlično, drugo slabije, ali sve je to ok

    Drago mi je da je nagradilo Ristovskog jer je odigrao prilično dobru tekmu i bio dosta involviran u događanja na terenu…za moj ukus samo bih izvadio Pjacu umjesto Hoxhe u onom trenu, ali generalno ogroman palac gore
  • Krizy
    43.1k
    Potpisao bi tri poraza u nizu samo da se maknu i da se otvori prilika za one koji trebaju igrati.Marquis Manners

    Ma ti si rođeni sportaš
  • Marquis Manners
    53
    Inače ekipa je za tri koplja jača nego prošle sezone. Igra je brutalno bolje nego prošle sezone.
    Mi Osijek moramo riješavati do 60 minute. Taj isti Osijek ne može dobiti klubove iz Azerb. i Kazahstana.
  • Orc123
    7.8k
    i Spika je placen isto koliko i Cordoba.....vidjet cemo jel cete njemu dati kredita barem pola godine, naspram Spikine 3-4 u kojima je pokazao da je ok rotacijski igrac ....
    Da se razumijemo Pjaca je danas na desnom krilu izgledao isto kao i Spika, limitirano....
    Spika je dobar rotacijski igrac i tjt.....
  • Jurki
    11.7k
    Dinamo izgleda moćno i biti će još moćniji, baš se vidi zaokret u odnosu na prošlu sezonu.rakurs

    Potpis. Da nismo dobili onaj gol iz prvog šuta.. mislim da bi ih do poluvremena rastavili na proste faktore.
    Obrana nam izgleda beton bez obzira na taj gol.. bas imam osjecaj sigurnosti i povjerenja u Ktca i Mmaeea da nebudu nist zajebali.. tak je i bilo.
    S obzirom da je tek druga sluzbena utakmica mislim da ima jos puno lufta za napredak.. a vec sad izgledamo mocno.
    Sredina nije dala disati Osijeku i nabili smo ih u njihov kazneni prostor. Da je Petko veceras bil raspolozen bil bi to njihov grdi hod po trnju.
  • Hebimir Strašni
    3
    ma dobro nije Kec toliko loš...šta ste ga napali ko Rileta :lol:
  • cibona
    2.9k
    Komentator je jedno pet puta spomenuo da će u slučaju neriješnog rezultata Šibenik biti prvi, i taman kada je šesti put to rekao, mi zabijemo pobjednički gol :cool:
  • Captain America
    17.6k
    Spika je placen isto koliko i CordobaOrc123

    U neko drugo vrijeme.

    vidjet cemo jel cete njemu dati kredita barem pola godine, naspram Spikine 3-4 u kojima je pokazao da je ok rotacijski igracOrc123

    Očekujem da pokaže nešto talenta, ali isto tako da će trebati vremena za adaptaciju na novi kontinent. Ono što je Kadzior pokazivao pod Bjelicom očekujem sada od Cordobe.

    Spika je dobar rotacijski igrac i tjt.....Orc123

    Baš tako. Moraš imati takve igrače na klupi koji će uletiti kad zatreba i odraditi posao.
  • Progressive overload
    81
    Jel ja jedini kuzim to kao pohvalu Kecmana Ristovskom?
  • don
    5.6k
    Komentator je pet puta spomenuo da će u slučaju neriješnog rezultata Šibenik biti prvi, i taman kada je šesti put to rekao, mi zabijemo pobjednički gol :cool:cibona

    kako mi je to živce kopalo da je to strašno, da sam to čuo još jednom poludio bi
  • Paggini
    19.6k
    Idem s utakmice taman, koji je sazetak ovih 30 stranica?
  • DrawTube
    4.7k
    djeca bacaju papire u teren, kompleksasi ogradili dio sjevera do kaveza, bravo Hoxha, vadi Petka stavljaj Kuleta, Rile uzas ovo više nije profesionalni igrac, BRAVO RILE legendo trpaj, ljudi moji slabo je ovo igra je uzas, spika igrac manje, veljko baniran, dio foruma sere nakon pobjede
  • Jurki
    11.7k
    Idem s utakmice taman, koji je sazetak ovih 30 stranicaPaggini

    Nije vrijedno citanja... malo prevec pljuvacine igre, Rileta, Špike.. standard.
    A bas bez ikakvog rezona.. bojim se i zamisliti kakvi bi komentari bili da izgledamo ko kmečavci s juga.. izbil bi treci svjetski rat na zoni.

    Edit: nikad zadovoljni.. i nikad nije dobro.
  • Orc123
    7.8k
    da, u neko drugo vrijeme je placen isto ko i Cordoba.....sad bi to bilo usporedivo s odstetom od cca 3mil eura ako uracunemo inflaciju i koliko su narasle odstete od tada...tako da
    Ocekujem mir i vrijeme za Cordobu i barem polovicu tolerancije koju je imao Spika! Da se razumijemo nista protiv Spike ali do proje godinu dana sam mislio i branio ga da on jos moze doseci neki nivo ali sada je jasno da je on dostigao limite i da je ok rotacijski igrac koji nije vrijedio novce ulozene u njega ali nije ni prevara od igraca kakvih smo se nadovodili.....
  • Hebimir Strašni
    3
    ja sam isto skužio kao pohvala za dobru igru. Rile je malo nervozan ... mora da prati zonu pa vidi kolka je pljuvačina po njemu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.