• rioda
    4.8k
    Rekao je nešto u smislu: Zabili ste gol pa RPG ostaje na lijevoj strani, desna je zacementirana. Rile malo popizdio i rekao da novinari očito sve znaju bolje od njega, o igri, transferima, statusu itd.

    Ali nije reagirao ništa pretjerano, Kecman je odmah završio razgovor haha
  • Sljeme
    2.4k
    Edit, sad vidim. Ali kakvo ciganjenje? Ocito mi je promaklo.Marley

    Špikić i on idu prema lopti, Špikić vidi da Čavlina ide prvi na nju, uspori, otvori ruke prema njemu da ga ne ozljedi i ne zabije se u njega, dotakne mu rukavicu. Čavlina se baca na pod, umire od bolova, dolaze doktori. Na 1-1. Kažem ciganjenje jer to je upravo to, mene bi bilo sram na taj način krast vrijeme i to još protiv svog kluba.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ademi je donio baš ono što treba, u utakmici gdje ti domaćin cijepa utakmicu i evidentno prljavo i perfidno ide na bod.Tongo Doumbia

    Još jedan pokazatelj da neki uopće ne gledaju utakmicu. Ili ne kuže. Zakačili se na Ademija i Ristovskog i što god oni naprave, neće valjati. A Ademi kad je ušao napravio sve dobro za razliku od Sučiča koji nije došao na utakmicu. Valjda i njemu priča oko transfera poremetila koncentraciju.
  • Danko
    1k
    kaj je pital?
  • Jurki
    11.7k
    nemojmo ni mi biti seronje. Cavlina se bori za klub za koji igra.. i to je normalna reakcija golmana.. jbg i on je sportas i zeli pomoci ekipi za koju igra kaj je sasvim legitimno.. makar to bila i krađa vremena.
  • CastAway1986
    1.4k
    Nije bilo vrhunski kao protiv Istre ali pobjeda je tu pogotovo sto Osijek na Opusu nije nimalo lagan zalogaj..Moram pohvaliti i istaknuti jednog velikog gospodina..
    JOSIP MIŠIĆ :strong:
  • Sljeme
    2.4k
    Ja više poštujem poštenu igru, vitešku, a ne glumatanja koja su uvijek krasila naše rivale.
  • Zagi
    7.6k
    Dobro , onakvo glumatanje u svrhu krađe vremena nitko ne voli gledati.
    Kaj ste sada tak osjetljivi.
  • Crni86
    3.5k
    Gledam prvo poluvrijeme i dojma sam kao da smo promijeniki svih 25 igraca i trenera od prosle sezone. Nisam mogao prepoznati da je to ekipa od prosle sezone, stvarno jako odlicna igra. Ima jos nekih stvari koje treba izglancati kao i da se ceka da fizicka forma dode na najvisu razinu za play off, ali bas sam jako jako zadovoljan. Kada gledas tekmu i gubimo 1:0 ali jednostavno po igri vidis da imamo mi to i jednostavno osjetis da ih meljemo i da ce ta sportska sreca nas malo i pogurat ako treba.

    Bravo treneru i bravo decki, a sad dalje delat na treninge. Nema mjesta euforiji ili slavlju, tek se zahuktavamo. Samo ti dinamo sampione!
  • Neki tip
    21.3k


    Primanje za rebra meni je djelovalo instinktivno, a samim time i iskreno. Uopće to nisam vidio kao krađu vremena.
  • Jurki
    11.7k
    mozda i nije najpostenije.. al ja potpuno kuzim Cavlinu.. decko se bori za ekipu, a na kraju krajeva za sebe, svoju karijeru i status prvog golmana Osijeka.
  • wolfgang14
    1.4k
    Nadam se da ce dinamo u buducnosti komentirati Puksar ili Ljubo a ne ovi provokatori koji se ne udostoje ni imena igraca naucit
  • hardek
    2.8k
    I onda na poluvremenu otvoriš zonu a tamo gori i kuća i štala. Slažem se za prvo poluvrijeme, na poluvremenu se Osijek konsolidirao i teže smo stvarali šanse. Al isto tako Osijek nije ušao u 16 metara u drugom poluvremenu
  • Sljeme
    2.4k
    Ma dobro, nema potrebe da više o ovome razglabamo. Velika pobjeda večeras, to je jedino bitno.
  • Dzgšb
    812
    Petko nam strašno usporava igru ,mora se nešto promijeniti u vezi petka , kad imamo ovako brza krila , jednostavno mora ići bliže golu ili Kulenovića od prve minute..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.